Opinie Uroki wędkowania

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_IRI, 15 stycznia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. betty10

    betty10 Zaawansowany

    ja na premium lowilam i udalo mi sie zlowic marlina dwa razy po dwie sztuki a na deluxs osmiornice i te mniejsze
     
  2. melody28

    melody28 Wielki mistrz forum

    witam :D z jednej zwykłej wyszła makrela 8), będę robić tylko luksusowe bo je najbardziej lubię i z trzech wyleciały 3xmarlin:inlove:, 3xośmiornica i 3xhomar. to na czym mi najbardziej zależało odebrałam (sadzonki,sadzonki i stajenni). gdybym tylko piórka miała to by było fajnie :sleepy:
     
    Megan lubi to.
  3. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    A u mnie na początek:
    błystki - 55,
    haczyki - 129,
    piórka - 36,
    No cóż, chyba trzeba będzie ściągać drzewa z leśnej i wystawiać i tam zagrody.

    Na połów wybiorę się wieczorem. A jakie przynęty, hm na pewno premium (żeby się błystki nie zmarnowały i chyba zwykłe...
    bo żeby złowić 3 ryby, trzeba użyć 3 zwykłe (3x4 haczyki i 3X4 piórka), a w większe szanse przynęt luksusowych to ja już dawno przestałam wierzyć. ;)
     
    kybek93 lubi to.
  4. Kathea

    Kathea Baron forum

    Na chwilę obecną SP, TSy (tylko drzewka) oraz przepis są już kupione. Reszta czeka na zwierzaki. Następne w kolejce to pnącze i itemy.
    2 łąki mam w drzewkach, trzy w zwierzakach, jak będzie problem to tylko leśną zostawię z drzewkami a cała wyspa pójdzie pod zwierzaki.
     
  5. =Repez-

    =Repez- Generał forum

    Nawet to łowienie jakoś idzie

    [​IMG]
     
  6. Rysia

    Rysia Mieszkaniec forum

    Robię przynęty luksusowe. Jak się staram idealnie trafić to wychodzi różnie, najmniejszy Homar. Stosując mechanikę z poprzedniego eventu rybnego czyli klikamy od razu w ciemno wychodzą same grube ryby Marliny :)
     
  7. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Na 44 Kurniki wypadły 4 piórka. Nieźle.

    Przerzuciłam się na kozy. teraz
     
    zonaania2122 lubi to.
  8. kgcygan

    kgcygan Hrabia forum

    Gratki Wielkie :)Pędzisz do przodu ładnie i tak trzymaj ;) Powodzonka
     
    -katie1234- lubi to.
  9. ariadna12

    ariadna12 Aktywny autor

    ja wczoraj w balonie upolowałam orły i widze że one łowią rybki to cichaczem im troche podbiore może nie zauważą :D:D:D:D No a jak sie kapną to wypytam jak i kiedy najlepiej zarzucac :sleepy:. Tylko narazie nie mam co <wypadajki oj słabiutko słabiutko<:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
     
  10. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Zrobiłam jedną premium i powoli wycofuje się z tego co napisałam - nie trafiłam idealnie a i tak dwa Marliny wpadły...
     
    est-orka i -katie1234- lubią to.
  11. Kathea

    Kathea Baron forum

    Teraz dopiero przeglądnęłam przepis, do czego toto i po co. I wszystko by było pięknie ładnie, gdyby nie ten drobny fakt, że do zrobienia naleśników potrzebny jest syrop czekoladowy, a ten przepis jest nie do dostania. Na targu jedna oferta obecnie. Czyli podsumowując, nagroda nic nie warta. Szkoda że wcześniej tego nie wiedziałam :/
     
    {Monia} lubi to.
  12. vivanka

    vivanka Okazjonalny autor

    Po dostosowaniu się do poradnika gretki :inlove:
    po zbiorach:
    haczyki -115
    piórka -120
    błyszczek - 80

    sekundowe różyczki wysiewałam do stanu 619 haczyków, a teraz mam chwilę spokoju, bo stosując się do poradnika samo sobie się ogarnia w zagrodach
     
  13. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam

    Na początek wyleciało u mnie ze 169 fabryk i zagród 158 piórek. Na 5 przynęt luksusowych złowiłem 3 marliny, 1 papugorybę i 1 homara. Powoli zbierają się punkty do sklepu.
     
    Ostatnie edytowanie: 18 stycznia 2016
  14. Koala2006

    Koala2006 Okazjonalny autor

    początek jest dobry oby tak dalej
     
  15. milqin

    milqin Aktywny autor

    Chcesz to Ci wyślę :)
     
  16. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Na 12 przynęt luksusowych wypadły:
    4 x marlin
    2 x rozdymka
    2 x ośmiornica
    1 x papugoryba
    3 x homar

    Piórek brak na robienie przynęt :eek:
     
  17. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Witajcie eventowo:)
    Łowienie poszło całkiem nieźle,same merliny,ośmiorniczki i rozdymki,zebrałam 291 monet na początek:)
    Piórek wypadło mi najwięcej,jakos reszta wypadajek nie dopisała.
     
    Bilonge, est-orka oraz kolobrzeg lubią to.
  18. kolobrzeg

    kolobrzeg Analityk forum

    Miałam kilka prób i lepiej mi wychodzi z luksusową.
     
    est-orka i gadek lubią to.
  19. An-ia

    An-ia Młodszy ekspert

    17 zwykłych przynęt i 4 razy pod rząd złowiłam Marlina :) 110 talarków jest ;p
     
    Ostatnie edytowanie: 18 stycznia 2016
    -katie1234- lubi to.
  20. babydelfi

    babydelfi Ambasador forum

    dobry eventowy

    hmmm myślałam że rybki na moje urodzinki się popiszą, a łowiąc na deluxe, najwyższa ryba to papugoryba, hmmm
    coś u mnie z celnością chyba nie tak :p

    jeśli tak będą wpadać, to cienko widzę uzbieranie talarów na pnącze+ itemy + nagrody inne :(


    a z dwóch pół kurników nie wypadło u mnie ani jedno piórko :cry:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.