Opinie Uroki wędkowania

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_IRI, 15 stycznia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. LadyBird80

    LadyBird80 Forum Pro

    kochani moi, sama nie wierzę w swoje szczęście wiec się pochwalę, ukręciłam 4 pasze lux torpeda i i i 3 połowy marlina po 3 sztuki i 1 x osmiornica x 3 sztuki, poszło grubo jest szansa na stary komplet pnącza które mi brakowało :)
     
    Ostatnie edytowanie: 22 stycznia 2016
  2. betty10

    betty10 Zaawansowany

    z dwuch luksusowych przynet dwa razy marlin po trzy sztuki moze uda sie kupic trzeci komplet itemow :inlove:
     
  3. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    No było blisko złapałam ośmiornice :D
     
  4. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Witam :).
    Dzisiaj rano wykupiłam wszystko to na czym mi zależało, czyli itemy do starego pnącza, nowe pnącze z itemami, a z innych zostały nie wykupione naklejka, gwiazdki, banany i babeczki. Banany chyba jednak dokupię, a potem ile się da dokupię itemów :p.
    Evencik bardzo mi się podoba, wolę losowość w łowieniu niż w nagrodach ;).
    Zwierzaki powoli wywalam z łąk, oprócz leśnej, bo tam goszczą stale. Koszty paszy są aktualnie ogromne, a młyn szkoda zajmować na coś innego niż SP.
    Trzymam kciuki za wszystkich, którzy jeszcze nie zdobyli wymarzonych prezentów :). Powodzenia :inlove:.
     
  5. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    Tajemniczości już nie są tajemnicą: baobab x 3, karob XXL x 2, wianowłostka XL, klon palmowy XL, niesplik XL, pinia XL, jabłoń XXL, migdałowiec XXL, niesplik XXL, pancernik, czerwony kurnik, stajnia pomarańczowa, bociany.
     
  6. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    A ja na spokojnie.

    Nakarmiłem ostatnie zwierzęta na wyspie i tam zbieranie piórek zakończone.

    Brak paszy:

    [​IMG]
    Stan wygląda tak:

    [​IMG]
    Nie kręciłem żadnej przynęty.
    Piórka zbieram jeszcze na farmie do jutrzejszego wieczora.
    Potem dorobię brakujące haczyki i dopiero wtedy do młyna i na ryby.

    Zakupy zrobię w zależności od ilości uzbieranych monet.
     
  7. tak3

    tak3 Stary wyjadacz

    u mnie słabiutno jest pnacze, ale brak itemów, mam tylko kilka żetonów. Piórka bardzo słabo lecą. myślę, że nie dam rady zrobić tego pnacza zostało mało czasu. :(
     
  8. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    24 punkty dzieli mnie od pnącza i itemów "uroki wędkowania" później może coś z kategorii INNE ;)
    Ciężko te wypadajki lecą, roślin już nie sieję tylko drzewka i zwierzaki królują na farmie :)
     
    FarmerMC lubi to.
  9. pppppp26

    pppppp26 Forum Pro

    Takie co mają długi czas hodowli ;)

    Hodować można rośliny i zwierzęta a rosną rośliny (dzieci też nie rosną tylko dorastają )
    To dało 42 piórka
    [​IMG]

    A to 40
    [​IMG]
    I do rana tak zostanie
     
    Ostatnie edytowanie: 22 stycznia 2016
  10. FarmerMC

    FarmerMC Stały bywalec

    A u mnie event dobiega ku końcowi :D Chociaż nie mam jeszcze żadnego nowego itemu ale i tak jestem zadowolony :D Zbieram jeszcze na pnącze i banany :D Piórka leca bardzo słabo po 4/5 z jednej farmy :( Ale nic się nie dzieje bo to tylko gra xD
     
    kybek93, mysza199710 oraz pppppp26 lubią to.
  11. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Ewuniu jest jeszcze troche czasu to uzbierasz o ile juz nie masz od czasu postu;)
    a jesli sie obawiasz i dylemat jest nadal to:bierz wejściówki i banany a szczęka będzie u mnie:)
     
  12. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    niestety jeszcze nie mam:(
    przed chwilą na przynętę lux złapałam rozdymkę i mam 231 talarków...................
    chyba jednak poczekam jeszcze na itemik...............
    dzięki za chęci,jak mi się nie uda,to po szczękę przyjdę do Ciebie:D
     
    kybek93, mysza199710 oraz LadyBird80 lubią to.
  13. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    kochana jeszcze sztucznej nie mam ale eventową takxDxDxD
    to tylko 49talarków do pon.spokojnie bedą Twoje
    ja na 2 lux przed chwilką merlinka i rozdymkę wyłowiłam
    i tak myślę,że ten merlinek po ostatnich połowach chyba się gdzieś u mnie zawieruszyłxD
    kupione dodatkowo szczęki i rybne mambo i jeszcze ponad 400 talarków do zagospodarowania
    a jeszcze dzisiaj zbiry za 2 i 4h;)
     
    kybek93, LadyBird80 oraz mysza199710 lubią to.
  14. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór:)

    Talarku event kończy się w niedzielę:)

    [​IMG]
    Niedziela 24.01.2016 godz. 14:00

    Mnie niestety event zaczyna już lekko nudzić, na wszystko co chciałam wykupić wypadła wystarczająca ilość talarków i jeszcze coś tam wykupię.
    No ale nudzić mogą się Ci, którzy mają pnącze kasztankowe.;)Pnącza drugi raz nie mam potrzeby uruchamiać, zresztą od 26 następny event.
    Życzę udanych połowów, jeszcze trochę czasu jest. Powodzenia:)
     
  15. .kotek999.

    .kotek999. Zaawansowany

    O matko ....
    Jak ja się zmęczyłam tym eventem - ale pnącze zdobyte - już dawno się tak nie narobiłam na farmie - urobiłam się, zsapałam, denerwowałam - latałam pomiędzy polami jak wariatka - schudłam z 5 kg od tej bieganiny:):)

    Oj dawno tak zimą na polach się nie narobiłam.

    Walczę o dodatkowe nagrody ale już bez spinki.

    Pozdrawiam
     
  16. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    ano tak ;)skleroza nie boli:)
    ja cały czas przez różne sprawy mam dzisiaj wrażenie,że jest sobota a że na zegar eventowy patrzę to wychodzi mi,że do poniedziałkuxD
    sorki,jesli kogoś w bład wprowadziłam:sleepy:
    ja mam kasztankowe ale sie nie nudzę:p
    łowienie sprawia mi bez wzgledu na jakość ogromna radochęxD
     
  17. LadyBird80

    LadyBird80 Forum Pro

    juuupi drugie pnącze odpalone :) zostały mi 2 talary :D jak coś dozbieram ruszę na rzeczy inne ;););) mam chrapkę na drzewka :)
     
    elwira17, talarek1961 oraz mysza199710 lubią to.
  18. mysza199710

    mysza199710 Koneser forum

    Witam, dwa dni kombinowałem jaka ilość drzew i zagród (żadnego siania i zbierania goździków itp brrr) spowoduje równe wypadanie piórko-przynęty i haczyków pnącze dziś zdobyte, stare miałem.Reszta żetonów w sklepie wydana. Robiłem tylko zwykłe przynęty dwa razy farmę dziennie zbierałem i tyle co odnośnie tego eventu. Losowość łowienia ryb te same kółko inne ryby, ale wyjątkowo BP było jak dla mnie łaskawe . Pozdrawiam i życzę ukończenia eventu tym co jeszcze walczą.
     
    Nutka, LadyBird80 oraz elwira17 lubią to.
  19. elwira17

    elwira17 Stary wyjadacz

    Dla mnie event tym razem wyjątkowo łaskawy. Wszystko zrobiłam, teraz zbieram talarki na dodatkowe itemy, jeden ten najdroższy już mam. Ciekawe, że wcześniej brakowało mi piórek, a np na chwilę obecną mam ich 86, za to haczyków tylko 5, a więc role się odwróciły :)
     
  20. -małgoś-

    -małgoś- Stary wyjadacz

    Kolejne odkryte sadzonki- czarna wierzba, jałowiec górski, jarząb domowy, jabłoń xxl, klon palmowy xxl.
    Dwóch pierwszych nie miałam :)
     
    eliza9070 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.