Opinie Uroki wędkowania

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_IRI, 15 stycznia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Zdobyłam już pnącze,a ze sklepiku tajemnicze sadzonki i stajenny zostało mi 36 talarków,ale do wieczora mam nadzieję,że jeszcze coś uzbieram i wtedy zacznę dalsze zakupy :)
     
    xBabciaEwa i patrycja9922 lubią to.
  2. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    z ts karob xl, 2x kakaowiec xxl, figowiec xxl, cedrat xl i grejpfrut :D

    farma nieśplik xl,nieśplik xxl, 2x klon palmowy xl i 1 klon palmowy xxl, pinia xxl,
    Jak na razie tylko jedną tajemniczą zagrodę wystawiłam;)

    ze sklepiku ts wykupione i sp
     
  3. Moskit1

    Moskit1 Okazjonalny autor

    Ja napiszę ze nie lubię łowić ryb totalna porażka :/ wszystko związane z wypadaj kami jest dla mnie nie do przeskoczenia :)))
    Pozdrawiam
     
    xBabciaEwa i .Magda. lubią to.
  4. azadrubalja

    azadrubalja Weteran forum

    "Wypadalność" z psiaków piękna - tylko pozazdrościć! U mnie z rana około 60 piórek wyleciało,ale nie zebrałam wszystkich zagród,bo postawiłam różne zwierzaki.

    Sugestia: zamaż lub przytnij screena tak,aby nie były dostępne Twoje dane - m.in. ID gracza i stan konta ;)
     
  5. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    teoretycznie czas wzrostu decyduje o wypadajkach, ale czy tyczy się to również drzew ?
    Szczerze ja do tej pory jadę na XXLkach i na dobre mi to nie wychodzi -.-
    Sprawdzał ktoś to w praktyce ???
     
  6. babydelfi

    babydelfi Ambasador forum

    coś się zepsuło na moim jeziorze

    od wczoraj nie ważne jak zarzucę wędkę, wypadają same papugoryby >:( i to na przynęcie luksusowej :cry:
     
    eliza9070 i Megan lubią to.
  7. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    3 żółwie, 1 myszy, 1 zimorodki,3 szopy i 28 polan świetlików dały dziś 21 piórek:)
     
    Nutka i toDzasta lubią to.
  8. -małgoś-

    -małgoś- Stary wyjadacz

    Zdobyłam pnącze i szczęki, 39brakuje mi do rybiego mamba i całe 150 do drzemki wędkarza. Będzie ciężko bo ciągle mam ogromne niedobory z piórkiem a teraz jeszcze doszła błyszczka.
     
  9. Menasa

    Menasa Forum Pro

    Dla mnie jest odwrotnie. W tamtym evencie szybko przestałam łowić, bo miałam fatalne wyniki. Tutaj wiem co chcę zdobyć i do tego dąże, a jeśli uda mi się uzbierać więcej to mogę dokupić itemy. Oczywiście chciałabym, żeby INNE były do wielokrotnego zakupu, ale ogólnie event lepszy niż poprzedni.
     
  10. CoDaMBoro

    CoDaMBoro Forumowy żółtodziób

    To ja ci kaska860 tak odpowiem nie mam wysokiego lvl ale co zaważyłem (oczywiście tylko tu mówie o sobie) posadziłem jabłonie 12h i wypadło mi około (5-9) mniej błyska jak po zebraniu klona cukrowego (nie jestem pewny czy dobrze napisałem) ale on idzie 20h wiec jak dla mnie najlepiej sie jabłoń opłaca przy moim lvl bo wpada o wiele więcej co 12h A przy moim lvl z jabłoni tak zbieram około 18-22 wypadajek
     
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    olkaa001, Twój post usuwam jako spam i bardzo proszę rozwijać swoje wypowiedzi.
     
  12. GruGru

    GruGru Wyjątkowy talent

    Ja przed eventem zdjęłam nakładki ze wszystkich drzew wyspowych - las deszczowy stoi w drzewach i kilka niedobitków na drugim polu wyspy. Na farmie to samo. Równo co 12h nie dam rady zbierać, więc zbiór jest jeden, ale z dłużej rosnących (20h jak pisał CoDamBoro).

    Do wczoraj kręciłam tylko luksusowe i nocą uruchomiłam pnącze :music:
    Dzisiaj rano po zbiorze starczyło piór i błystek na 18 przynęt premium:
    ośmiornica x 6
    rozdymka x 4
    papugoryba x 6
    homar x 2

    marlina brak -.- ale i makrela się nie trafiła, co jest lekkim pocieszeniem

    Po połowach na koncie było 257 talarków więc odbyły się zakupy w sklepie: przepis (syropu nie mam, ale może kiedyś przepis się pojawi, albo pnącze sypiące rzemiosłem -bo przecież są już takie, a do tego czasu jest targ), SP i TSy. Na koncie zostały 92 talarki i poczekam na następne połowy (teraz pewnie będę zbierać na rybne mambo, bo wolę 10h itemy a z takimi TPD/PD tym bardziej:music:)
     
    toDzasta i pppppp26 lubią to.
  13. kalina_czerwona

    kalina_czerwona Czeladnik forum

    jest beznadziejnie u mnie nie wypadają piórka więc jak mam zrobić jakąkolwiek przynęte i złowić cokolwiek???????coraz bardziej wkurza mnie ta beznadziejna gra !!!!!!!
     
  14. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL


    1grosik, do rozmów na temat mini-eventów zapraszam tutaj : >>>klik<<<.
    W tym temacie rozmawiamy na temat eventu "Uroki wędkowania", w związku z tym Twój post usuwam.

    .gonia434. Twój pusty post zawierający tylko cytat również usuwam.
     
  15. GruGru

    GruGru Wyjątkowy talent

    a ile masz zagród/warsztatów na polach? u mnie aktualnie stoi 91 na farmie (z czego 81 to indyki, bo za jednym zamachem robię arkę noego) i 25 na wyspie (aktualnie anakondy)

    Po zbiorze nocnym (91 zagród 18-19h na farmie - bobry, renifery, jeże i 25 pand 15h na baha z dopalaczami) udało mi się zrobić 18 przynęt premium, czyli było 90 piórek (zostały jeszcze 2 piórka na potem).
     
    eliza9070 i carlain21 lubią to.
  16. pppppp26

    pppppp26 Forum Pro

    I właśnie to szybko jest kluczem, trzeba walczyć do końca, potwora ze stawu pocelowałem w ostatni dzień mając wcześniej tysiąc innych losowych nagród i była ta niepewnośc będzie czy nie
    Teraz łowie sobie Wędkarską zabawę dla miecia w ogrodzie
    I powoli farma wraca do pierwotnego stanu (baobaby) bo haczyki z pnącza się kończą a drugi raz kasztanka nie widzę potrzeby aby odpalać, główna i dzika zostanie w zagrodach leśna i wyspa wróci do drzewek i tak do następnych (oby) udanych łowów
     
    eliza9070 lubi to.
  17. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    To przestań grać... albo może postaw dla odmiany parę zagród... aha, i poczytaj poradnik do eventu 8)
     
  18. kasia750

    kasia750 Hrabia forum

    niech ktos mi wyjasni:wuerg: jaki ma sens nagroda w postaci przepisu na nalesniki gdzie przepis na syrop potrzebny do ich produkcij był do zdobycia w 2012:mad::mad::mad: (sama gram od 2014)to po prostu paranoja :eek::eek::eek:
     
    toDzasta i Alairë lubią to.
  19. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam, nie martw sie, dorobimy sie kiedys i "brakow":D,
    jeszcze 3 talarki, i pnacze w komplecie, pozniej pozbieram , hmm, chyba na jakies itemy,
    szkoda ze nie wpadli na mysl, zeby z fabryczek wypadaly dwa piorkaxD
     
    visa77 lubi to.
  20. 77marzena77

    77marzena77 Młodszy ekspert

    mam juz odkryte kilka nagród ;) . biorę tylko luxusowe ...
    i mam pytanko kidy nie grałam powstała szklarnia, zjadłam w stodole co trzeba, ale co mam wrzucić do szklarni??? nigdy tego nie robiłam ...
    pomożecie??
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.