Usuwanie itemów i polan

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika Marianka2011, 30 grudnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

kto jest za możliwościa usuwania na stałe itemów lub polan

  1. tak

    5 głos(ów)
    19,2%
  2. jestem za tym

    0 głos(ów)
    0,0%
  3. nie

    21 głos(ów)
    80,8%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Marianka2011

    Marianka2011 Stary wyjadacz

    Mam taką propozycję aby umożliwić graczom usuwanie itemów bądz polan ktore graczom się znudziły i doszli do wniosku, że już nie chcą ich mieć.Bo tak naprawdę to niektorych itemow nie da się sprzedac ani podarowac innym /nawiedzona chatka czarownicy ,wstań na nogi i inne/.Myślę zę to by było super rozwiązanie.
     
  2. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Marianka2011, doprecyzuj o co chodzi w Twoim pomyśle. Funkcję usuwania itemów (i innych przedmiotów) z łąki mamy w grze. Po usunięciu trafiają do inwentarza. Chyba, że chodzi Ci o ich trwałe usunięcie. Nie wydaje mi się to potrzebnym rozwiązaniem, pasek ma nieograniczoną pojemność, przynajmniej nie ma ryzyka, że coś się usunie przez pomyłkę lub z niewiedzy.
    Jeśli chodzi o usuwanie polan, to już kompletnie nie rozumiem czemu miałoby to służyć. Łąka mi się "znudziła" i ją usuwam? Wtedy będzie mniej nudno? A jak mi się odwidzi i zechcę mieć ją z powrotem? Może lepiej po prostu nie zaglądać na "nudną" polanę?

    Proszę o doprecyzowanie pomysłu, w tym o wskazanie jego celowości. Proszę również o dodanie ankiety, aby Gracze mogli zagłosować na pomysł. Aby dodać ankietę - kliknij nad swoim postem Napis: Narzędzia tematu i opcję: Dodaj głosowanie. Jak powinna wyglądać ankieta dowiesz się z poradnika: Ankieta.

    Czas na dopracowanie pomysłu i dodanie ankiety zostawiam Ci do wtorku 31.12., godz. 12:10.

    Tytuł tematu zmieniłam tak aby oddawał jego treść.
     
    MaDzo, kalinamala oraz skaliwa lubią to.
  3. Marianka2011

    Marianka2011 Stary wyjadacz

    Po prostu nie chcę mieć takiej polany związanej z czarną magią i demonami bądz duchami.A może by się dało tak zrobić aby twórcy gry zlikwidowali to tylko u mnie byłabym bardzo wdzięczna. Tylko musieliby dać mi znać bo bym napisała co chcę zlikwidowac.
     
  4. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    O mroczne pola chodzi? Obawiam się, że większość jednak je lubi i uprawia kiedy jest pełnia. Absolutnie ich likwidować nie trzeba. Zgodnie z sugestią Moda zwyczajnie tam nie wchodz jeśli nie lubisz. Niechciane itemy podaruj bądż sprzedaj na GT
     
  5. Marianka2011

    Marianka2011 Stary wyjadacz

    Chciałam tak zrobić i nie mogłam ani sprzedac ani podarować niektórych itemow np nawierdzona chatka czarownicy,wstan na nogi reszty nie sprawdzałam
    ale tych dwoch chciałam sie pozbyć .Ja nie proszę aby wogole likwidować wszystkim tylko zróbie to wyjątkowo dla mnie usuńcie nawiedzony dom.
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Marianka2011 nie wiem jak Ty to widzisz? Tobie nie pasuje Nawiedzony dom i pstryk masz możliwość usunięcia, komuś innemu nie jest potrzebna Leśna polana i pstryk usuwa ją na swojej farmie, tylko powiedz jak? Ja nie jestem informatykiem ale nie trzeba nim być żeby wiedzieć, że gra napisana jest jakimś tam kodem i coś wprowadzone jest w grze dla wszystkich jednakowo, nie ma czegoś takiego jak indywidualne usuwanie polan czy nie podobających się nam itemów.
    Tak jak wyżej napisała MOD_Marion - nie musisz przecież klikać na ten Nawiedzony dom i po prostu tam nie wchodzić skoro uważasz, że nie jest to dla Ciebie korzystne (mam wrażenie, że nie orientujesz się zbytnio co do wartości tej części gry - tam można zebrać dziennie sporo PD). No chyba, że na zdobywaniu nowych poziomów Ci nie zależy, masz takie prawo ale tak jak wyżej napisałam - na indywidualne usuwanie części gry nie ma szans.

    Niemniej jednak dodaj proszę ankietę aby Graczy oprócz wyrażenia swojego zdania mogli w niej oddać również swój głos. Bez wspomnianej ankiety pomysł zostanie zamknięty w dniu 31.12., godz. 12:10.
     
    MaDzo, kalinamala oraz skaliwa lubią to.
  7. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Gdzie ty tam widzisz czarną magię lub duchy?o_O Zapewniam,że chatka czarownicy jest zupełnie bezpieczna...To tylko item-obrazek,nie ma żadnej czarnej mocy...;)
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Marianka2011 zgodnie z tym co jest napisane w poradniku:

    dodałam opcję głosowania na Nie i choć moim zdaniem nie ma szans na wprowadzenie takiej opcji w grze to dodaję pomysł do alfabetycznego spisu treści.
     
    gosiagosia60 lubi to.
  9. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Tym razem nie głosuję, bo tak dziwnego pomysłu jeszcze nie widziałam, samo oddanie głosu na nie to za mało.
    Już czytałam, ze komuś przeszkadza wiecej niż jedno drzewko z danego gatunku w pasku, albo więcej zagród, ale o usuwaniu itemów, bo sie nie podobają, czy całego pola gry, to jeszcze nie widziałam. Naprawdę. to ludzie mają pomysły......
    Nie chcę czegoś na polu, to wkładam do paska i na co dzień tego nie widzę, nie chcę gdzieś wchodzić, to nie wchodzę, ale indywidualna likwidacja całego pola, bo co? czary? magia? Mamy XXI wiek ....chyba.....
     
  10. kizi_mizi

    kizi_mizi Zaawansowany

    Może spal na stosie pole Pełni Księżyca, bo chyba o to w tym wszystkim chodzi Marianka2011.
    Wydaje mi się że ta gra jest po to aby się bawić, może troszkę rywalizować między sobą, sprawdzać się itp. Ja nie czuję nic złego w PK wręcz przeciwnie czekam kiedy będzie dostępna pełna i uprawiam moje zombiaczki, ogarki i elfy (!). Jak się komuś nie podoba nie musi grać (!), wchodzić (!), wymyślać dziwacznych pomysłów...
     
    skaliwa, hator oraz -Aguene- lubią to.
  11. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Także jestem zdziwiona że taki pomysł w ogóle powstał o_O Strefa pełni wraz z Nawiedzonym domem jest takim samym ,,dodatkiem,, do gry jak chociażby Bahamarama . Bardzo ją lubię i przez tyle lat gry jakoś nigdy nie przyszło mi do głowy, że ma cokolwiek wspólnego z czarną magią ,lub demonami - teraz się zaczynam zastanawiać i ... nie wiem czy płakać czy się śmiać - no faktycznie pełno tam duchów (gdy mi urosną) lub tych krwawych paproci... nie mówiąc już o upiornych wierzbach, czy tym purpurowym wybałuszniku, którego oko ostatnio w telewizji robi karierę reklamując najnowsze krople xD Może się komuś nie podobać jej mroczny klimat ,czy wygląd (i nazwy) roślinek , które tam siejemy, lecz to nie powód by wnosić petycję do naszego Olimpu o jej usunięcie . Mnie gdy coś się nie podoba po prostu omijam to szerokim łukiem , lub ignoruję .tak więc ...wybacz Marianko2011, lecz Twój pomysł - jak i jego uzasadnienie - dla mnie jest trochę dziwaczny i nie do zaakceptowania - głosuję na - nie .
     
  12. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ja bym się chętnie dowiedziała, dlaczego Autorce pomysłu te nieszczęsne piksele tak się dziwnie kojarzą... gdzież tu duchy, demony i czarna magia?!
    Obrazeczki, jedne lepsze, inne gorsze, poważnie nic demonicznego w tym nie ma xD

    Ogólnie pomysł dowolnego usuwania poszczególnych pól zasługuje na miejsce na podium wśród najdziwaczniejszych pomysłów wszechświata, ale ta motywacja... cóż, mnie to lekko jednak zaniepokoiło.

    Podobnie jak @skaliwa powyżej, nie głosuję - bo głosowanie oznaczałoby, że traktuję ten pomysł poważnie.
     
  13. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Demonów i czarnej magii ani w czasie pełni ani też poza nią w Nawiedzonym domu osobiście nie widzę.
    Duchy-a i owszem widzę;)-w czasie pełni nawet sieję:) i co gorsze-bardzo podobają mi się na moich poletkachxD
    Gdyby nie zapotrzebowanie na wszelkie inne rośliny dla żarłocznych zwierzaków czy do misji,które jednak robię i chcę skończyć - to nawet siałabym je non stop.
    Nie bardzo zatem rozumiem co autorka naprawdę ma na myśli i czego się obawia,że chce usunąć tę polanę na zawsze ze swojej gry?:sleepy:
    Nie zagłosuję ,ponieważ podobnie jak kilka osób powyżej -trudno mi poważnie potraktować ten pomysł.
    Natomiast zupełnie poważnie-radzę autorce po prostu omijać pełnię i nawiedzony dom szerokim łukiem i będzie po problemie;)
     
  14. zx221

    zx221 Półbóstwo forum

    Mój dom w realu był przed laty nawiedzany przez duchy, kłobuki, krasnale i tym podobne stwory... zaprzyjażniłem się z nimi - krasnalom wystawiam w miseczkach miód i mleko, z duchami pogadam przy szklaneczce i żyje się nam bardzo szczęsliwie
     
  15. hator

    hator Ekspert forum

    Faktycznie, pomysł mocno dziwaczny.
    Grając w jakąkolwiek grę, każdy gracz chce się rozwijać (tak mi się wydaje :p ) i tu chyba też każdy chciałby mieć dostęp do coraz to większej ilości "polan" do gry. Więc po co kasować to co już jest? Jestem na "nie".
    Całkowita kasacja itemków? Też zły pomysł.
    Nie wszystkie gałązki pnącza mają przypisane itemki, w niektórych jest miejsce na dowolny item, byle pasował wielkością.
    Całkiem możliwe ,że kiedyś zdobędziesz takie właśnie gałązki i te nie "niechciane" itemy będziesz mieć jak znalazł :p
    Tu też jestem na nie, ale nie głosuję... z przyczyn jakie podali wyżej inni gracze :)
     
  16. -neo28-

    -neo28- Czeladnik forum

    Nie zgadzam sie z prostej przyczyny ta polanka daje dużo pd i skrzynek , dlatego jestem na nie., A chętnie przyjąłbym jakąś polanę .;);););)
     
  17. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Trzeba posiać ze 3 rzędy czosnku na leśnej polanie bo ona najbliżej.Do tego wystawić skunksy.Żaden wampir nie przelezie a i demony z takim smrodem nie dadzą rady
    Czarna magia pikselowao_O
    I pomyśleć,ze XXI wiek mamy...ehhhhh-.-
     
  18. Miłosz.4

    Miłosz.4 Forumowy żółtodziób

    nie wnoszę o jej usunięcie tylko o moiżliwość indywidualnego usunięcia a to wielka różnica .Chodzi mi tylko o to aby była taka możliwość dla mnie - usunięcia czegoś co mi nie odpowiada.
     
  19. Marianka2011

    Marianka2011 Stary wyjadacz

    Zwracam się z prośbą o zamknięcie tego forum .Nie chcę nikogo tym drażnić.Dziękuję za opinie.
     
  20. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Marianka2011 zgodnie z Twoją prośbą wątek zamykam i przenoszę do Archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.