Opinie Uroki wędkowania

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_IRI, 15 stycznia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. pppppp26

    pppppp26 Forum Pro

    Ano szkoda ale warto zbierać itemy jak dają :)

    Dobry wszystkim łowiącym

    Nie zastanawiajcie się nad przepisem bo to hit tego eventu, raz że nie był do kupienia za FL a teraz jest prawie darmo a dwa ostatni event z przepisem to chyba kucyki były a to już lata świetlne temu. Syrop zawsze można kupić na targu.
     
  2. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    To dobra inwestycja. Zawsze możesz kupić syrop, a przepis był tylko do zdobycia w ewencie a potem nie bylo go nawet za floreny. Syrop nie jest drogi w porównaniu do naleśników. W temacie pnącze z itemami pracuje, większość z zakładki inne też na szaro z napisem wyprzedane.
     
  3. elwira17

    elwira17 Stary wyjadacz

    Pnącze odpalone i kombajn ze sklepiku. Teraz będę łowić, by wykupić resztę nagród i jeśli mi wystarczy to zgarnę dodatkowe itemy ile się da. To taki plan, zobaczymy czy wszystko się uda.
     
    7jessy75 i -katie1234- lubią to.
  4. pat3l

    pat3l Stary wyjadacz

    ja wykupiłam w pierwszej kolejności SP SN tsy na wyspe pnącze nowe bo stare miałam i zostało 109 monet i rozkmina zbierać na itemy czy kupić przepis o_O ale chyba przepis bardziej opłacalny... a itemy może jeszcze kiedyś bd do zdobycia

    co do wypadajek to ze wszystkiego miałam około 60 haczyków 44 piórek i ileś tam tych innych których wgl nie używam.. mogłoby być lepiej ale nie ma co narzekać zawsze mogłoby być gorzej.

    tak poza tematem to sie musze pochwalić po ciężkich walkach sadzenia cebuulki wkońcu zdobyłam miłość do SN :D
     
  5. Rysia

    Rysia Mieszkaniec forum

    Dzień dobry :)
    Pnącze już pracuje, wykupiłam także część nagród ze sklepiku xD Wczoraj wieczorem przeszłam z przynęt Luksusowych na Premium, lepiej w łowieniu mi idzie :) Mam nadmiar piórek i haczyków, zabrakło błyszczków. Drzewka po zbiorze rannym podsypane skarpetą, za ponad 11 godzin dojrzeją Samych owocnych łowów życzę:)
     
  6. Dybilas4

    Dybilas4 Fanatyk forum

    Witam, dalej utwierdzam się w przekonaniu że zakup przepisu jest błędem. Syrop u mnie na targu wczoraj wieczorem kosztował 8 tys. a dzisiaj już 12 tys., jeszcze trochę a cena syropu przekroczy cenę naleśników. Jednak to tylko moje zdanie.
    A w temacie, przynęty kręcą się w młynie zobaczymy co uda mi się dzisiaj złowic. Udanych połowów i samych Marlinów:);)
     
    -katie1234- i kybek93 lubią to.
  7. moni15382

    moni15382 Nadzorca forum

    Dzień dobry:)
    Wczesno ranne łowienie:) 5 przynęt luksusowych"
    marlin*3:D
    ośmiornica
    rozdymka

    Sklepik wykupiony, teraz zbieram na dodatkowe itemy:) tylko zastanawiam się na które:)
     
  8. Rysia

    Rysia Mieszkaniec forum

    Dzisiaj z zagród nocnych z czasem dojrzewania 16 h jestem bardzo zadowolona. Wczoraj rano na głównej łące z 43 zagród wypadło 25 szt piórek, dzisiaj z tych samych zagród wypadło 30 szt. Natomiast na dzikiej łące z 43 szt wczoraj wypadło 16 szt piórek, dzisiaj z tych samych zagród wypadło 28 szt piórek. :)
    Może kurek z "wypadajkami" ciut popuszczono. :)

    Dybilas4 watro mieć przepis na naleśniki bo być może w przyszłości w innym evencie będzie można zdobić przepis na syrop czekoladowy :)
     
    Bilonge, talarek1961 oraz -katie1234- lubią to.
  9. malgosia355

    malgosia355 Komandor forum

    A u mnie wielkie 0 powystawiałam fabryczki i co i 8 piórek i jak ja mam coś zrobić??? mam dopiero 30 monet ech co za serwer.... No nic do konca jeszcze kilka godzin na pnacze na pewno nie uzbieram w tym tempie... :)
     
    oset53 i -katie1234- lubią to.
  10. *Gosza

    *Gosza Naśladowca mistrzów

    Co daje skrzynka rzemieślnicza?
     
    -katie1234- lubi to.
  11. Rysia

    Rysia Mieszkaniec forum

    Skrzynka rzemieślnicza daje losowo sól, cukier, drut, mandragorę :)

    Za 27 min zbieram pandy :)
     
    -katie1234- lubi to.
  12. *Gosza

    *Gosza Naśladowca mistrzów

    aaaa... dzięki :)
     
    -katie1234- lubi to.
  13. Kaja889

    Kaja889 Stały bywalec

    Witam po rannym połowie rybek.
    Do odpalenia pnącza brakuje mi 3 żetony ale to za kilka godzin.
    Pozniej planuję wykupić SP i TS na wyspę
    Powodzenia
     
    agi31 i -katie1234- lubią to.
  14. betty10

    betty10 Zaawansowany

    wczoraj wieczorem mialam 744 talarki dzisiaj rano troche polowilam i tym sposobem pnacze odpalone :inlove:w sklepie do wykupienia jeszcze gwiazdki i banany :)na banany nie poluje jak sie uda to dobrze jak nie to nie mam ich 235 sztuk i nie mam co z nimi zrobic:p
     
  15. Karen139

    Karen139 Baron forum

    Pnacze odpalone, z zakładki inne tez juz prawie wszystko kupione z wyjatkiem wejściówek , bananów, gwiazdek i naklejki............Gęsi wyszły na pola, teraz spokojnie i bez spinki posiedzę nad jeziorem.
    Jedyne co mnie interesuje , to dodatkowe itemy i na nie bedę zbierac talary.
    Dzień dobry rybacy:):):):)
     
    betty10, bacowa70 oraz -katie1234- lubią to.
  16. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    W sklepie do wykupienia zostały tylko naleśniki, babeczka i całe pnącze :) Jak narzekałam na brak haczyków tak teraz brak piórek -.-
     
  17. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry:)

    Betty to miałyśmy identyczną sytuację, też zostałam wczoraj z 744 talarkami i nie mogłam odpalić pnącza.
    Po porannych zbiorach miałam już 1023 - pnącze pracuje, a ja buszuję w sklepiexD

    Miłego wędkowania wszystkim:)
     
  18. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witam:D
    po porannych zbiorach zrobiłam 3 pasze lux,złowiłam 2 x marlina i 1 x ośmiornicę:inlove::inlove::inlove:
    kupiłam itemik drzemkę wędkarza,ale..............skleroza nie boli:oops::eek::(
    po chwili (niestety za późno) przypomniałam sobie,że ten itemik już raz kupiłam i teraz mam 2..................
    wszystko byłoby cacy,ale boję się,że potem zabraknie mi gwiazdek na pozostałe itemy i pnącze:oops:
     
  19. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Bardzo słabo lecą piórka mam na 3 łąkach zagrody i dzisiaj rano mogłam ukręcić tylko 3 przynęty luksusowe. Stan talarków 371 i jeszcze nic nie wykupione ech ciągnie się ten event jak flaki z olejem.:wuerg:
     
    oset53, talarek1961 oraz -katie1234- lubią to.
  20. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dobry ;)
    Pnącze odpalone, sklep wysprzątany, teraz na luziku na dodatkowe itemy połowięxD
    Nie wiem jak innym, ale mi się podoba, statystyk nie prowadzę, zmieniam sobie zagrody jak mi sie zachce, plan wykonany bez dmuchanego ryżu :p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.