Opinie Uroki wędkowania

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 27 czerwca 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Gogosia

    Gogosia Analityk forum

    witajcie
    rozumiem że żeby dostać 3 pnącza muszę zdobyć wszystkie itemy z klasyczny i nagrody? czyli to jakieś 1500 ? realne to według was czy nie koniecznie?
    jeśli nie to o które najlepiej rzędy zawalczyć? na pewno chcę ten z tego roku i który drugi?
     
  2. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    A mnie się nie chce 8) w ogóle nuży mnie już farma 8)
    Pewnie coś tam połowię ale bez entuzjazmu
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Na nowy rząd chmur+itemy potrzeba 750 gwiezdnych talarów.

    Te dwa pozostałe rzędy chmur są z poprzednich eventów "Na ryby" i "Uroki wędkowania". Tam znajdziesz wszystkie informacje i wtedy zdecydujesz, który rząd chmur Ci odpowiada. Jak już się zdecydujesz na któryś, czy też na obydwa (jeśli wcześniej tych rzędów nie zdobyłaś) to pamiętaj też o wymaganych itemach.

    W sumie nowy rząd chmur+itemy i te dwa "stare" rzędy chmur z itemami to 1550 gwiezdnych talarów.
     
  4. janekkostuchna

    janekkostuchna Chodząca legenda forum

    Wydaje mi się że to jest realne jeżeli skupisz się tylko na rzędach do pnącza, pomijając inne nagrody :p
    jak chcesz mieć co 10 godz 1 rybę i 50tpd x lvl to " Uroki wędkowania"
     
  5. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    Wydaje mi się, że ten wariant skrajnie pesymistyczny8) powinien zakładać trzy homary bo o ile dobrze rozumiem tabelkę to z przynętą luksusową przy złym połowie można wyciągnąć 1 z pięciu rodzajów ryb i w tym wypadku najmniej opłacalny jest homar...a tych już trzeba 5 szt na 10 talarków czyli jedno łowienie może nie dać nawet 10 talarków:(o_O;)
    chyba, że ja źle zrozumiałam tabelkę to mnie poprawcie:)
     
  6. aisunell

    aisunell Młodszy ekspert

    Ale za to szczupaki z dlugim nosem dadza 75;)
     
  7. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    I oby wszyscy tych mieli jak najwięcej;)xDxD
     
    aisunell lubi to.
  8. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    No ja już po kalkulacji i wyszło mi, że muszę nałowić 1635 punktów. Biorę nowy rząd, Stare uroki wędkowania, bo "na ryby" już mam i resztę nagród. Może odpuszczę sobie tylko naklejkę, no chyba że zostanie. Farma leży i czeka na zbiory. Mam nadzieję, że z karczocha i melona polecą
     
  9. usiamik46

    usiamik46 Stały bywalec

    Na nowy rząd chmur+ itemy trzeba wykupić cały klasyczny zestaw w sklepie no i jest napisane że trzeba wydać 800 talarów,teraz sprawdzałam
     
  10. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    U mnie drzewka czekają na zbiór.Tak do niedzieli je potrzymam.Potem z kasztankiem szybko wypadajki z upraw.Poza tym mam kilka zagród,nie pod kątem eventu,ale na pewno też coś z nich wyleci.Zasadniczo nastawiam się na drzewa i uprawy.
     
    toDzasta lubi to.
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    W zakładce "Klasyczny" są "stare" rzędy chmur i itemy. Nowy rząd i itemy są w zakładce "Nagrody" i koszt to 750 gwiezdnych talarów:

    nowy.png
     
  12. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    Lepiej zrobisz jak zbierzesz. DO niedzieli to 5 razy zdążą się przekręcić, więc będzie więcej wypadajek
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Koleżance chyba chodziło o to, że będzie zbierać drzewka do niedzieli a nie tylko w niedzielę:)
     
    kheme, niki1990 oraz panoramaogrodnicza lubią to.
  14. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    za 3 minuty zbiór. Eventy zdecydowanie powinny się zaczynać o 10 rano a kończyć o 22
     
    Phyoriie lubi to.
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Zgadzam się w 100%:) Przynajmniej w wakacjexD
     
    niki1990 lubi to.
  16. Phyoriie

    Phyoriie Czeladnik forum

    Noooo.... potrzebuję 160 tych talarków i będę miała to na czym mi zależy :) myślę, ze nie powinno być źle i dam radę je uzbierać. Kawkowo miłego dnia.
     
  17. usiamik46

    usiamik46 Stały bywalec

    Dziękuję za odpowiedz...pozdrawiam :))....widocznie coś nie doczytałam
     
  18. J.thePlayer

    J.thePlayer Mieszkaniec forum

    Co najlepiej siać na polach, żeby mieć jak najwięcej wypadajek?
     
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Goździki albo wyższe czasowo rośliny:)
     
  20. J.thePlayer

    J.thePlayer Mieszkaniec forum

    A polny mak się nada? Bo nie odblokowałem jeszcze goździków
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.