Opinie Uszczęśliwić marudę

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 20 grudnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    O, nie! Maruda przebudził się ze swojego snu i chce zniszczyć świąteczną atmosferę! Spróbuj rozweselić tę zieloną kulkę futra "Grą w kości" i spacerami na Górę Mikołaja. Wesołych Świąt!

    [​IMG]


    [​IMG]
    Środa, 21.12.2022, godz. 14:00

    [​IMG]
    Środa, 04.01.2023, godz. 14:00

    [​IMG]

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. Marianka2011

    Marianka2011 Stary wyjadacz

    A co to wszyscy śpią?
     
  3. DIRAE

    DIRAE Analityk forum

    Sprzątają, pierogi lepią, prezenty pakują... :p
    Ja też nie wiem, czy znajdę czas i ochotę w tych dniach na taki trudny i czasochłonny event -.- A taki się niestety wydaje.
     
  4. daniell0123

    daniell0123 Aktywny autor

    Nikt nie chce uszczęśliwić marudę no ja na pewno nie przed świętami xDxDxD
     
  5. Lilka41

    Lilka41 Czeladnik forum

    Szczerze mowiac ,ja takze nie xDxD:p
     
  6. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Nazwa zobowiązująca - marudzenie czas zacząć.8)

    Czy naprawdę nie można dać czasów zbioru takich, żeby zbierać bez poślizgu?
    przykładowo:
    zamiast 24h - 23:30
    zamiast 12h - 11:30
    zamiast 8h -7:30
    Wtedy zbierając całą farmę o stałej porze można takie nagrody wykorzystać efektywnie.
    Pnącze z czasem 24h u mnie będzie zbierane co 48h.:(

    Ścieżki, pełnia , kości...
    Nie dało się gdzieś tam jeszcze podpiąć Ingrid, czy potworków, albo innej pizzy?
    Napakowane po sufit, a potem zaskoczenie, że wszystko zdycha.

    Z pnączy miałbym realnie 200% na dobę.
    Nie wiem czy mi się chce z tym babrać przez dwa tygodnie.
    Nie chce mi się nawet orientacyjnie przeliczać ile, czego potrzeba.-.-
    Walnąć się na hamaczek do końca roku? :p
    Chyba tak.:)
     
  7. jajki

    jajki Okazjonalny autor

    Nagrody nie powalają , patrząc na to że jest to czas świąt.
    Każdy chce spędzic czas z rodziną , gdyby były jakieś drzewka florenowe to zapewne wielu z nas wzieło by udział w tym ewencie [ też tak uważacie ]?
     
  8. Kafelowy

    Kafelowy Naśladowca mistrzów

    BP nie obchodzi świąt więc dla nich jest bez różnicy, czy ewent który właśnie się kończy: "Królowa stoków" był teraz a nie np w czasie świąt. Ten był mało czasochłonny, więc łatwo by mam było go pogodzić z przygotowaniami świątecznymi. A tak wielu farmerów skusi się na zakup koszyków za realną kasę by skończyć szybciej ewent, który jest niestety bardzo wymagający. Wciskanie graczom na Boże Narodzenie mrocznej (diabolicznej) pełni jest odzwierciedleniem naszej rzeczywistości w realu. Wyrażam sprzeciw by nas graczy tak traktowano.
     
  9. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Nie sądziłam, że da się zepsuć grę w kości, a jednak...
    Event w sam raz na okres okołoświąteczny, jeszcze trzeba było dorzucić szukanie różnic i gre planszowa z pytaniami.
    Do tego dochodzą misje weekendowe...
    Jako famowa maruda czuję się skutecznie uszczęśliwiona nadmiarem atrakcji, tylko nie wiem czy znajdę na to wszystko czas...
     
  10. Kafelowy

    Kafelowy Naśladowca mistrzów

    Mnie nawet i florenowiec nie skusi . Na Wszystkich Świętych też dali wymagającą misję z b. czasochłonną mechaniką i w nagrodach był florenowiec,. Przeszedł mi koło nosa . Mimo siedzenia równo 24 dodziny przy kulkowaniu ,( po powrocie z wyjazdów na groby) , zabrakło mi godziny by dojść do drzewka. BP dubluje nagrody ( ćma pudlowa) pewnie po to byśmy mieli co oddawać a Alpach, gdy zabraknie nam już zwykłych zagród na wymianę. Wszystkim podejmującym wyzwanie życzę powodzenia.
     
  11. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Zniechęcania do gry ciąg dalszy.
    Nie marudzę?
     
  12. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Dla mnie to bigos...i to slabej jakosci. Nawalone wszystkiego, ze w juz polowie przestalam czytac.
    Zerknelam na pnacze 3, ale nie mam pojecia, czy moge tyko to jedno i w miare przystepnie zdobyc.
    Jesli sie nie da wybiorczo to wole sobie posiedziec i porobic...nic :)
     
  13. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Nie, nie, zdecydowanie nie, to nie jest czas na takie eventy..
    Cały rok pracujemy ale święta są po to żeby odpoczywać, spotykać się z rodziną, znajomymi.
    Nie dość, że event długi i skomplikowany to jeszcze do tego nagrody słabiutkie..
    Rząd na pnączu do zbioru co 24 godziny..:oops: Mogli dać co 48 i tak by wyszło na to samo..
    Tym eventem udowodnili jak nas traktują..
     
  14. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    No i pięknie ubraliście w słowa moje myśli. Nawalone wszystkiego tak ,ze ten worek zaraz pęknie ;) Event długi, wymagający a tu święta za pasem. Kusi tylko trzecie pnącze i skrzyneczka- ale skoro kosztuje tylko 45 GT to fajerwerków po jej rozpakowaniu chyba nie będzie ;) Pnącze nr3 fajne- pytanie czy da się je zdobyć niezależnie od całości ? Gdyby to nie był świąteczny czas - pewnie bym robiła. Uzbierało mi się sporo SN i SNZ oraz imprezowych- tylko czy warto siedzieć przed kompem zamiast spędzić ten czas z rodziną ? Nie sądzę.
    PS. Doczytałam i nijak tego pnącza nie da się zdobyć bez wykonania wszystkich poprzednich zadań. Akurat do góry Mikołaja 2 mam wszystko w stodole -.- oprócz tego co trzeba ukręcić w młynie. Wymyślili: najlepsze i najłatwiejsze na koniec - jak zwykle xD
     
    Ostatnie edytowanie: 20 grudnia 2022
  15. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Rzeczywiście nie jest to event wymarzony na czas Świąteczny, na pewno przygotuję się pod wypadajki i zacznę sianie, nie będę tutaj udawać, że pobujam się w hamaczku, gdyż zawsze mnie ciągnie do wykonania zadań ;), natomiast nie wiem jak daleko uda mi się dojść, zwłaszcza z grą w kości... nie jestem dobrą pokerzystką, a wejściówki do zagrania można zdobyć tylko wykonując zadania na ścieżkach, na Górę Mikołaja- trzeba by szybko nasiać roślin, aby odblokować punkty zbioru tych kubków, są one jeszcze dostępne w koszykach eventowych- no w tym przypadku nie dla mnie, nic nie kupię.
    Biorąc pod uwagę, że ten event jest w Święta, będzie ciężko z jego wykonaniem, ale w międzyczasie spróbuję coś dorwać z eventu, np. skrzyneczkę Piccolo za talarki :)
     
  16. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Ano ta piccolo za GT jest realna. Ale policzyłam czego ile trzeba ( mam nadzieję,że się nie pomyliłam ) :
    farmerska wieńcomania 11.267
    wyspiarska wieńcomania 10.222
    księżycowa wieńcomania 5.683
    świąteczna wieńcomania 7.540
    Bombka 2.530.
    Trzeba też brać pod uwagę sposób pozyskania eventówki. Podejrzewam,że nie będzie można po zbiorze wysiać jej z inwentarza, tylko wpłacać do eventu i czekać aż co 5h pojawi się na stanie składnik do produkcji w młynie. Mogę się mylić,może czegoś nie doczytałam. Zajrzałam do stodoły i okazało się ,że bombek na całość też nie mam jakby coś :D Więc lipa,a raczej choinka xD
    Nie mówiąc już o tym,że farmę i wyspę trzeba by zdemolować.
     
    Ostatnie edytowanie: 20 grudnia 2022
  17. -georginia-

    -georginia- Chodząca legenda forum

    nic dodać nic ująć. Święta się zbliżają szybkimi krokami, a tu czeka nas uwiązanie do eventu. Trudno pogodzić wiele spraw naraz. Jednakże czas spędzony z rodziną jest dużo ważniejszy niż czas poświęcony grze. Na tę chwilę nie robię tego eventu.
     
  18. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Nie robię przedłużam hamaczek po Nowym Roku się pomyśli o eventach :p Jeszcze gdyby sama góra Mikolaja była to może bym się skusił ale taki misz masz wszystkiego po trochu mówię stanowcze nie :p Kto będzie robił życzę powodzonka ja odpadam :p
     
  19. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Troszkę dużo potrzeba wysiać roślin, chyba ta Piccolo pójdzie w niepamięć :D
    Dobrze, że nie dali gwarantowanego florenowca :D
     
  20. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Na start wybieramy pole farma lub wyspa lub pełnia i dostaniemy srebrny klucz
    oddajemy go i zamian otrzymamy świece umożliwiające produkcję w młynie początkowych roślin na wybrany obszar gry.

    a bombka to wylotki


    ***
    Na szybko ale powiem że [​IMG]
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.