Opinie Uroki wędkowania

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_IRI, 15 stycznia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Karen139

    Karen139 Baron forum


    Tak, ja mam tak samo........cały czas korzystam z Opery, ale dzisiaj niestety nie da się na farmie przejść nad jezioro, wciąz tylko owieczki na taczkach biegaja.
    Zamknełam więc Opere i teraz korzystam z Chroma i tu problemów nie ma. Co prawda na obydwu przeglądarkach gra muli niemiłosiernie, ale to juz nie wina przegladarek.

    A żeby w temacie było, to gęsi zagoniłam do stodoły żeby odpoczęły, teraz królują na farmie zagrody z długim czasem wzrostu.
    Jutro od rana znowu na ryby.
     
    toDzasta i -katie1234- lubią to.
  2. iwona1957

    iwona1957 Komisarz forum

    nie wiem czy twórcy gry biorą pod uwagę to jak funkcjonuje rzeczywistość, ale zgodnie z opiniami wszystkich wędkarzy, że ryby najlepiej biorą wieczorem (słynne wyprawy "na wieczorowego") właśnie wieczorem udało mi się złowić 4 merliny :inlove: kilka osmiornic i kilka rozdymek, łowiąc tylko na zwykłe przynęty :) nie pojawiła się ani jedna "niższa" rybka na około 15 prób. Rano były natomiast prawie same papugoryby i homary. Jak łowić to tylko wieczorem :p
     
  3. Koala2006

    Koala2006 Okazjonalny autor

    Dzisiejsze połowy jak zwykle tylko na przynętę zwykła : homar 4 szt , 1 szt ośmiornica i 12 szt Merlin razem 358 monet
    merliny brały lekko ponad cel , wczoraj było tak samo na pojedynczych było więcej jak na premium mimo ze było w celu .
    I wam wszystkim życzę takich połowów.
     
    -katie1234- lubi to.
  4. Nocna-Furia

    Nocna-Furia Młodszy ekspert

    Macie jakies rady odnosnie tego jakie zagrody stawiac? długie czy raczej te krótkie (czasowo)??
     
    -katie1234- i _Grani_ lubią to.
  5. dziunia49

    dziunia49 Stary wyjadacz

    teraz zlapalam rozdymke. czy na tym wykazie rybek powinno byc 1/3 bo tak mam w przypadku osmiornicy 1/2. czy tez znowu mi rybki nie dopisalo
     
    -katie1234- lubi to.
  6. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest

    Aby otrzymać monety do sklepu musisz złowić 1 marlina lub 2 ośmiornice lub 3 rozdymki, 4 papugoryby, 5 homarów, 6 makreli :)
     
    -katie1234- lubi to.
  7. Marzenocha

    Marzenocha Koneser forum

    Ja łapię na przynętę premium. Pięć połowów wszystkie mArlin x 2 :D Jest bardzo dobrze :D
     
    toDzasta, 0olimpia0 oraz -katie1234- lubią to.
  8. katyk6

    katyk6 Okazjonalny autor

    Nie planowałam brać udziału w tym evencie, ale że i tak wszystko samo wypada to szkoda by było nie skorzystać no i tak 3 nektarynki już moje :inlove: :)
     
    chrumcia91, -katie1234- oraz _Grani_ lubią to.
  9. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Ta ryba nazywa się Marlin, nie Merlin...
     
    toDzasta, zzizzie oraz -katie1234- lubią to.
  10. dziunia49

    dziunia49 Stary wyjadacz

    to ja rozumiem tylko ze zlowilam rozdymke i 2 papugo ryby i nie zostalo to na tablicy zlowionych rybzapisane. a natomiasy osmiornica jest zapisana symbolem 1/2
     
    -katie1234- lubi to.
  11. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest

    dziunia49 w takim razie wyczyść całego flash playera z ciastek i pamięć przeglądarki. Może tutaj tkwi problem ? Trudno jednoznacznie wskazać przyczynę takiego stanu rzeczy. Jeśli nie pomoże to pisz do Pomocy Technicznej - sprawdzą konto na konsoli systemowej i udzielą odpowiedzi gdzie się Twoje rybki podziały.
     
    -katie1234- lubi to.
  12. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    202 monetki na stanie...to zawsze coś:)powolutku, powolutku..pnącze już jest:) ale jeszcze w sklepie:)kombinuję tak..jak nie nazbieram na wszystkie itemy - to pnącze kupię...a w innych - SP - zawsze jej brak a w przyzwoitej cenie i nie florkowej..., której od początku kiedy gram nie uznaję czyli nie zamieniam kasy na floreny....TS drzewkowe i zagrodowe też są warte uwagi, no i przepis na naleśniki by się przydał:)....wiem, wiem są tacy co już mają pnącze i wszystkie itemy..ale ja leniuszek jestem i mam farmę taką jak lubię i nic nie ruszam:) Powodzenia wszystkim - łowienia tylko GRUBYCH rybek życzę:):) Pozdrawiam
     
    0olimpia0, -katie1234- oraz xBabciaEwa lubią to.
  13. babydelfi

    babydelfi Ambasador forum

    u mnie na noc na farmie będzie kompletny misz masz, zagrody i warsztaciki, planowy zbiór jutro koło 14 dopiero :music:

    ciekawe co z tego wyleci :p

    czekam jeszcze dziś na zbiór jeżyków, gołębi i gęsi, może uda się zebrać chociaż na jedna przynętę luksusową
     
    -katie1234- lubi to.
  14. dziunia49

    dziunia49 Stary wyjadacz

    juz napisalam
     
    -katie1234- lubi to.
  15. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Ryby biorą jak chcą ale biorą ale...
    <ciach>
    część posta zawierająca offtop została usunięta.
    Przypominam również o nieużywaniu capslocka.
    Proszę trzymać się tematu (oficjalne ogłoszenia).

    MOD_Ghost
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 19 stycznia 2016
    -katie1234-, AgiFarm83 oraz _Grani_ lubią to.
  16. GruGru

    GruGru Wyjątkowy talent

    Za niecałą godzinę szopy i pomarańczowe bobry do zbioru a potem spać :sleepy:
    Z trzech przynęt de lux ukręconych przed chwilą trzy razy ośmiornica (dobrze, że nie homar, bo bym była BARDZO zła -.- )
    Talarków na stanie 430. Jeszcze "tylko" 320 do pnącza z kompletem itemów.
     
    -katie1234- i babydelfi lubią to.
  17. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    za 12 minut zbieram gęsi i ustawiam zagrody na nockę i dosyć na dzisiaj
    mam takie jedno spostrzeżenie: jak się wyciąga Marlina, to pokazuje się bardzo trafny napis - niewiarygodne ;) takie też miałam odczucia, jak udało mi się go wyciągnąć dopiero 2 raz:p
     
  18. bealara

    bealara Mieszkaniec forum

    Mój misio chyba zapadł już w sen na tej łódce z nudów:);) To i ja pójdę spać. Łowienie ryb to nudne zajęcie haha szczególnie w tym evencie ;);)Dobranoc wszystkim xD Do jutra xD

    ps.
    Zgadzam się :D Bardzo trafne spostrzeżenie :D
     
    oset53, agi31 oraz -katie1234- lubią to.
  19. sniegrzynek

    sniegrzynek Zaawansowany

    nie ma róznicy;)
     
    xBabciaEwa i -katie1234- lubią to.
  20. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Kończę drugi dzień połowów z dorobkiem 213 talarków. Całkiem nieźle jak na moje garnie. Jutro wpadnę na farmę koło 18.00 to znowu powędkuje. Dzisiaj był dzień bez marlina czyli jutro .... muszę się postarać o solidniejsza łódkę. Dobranoc , ośmiorniczki na noc :D
     
    toDzasta, xBabciaEwa oraz -katie1234- lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.