Opinie Uroki wędkowania

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_IRI, 15 stycznia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Ze zwykłych?
     
  2. melody28

    melody28 Wielki mistrz forum

    a ja mam pytanie techniczne, :) jaki jest u was czas produkcji przynęty luksusowej? W poradniku pisze, że 25sek a z runą 20sek. A u mnie magiczne 22sek o_O
     
  3. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    nie dziękuję:D
    a Tobie życzę samych merlinów:D
     
  4. GruGru

    GruGru Wyjątkowy talent

    U mnie w młynie też 22s


    Za kwadrans zbieram 25 leniwców i przed snem wycisnę jeszcze 25 małp z wyspy bo za 4h zbiór zagród z reszty farmy.
    Oj sypnie piórami! 8) (mam nadzieję :oops:)

    EDIT: z 25 leniwców 5 piórek - 2 przynęty de lux się kręcą, do trzeciej zabrakło 1 pióra -.-
     
    Ostatnie edytowanie: 19 stycznia 2016
    toDzasta lubi to.
  5. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Tak :)

    [​IMG]
     
  6. melody28

    melody28 Wielki mistrz forum

    czyli to błąd poradnika, dla potwierdzenia sprawdziłam na drzewie i na runie pisze 10% szybciej produkcja w młynie
    25sek=100%
    20sek=80%
    22sek=90%
    taka mała niezgodność :)niemająca głębszego znaczenia
     
    Wrzosowisko3 lubi to.
  7. bealara

    bealara Mieszkaniec forum

    Koooniec świata :) Podczas G&T siedziałam dwa dni i wymieniałam się, dziesiątki licencji poszło żeby zdobyć upragnioną nektarynkę. Tu z połowów kupiłam drzewka i nektaryneczka wyskoczyła xDxDxD a oprócz niej 2 cedraty XL, drzewko karambola XL, Mombin XXL. Z zagród: wilki, szopy, gołębie i żółwie. Całkiem ładnie :D mimo, iż wszystkie te zagrody i drzewka już mam:p
     
  8. ania5757

    ania5757 Baron forum

    mial byc ciekawy event
    a wyszlo jak zwykle
    niedzwiedz siedzi i marznie
    wypadajki nie maja zamiaru wypadac
    ja zaczynam tracic cierpliwosc
    na moj farmerski rozum ktos nie do konca przemyslal sprawe
    moze powinno byc mniej wypadajek na jedna przynete
    moze wieksza czestotliwosc wypadania
    powystawialam zagrody niech event sam sie robi
     
  9. nemo75

    nemo75 Stały bywalec

    super event :mad::mad:cały dzień czekać żeby załapac się na 1 lub 2 przynęty i złapać 1 lub 2 ryby ..licho ...
     
    _Grani_ i nikki2676 lubią to.
  10. Wrzosowisko3

    Wrzosowisko3 Naśladowca mistrzów

    Nic nie zmieniam, na farmie zagrody na dwóch polach, pola na trzech, wokoło drzewa. Przynęty lux lub premium. Chwilowo nadwyżka kotwic - czekam do weekendu wtedy będę korygował. Monet 308. :)
    Dla mnie spokojnie, w sobotę ewentualne pierwsze zakupy.
     
  11. wyjadaczmarchewek

    wyjadaczmarchewek Stały bywalec

    Witajcie :) moje takie spostrzeżenia.... nie wiem od czego zależy aby trafić merliny ale na pewno nie od celności w łowieniu. Od przynęty? Też nie koniecznie... U mnie na 5 premium trafiłem 4 razy podwójnego merlina (?), na 10 przynęty lux trafiłem... 3x3 merliny! :) hmm... wygląda ciekawie. Jedyne spostrzeżenie że im bliżej idealnego połowu tym gorzej :D pisałem chwilę z moim sąsiadem i dowiedziałem się bardzo ciekawych rzeczy.. ma 74 poziom i na 8 prób przynętą lux, uwaga... 8 razy potrójny merlin! Czyżby zależało to od poziomu? Może od godziny kiedy się łowi? I choć nie jestem rybakiem to słyszałem że najlepiej się łowi skoro świt :D jest tu jakiś rybak na forum może coś doradzi? :D:D
     
  12. Iskierka95

    Iskierka95 Komisarz forum

    Witam,ja mam 104 poziom i jak zrobię więcej przynęt jak 2 to same płotki łowię,jak zrobiłam 2 to 2 merliny były,i to daleko od kręgu:mad:
     
    bealara, katyk6 oraz nikki2676 lubią to.
  13. Wrzosowisko3

    Wrzosowisko3 Naśladowca mistrzów

    8x3x25=600 super jeszcze dwa dni i sklep pusty - wspaniale, tak trzymać
     
  14. [Czereśniak]

    [Czereśniak] Naśladowca mistrzów

    Niestety zaprogramowali tak ze piórek jak na lekarstwo, bez ich kupna event w całości nie do ukończenia ,a miało być tak zabawnie.
     
    _Grani_ lubi to.
  15. KaczuszkaMakKwacz

    KaczuszkaMakKwacz Analityk forum

    Czesc,
    Z Waszych komentarzy wnioskuje, ze losowosc jak zwykle ogromna. Sprawdzilam wszystkie rodzaje przynet i najwyzsza rybka trafila sie na trzy zwykle przynety. Przyneta premium u mnie nieoplacalna, na 9 szt Marlin trafil sie tylko raz. Za to z przynety luksusowej w 85% wypadaja mi Marliny i tylko taka przynete mam zamiar produkowac w mlynie. Wykupilam rzad i itemy. Pewnie nie bede w stanie wykupic wszystkiego z zakladki inne, ale powalcze do konca. Przed chwila sprawdzilam pierwszy zbior gesi i u mnie srednio 6 piorek na lake. Szkoda, ze nie wiecej. Musze dobrze przemyslec strategie na jutrzejszy dzien. Powodzenia z wypadajkami.
     
    0olimpia0 i toDzasta lubią to.
  16. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    no nie xD ino grafika pikna xD

    no i chyba jedyne co fajne w tym wszystkim to grafika choć gra muli od włączenia eventu bardziej niż na co dzień

    nie trzeba nawet krzesełka zabierać wędkarskiego bo nie ma się co nad tym jeziorem zasiadać
    zarzucić wyciągnąć i sobie iść - rewelacyjna zabawa- może to ma być ten Urok Wędkowania xD
    może za 2 dni nazbieram na pnącze z itemami

    Pomarudziłam to idę sobie xD
     
  17. pppppp26

    pppppp26 Forum Pro

    A to ciekawe bo pnącze już śmiga, pozamiatam dzisiaj przed nocą inne i teoretycznie koniec po 36h eventu no ale o itemy dodatkowe powalczę do końca i wszystko za free.
    Znowu mi się dostanie jak przy pierwszej edycji ale taki event to super zabawa jest a nie sianie tysięcy badyla i wszystko nam zostaje w stodole.
    A jest łatwiej bo haczyki z pól a nie tylko z drzew jak za pierwszym razem i nie ma losowych nagród tylko sklep a te TSy i SP to chyba niewiele pracy/wkładu kosztują.
    To [​IMG] daje 31-35 piórka na zbiór a da się trzy na dobę z małym poślizgiem a jeże jeszcze lepiej w piórkach wypadają.
     
  18. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Wiele Rzeczy jest ciekawych w tej grze :D
    Niektórzy bez względu co zrobią i co mają zawsze mają pod górę a inni wręcz przeciwnie bez problemów
    i można mieć cuda wianki i wiele strategii i u każdego prawie wyjdzie co innego.
    To tak jak z targami.
    Trzeba mieć po prostu ten dobry serwer - i to widać na niemalże każdym evencie od lat.

    Znam farmerów co nigdy nie borykali się z takimi problemami np jak u mnie a zaczęli grać kilka dni przed albo po mnie - i żyją jakby na innej planecie

    Mogę zrobić to samo zjeść to samo ułożyć to samo a wyjdzie co innego.

    Misie wyglądają super- w życiu tylu niedźwiedzi nie widziałam :)
     
  19. pppppp26

    pppppp26 Forum Pro

    Ale to nie muszą być misie u mnie są bo mam masę paszy za grosze kupionej i mi nie blokują młyna a i czas z pnączami i dopalaczami mają akurat jak dla mnie super.
    Mogą to być konie, ryby, ule czy strusie co komu wygodniej ale chodzi o to że da się.
    Nie masz kasztanka to siej na SP na wyspie na obu polach a na farmie zagrody na piórka itp
    Serwer mam beznadziejny zwłaszcza jeżeli chodzi o TSy
     
    AnnDżelina i xBabciaEwa lubią to.
  20. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    Z czwartego, ostatniego zbioru ze 128 zagród gęsi wypadło 20 piórek czyli z czterech zbiorów dostałam łącznie 95 piórek Teraz na farmie wszędzie mam pawie..
     
    0olimpia0 i xBabciaEwa lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.