Opinie Uroki wędkowania

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_IRI, 15 stycznia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. daga-18

    daga-18 Koneser forum

    Nowe pnącze odpalone,stare może uda się zdobyć ale już wszystkich itemów nie dam rady zdobyć(ciągły brak haczyków), może bardziej doświadczeni gracze będą chcieli się podzielić :)
     
  2. tabeh

    tabeh Zaawansowany

    Ma pytanie. Czy itemy z wędkowania dają tylko PD? A moze jak je postawię na Baharamie to będą dawały TPD....
    jak myslicie?
     
  3. iwonabr

    iwonabr Okazjonalny autor

    Mi niestety na pewno nie uda się zdobyć wszystkich itemów (ciągły deficyt haczyków) :(:(:(. Ale po powrocie do gry po trzech latach i tak jest nieźle.
     
  4. agnieska

    agnieska Ekspert forum

    To ja mam 122 haczyki, a tylko 3 piórka :cry:
     
    Brjeżka i elwira17 lubią to.
  5. GoskaK

    GoskaK Ekspert forum

    Itemki, jak postawisz na wyspie będą dawały TPD.
    Pozdrawiam :))
     
    eliza9070 lubi to.
  6. marzena_675

    marzena_675 Forumowy żółtodziób

    Chyba to nie jest tak jak powinno juz mi 3 zlowionych ryb niezaliczylo :(
     
  7. tabeh

    tabeh Zaawansowany

    Dzieki, to biore wiecej :)
     
  8. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    Z tsów dostalam 4 pinie xxl, jedna xl, klon cukrowy xxl hahaha :D
    z zagród: moje drugie zimorodki, bociany szóste, pomarańczowe osły, pomarańczowe gęsi i kurcze co tam jeszcze bylo....nie pamietam, bo poszlo paska, w sumie mam i tak cokolwiek powystawiane teraz :p
    na bahamie achacha moja czwarta, ale sie ciesze :D, kiwi xxl, liczi xxl, karambola xxl i xl i moj ierwszy karob xxl :D
    na noc zrobilam pola i jutro na tym skoncze, wejsciowki juz zgarnelam ale nic godnego uwagi mi nie wpadlo-SG, PD, SN, koza jakaś tam ;) strachow niestety nie ustrzelilam :p
    jutro wieczorem doprowadzam farme do ładu bo to na czym mi zalezalo juz mam...bez bananow sie obejde :p jedynie gwiazdki by sie przydalo, ale to moze jutro sie uda :)
    ide pod prysznic i spac, dobrej nocy :)
     
    LadyBird80, eliza9070 oraz TETUNIA lubią to.
  9. dajm2

    dajm2 Okazjonalny autor

    Mnie zniknęły punkty, a PT odpisało że w dzień roboczy się tym zajmą, czyli już po evencie
     
  10. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    w końcu mam pnącze a już myślałam, że będzie w następnej pięciolatce:D:D
     
  11. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Samo zarzucanie wędki jest rzeczywiście fajne:), a jak jeszcze na haczyku są marliny, to można się ucieszyć:music:

    Miałam na myśli dobieranie zagród, bo zaczyna mi brakować paszy, a na targu cena tak wysoka, że zastanawiam się czy wykupienie następnych itemów staje się opłacalne. Stąd moje lekkie znużenie eventem.;):)
     
  12. Brjeżka

    Brjeżka Naśladowca mistrzów

    oj i u mnie notoryczny brak piórek... ale walczę dzielnie - wszystkiego nie kupię, ale może uda się upolować brakujące itemy przy gt
     
    agnieska, Nutka oraz eliza9070 lubią to.
  13. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    wiem,wiem bo i u mnie część powoli się kończy ale dopiero jutro wieczorem zaczne może przestawianie na event
    gdybym miała kupować pasze na targu po obecnych cenach to już dawno bym event skończyła bez nagródxD
    a póki co zwierz sie przyda,przynety kręcę i łowie co w sieci wpadnie:D
    na dzisiaj koniec jednak-warsztaciki dochodzą ale sen ważniejszy;)-jutro zbiór będzie większyxD
    powodzenia Wszystkim i Dobrej nocy
     
    Frytka2012 i LadyBird80 lubią to.
  14. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    a mi zabrakło 3 błyszczki do przynęty premium:(
    i muszę czekać do rana:(
    dobranoc talarku:D
     
  15. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Ale przecież syrop czekoladowy mamy w dzemiarni za darmo i to na 1 poziomie. xD Czy to chodzi o jakiś inny dżem z czekolady???o_O

    A tak wogóle to nowe pnącze moje:inlove: Mam mało czasu na ten event ale może coś jeszcze fajnego wpadnie8)
     
  16. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam

    Nie mamy za darmo. Był do wygrania w evencie węgierskim w 2012 roku. Kto zrobił ten event to zdobył przepis na ten syrop i na naleśniki.
    Wieczorne łowy przyniosły marne ryby. Na każdej z przynęt wylatywały mi homary :( Dobrze że przynęt było tylko kilka.
     
    Frytka2012 i juliuszka lubią to.
  17. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Ale ja mam ten syrop w dżemiarni. :eek:I przepisu na naleśniki też nie kupię teraz bo mam wyprzedany8) To chyba znaczy że wygrałam te rzeczy już wtedy. Grałam na pewno ale tego faktu nie kojarzęxD Dzięki Bilonge:D

    PS. Znalazłam 2 naklejki w kolekcji węgry 2012 to znaczy że robiłam ten event:p
     
    Ostatnie edytowanie: 22 stycznia 2016
  18. LadyBird80

    LadyBird80 Forum Pro

    a masz już wszystkie prezenty? może Ci coś podesłać? chciałam ... nie ma takiego gracza! a w temacie po wielkich zakupach nadal mam 2 talarki :)
     
  19. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    nick w grze mamaewa62
     
  20. LadyBird80

    LadyBird80 Forum Pro

    ło matko ślepa jestem :) chyba czas spać, 3 prezenty poszły... a ja nadal dwa talary...
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.