Opinie Uroki wędkowania

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 27 czerwca 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Skoro jest u Ciebie rośliną która najdłużej rośnie to jak najbardziej tak :)
     
    __BiAłY__ i waderówek lubią to.
  2. J.thePlayer

    J.thePlayer Mieszkaniec forum

    Ok, dzięki :) Życzę Wam powodzenia w tym evencie :)
     
    -Maud-, waderówek oraz Renia1920 lubią to.
  3. JonnyZu

    JonnyZu Koneser forum

    3 połowy za mną, 2 przynęty luksusowe z młyna + gratis za zalogowanie, aktualnie 33 talarki, które wymienię pod koniec eventu. Interesuje mnie nowe pnącze, także zobaczymy ile uda się wyłowić
     
    waderówek lubi to.
  4. zbyniek12370

    zbyniek12370 Wyjątkowy talent

    znowu zamkneli bramke sms o co im chodzi przecież za sms też dotrą pieniądze :wuerg:chciałem tylko parę florków na stajennego i budowniczego:cry:
     
    waderówek lubi to.
  5. tigre

    tigre Fanatyk forum

    na start z drzewek nieco ponad 120 tego czegoś błyszczącego ;) xxl-ki z xl-kami dały o 5 szt mniej niż zwykłe...ciekawostka
    (jedna łaka w xxl i xl z przewaga duuużą xxl -druga w zwykłych )
    na razie zostają - tylko jedna polankę pod zasiew stawiam i zobaczy się co dalej....
    Kasztanka oczywiście ruszyłam bo nie wytrzymałam a na dodatek w razie w zdążę jeszcze raz go odpalić ;) zielonego od królowej mam to pociapię się jak wodnik szuwarek


    Wyszło mi, że biorąc pod uwagę tę tabelkę
    [​IMG]
    najbardziej jednak opłaca się inwestowanie w najlepszą przynętę - nie dość, że przy celnym trafieniu odpadają te "tanie" rybki to jeszcze tych lepszejszych jest od razu 3 .... a najbardziej to mnie chyba upolowany Marlin przekonał- w 4 próbie się trafił i zrobiło sie ich 3 :inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 28 czerwca 2017
  6. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Hej JonnyZu czyżby zamiast łowić ryby, znów będziesz polował na jelenia?:D:D:D-.-
    U mnie na początek :)

    [​IMG]
    Event naprawdę wakacyjny, wystarczy wejść raz dziennie na farmę:), ja wejdę dwa razy, bo itemy zbieram.:p
     
  7. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    uzbierałam 474 talarki, teraz trza poczekac na nowy zbiór,więc poleżę pod jabłonką sobie:)))
     
    waderówek lubi to.
  8. JonnyZu

    JonnyZu Koneser forum

    Jakiego jelenia?, kiedy ja na niego polowałem? :), po dzisiejszych zbiorach uzbierałem wypadajek na 2 luksusowe przynęty co dało 33 talarki, więc zdradź jak Tobie udało się uzbierać 354!, możesz napisać sowę jeśli nie chcesz na forum zdradzać swoich tajników
     
    waderówek lubi to.
  9. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    To celowanie w szary krąg jest jednym wielkim oszukaństwem. Za każdym razem mam prawie w krąg a dostaję papugorybę lub rozdymkę -.-
     
    waderówek lubi to.
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja mam dopiero 1 karasia chyba (to brązowe) a 184 błyszczki uzbierałemo_O Ale oczywiście haczyków okrąglutkie 08)
     
    waderówek lubi to.
  11. JonnyZu

    JonnyZu Koneser forum

    Rozumiem iż nie masz pól = brak haczyków, i na razie tylko drzewka?
     
    waderówek lubi to.
  12. -szalona-

    -szalona- Wyjątkowy talent

    U mnie 41 haczyków, 120 błyszczek, 21 piórek, łowić się boję :D
     
    waderówek lubi to.
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Cichutko tak. Wszyscy już łowią .... ryby. A ja ośmiorniczkę sobie złowiłam na przydziałową przynętę. ;)xD
     
  14. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Pnącze + pierwszy item zaliczone /350 talarów wystukane/, przynęty tylko luksusowe , JC po raz kolejny dość pomocny.
    Kalarepa na super polach /114/, wypadajka i cukier:p 100% , reszta też zacnie , przetwory i szklarnia były w użyciu.

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]



    Bry zagonione.
     
  15. spikloje

    spikloje Naśladowca mistrzów

    a ja też złowiłam ośmiorniczkę:)113 błyszczek na początek ale jeszcze nie wszystkie drzewa mi doszły, haczyk 1 z prezentu:pi 53 piórka bo już nie chciało mi się wieczorem czekać na resztę zagród żeby je podmienić na coś. Kasztana na razie nie tykam, jeszcze zdążę. Ogólnie to nie wiem na co mam zbierać, na pewno na nowe pnącze ale tych 2 starych nie mam plus bym chciała jakieś pierdółki, zobaczymy jak to będzie szło i wtedy zdecyduję. Powodzenia wszystkim
     
  16. Honorata

    Honorata Młodszy ekspert

    Ja bardzo proszę o podpowiedź - w który szary okręg mam celować: w ten duży zewnętrzny czy ten malutki wewnętrzny?
     
    waderówek lubi to.
  17. spikloje

    spikloje Naśladowca mistrzów

    takie jest wąskie jasnoszare, trzeci kolor od brzegu
     
    waderówek lubi to.
  18. picantinio2012

    picantinio2012 Półbóstwo forum

    też poproszę o podpowiedz...
     
    waderówek lubi to.
  19. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    xDxDxD
    ale cegłówek ni ma.
    Ja potrzebuję 0,5 tony cegłówek czyli kalarepa odpadaxD
    Ale wynik, trzeba przyznać, imponujący.
    No a co z błyszczkami? Jak sobie z tym poradzisz?
     
  20. Honorata

    Honorata Młodszy ekspert

    Wielkie dzięki - złowiłam merlina.
     
    picantinio2012 i spikloje lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.