Opinie Urodzinowe przyjęcie

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 22 stycznia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    czechu79, na forum raczej nie zgadniemy, czy te babeczki Ci się prawidłowo dopisały, czy nie. Napisz proszę do Pomocy technicznej.
    Nie zwracałam uwagi u siebie, bo i tak wypadajek mam dużo za dużo.
     
    izabell2468 lubi to.
  2. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    u mnie dopisuje normalnie...

    zrobiłam 98 mini-gier i jeszcze sieję...
     
    aleksandra i olgs3 lubią to.
  3. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Ja już zakończyłam urodziny :inlove:, nie chce mi się dalej siać , itemy wykupione x 3 , i jeszcze coś tam xD, a ze skrzyni cudów wyleciały topole kanadyjskie :inlove:, 2 judaszowce XXL i drzewo fasolodowe :inlove:. Czyli mogę zaliczyć urodzinki do udanych :inlove:.
     
  4. [Czereśniak]

    [Czereśniak] Naśladowca mistrzów

  5. Kloni17

    Kloni17 Komisarz forum

    bardzo mi się podobało szkoda że tak dużo fajnych nagród zostawiam w sklepie no ale warto było:)
     
    bari06 i saktura lubią to.
  6. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Udało się kupić trzy zestawy ...itemówxDxDxD
     
    bari06 i saktura lubią to.
  7. mahartka

    mahartka Baron forum

    do pnącza dotarłam :) i dodatkowo chyba jeden z itemów wzięłam :) za pytajniki się obłowiłam w dwa warsztaty i jedną zagrodę :)
    gierki mi się bardzo podobały :)
     
    bari06 i saktura lubią to.
  8. kamder

    kamder Hrabia forum

    Zrobiony event z rzutem na taśmę, bo źle obliczyłem ilość roślin do uruchomienia pnącza :p.
    [​IMG]
    Pnącze ruszy jak zużyje wszystkie ładunki w tych itemach ;).
    Ze sklepu wziąłem 2 * bonus do upraw i warsztatów bo tych najmniej miałem.
    Gratuluje tym co skończyli zdecydowanie wcześniej niż ja i zobaczymy jak będą wyglądać jedenaste urodziny.:music:
     
  9. saktura

    saktura Mieszkaniec forum

    Event dla mnie bardzo udany chodź kosztowny (kropelki). Ze sklepiku kupiłam to czego nie miałam: 2x bąbelki, pachołki, patyczaka i kilka bonusów. Itemy również kupione na zapas
     
    bari06 i .dorotka01. lubią to.
  10. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Początkowo wydawał mi się fajny event. Nowa mechanika, przyjemna grafika w różniących scenach. No i pytania naprawdę wymagające poszukania odpowiedzi :)

    Niestety okazało się, że fajne nagrody na planszach szybko się kończą i zostaje tylko PD/TPD, a punktów za pytania jest dużo za mało, żeby móc wybrać więcej nagród ze sklepiku. Za to nadmiar talarów. Pewnie, można było kupić po kilka jednakowych itemów z fajnymi bonusami, ale to nudne jest posiadać 10 Mruczek czy innych Shim-Pansów. Tłumaczenie pytań na polski też było dość kiepskie. Czasem trzeba się było domyślać co tłumacz miał na myśli. Zdarzały się też takie kwiatki jak feromony zamiast perfum. W zadaniach, gdzie prawidłowe zrozumienie tekstu jest kluczowym elementem, tego typu rzeczy nie powinny mieć miejsca.

    Według mnie, jeżeli będzie następna edycja, to powinno być więcej plansz. Ewentualnie mniej gier do rozegrania. No i bez podziału na segmenty. Bo nie interesuje mnie rozgrywanie kiepskiego wstępu do dobrej planszy ani słabego zakończenia porządnej. No i przydałoby się, żeby móc kupić więcej nagród za punkty. Za talary mogłoby ich być mniej. I tłumaczenie. Koniecznie musi być dobre tłumaczenie.
     
  11. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Event zrobiony, pnącze z itemami kupione, natomiast nie zdążyłam kupić zagród... net uruchomił się dopiero teraz...
     
    olgs3 lubi to.
  12. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Zgredek: Mysle podobnie... Z poczatku fajnie, ale po zrobieniu kilkunastu czy tam dwudziestu kilku robilo sie ze tak powiem na sile i juz robilo sie nudne...
     
    MOD_Zgredek* lubi to.
  13. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    No bo w co grać, jak wciąż staje się na tych samych polach? Wszystkie nagrody z planszy pozbierane i jedyna strategia to trafić na pytajnik. Brakło mi urozmaicenia. Według mnie liczba gier w stosunku do liczby plansz była za duża.
    Rozwiązania są dwa:
    1. Zmniejszyć liczbę gier przez zwiększenie wymagań w młynie/wydłużenie czasu zielska/zmniejszenie szansy na wypadajki. Łatwe, ale wkurzające, bo sieje człowiek jak głupi i nie widzi postępu - zagra raptem 2 gierki na dzień.
    2. Zwiększyć liczbę plansz. Trudniejsze, bo wymaga pracy grafików i programistów, ale dające graczom większą satysfakcję. Więcej plansz to więcej nagród (choćby drobnych) i większe ich urozmaicenie - w końcu nie samym PD farmer żyje.
     
    Ostatnie edytowanie: 30 stycznia 2020
  14. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    a ja bym nic w tym evencie nie zmieniła... ogarnięty w 2-3 dni, pozostaje kilka dni luzu i tak byc powinno :D
     
  15. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Planowałam obkupić się w itemy z Mruczką, ale ostatecznie stanęło na Urodzinowym szale:)
    item.PNG
    Plus oczywiście kompletne pnącze:)
    Faktycznie, gdy już zgarnęło się co ciekawsze nagrody na planszach, dość monotonna się ta gierka robiła... Ale i tak mi się podobało:)
     
  16. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

  17. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

  18. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    tez nie wiele wiecej...ale jestem zadowolony;):)
     
  19. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Za późno zorientowałam się ,że nalezy dać wszystkie ręce na pokład ,dlatego tylko 21 Mruczek,ale i tak jestem bardzo zadowolonaxD
     
    Miśkowo, gretag oraz olgs3 lubią to.
  20. AladdinSane

    AladdinSane Półbóstwo forum

    ten to dał czadu !!!!
    :p

    pisałem....
    _________________________________

    "75%.....?!?!
    na fula dajesz
    :p:p
    zapasy "odnawialne",
    a item z tych zacniejszych

    z Baobabami było podobnie, a potem...."
    __________________________________


    coś tam zawojowałem...
    .;):p

    a gdzie najlepiej te Mruczki postawić?


    kwestia "farmerskiego" refleksu była w tym evencie kluczowa....
    też nie goniłem od początku - niestety
     
    antonina-farmerska, olgs3 oraz gretag lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.