Opinie Urodzinowe przyjęcie

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 22 stycznia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Sto lat! Sto lat, niech żyje Farmerama nam! Weź udział w evencie z okazji 10-tych urodzin Farmeramy i spróbuj swoich sił w zupełnie nowej grze planszowej!

    [​IMG]


    [​IMG]
    Czwartek, 23.01.2020, godz. 14:00

    [​IMG]
    Środa, 29.01.2020, godz. 22:00


    [​IMG]

    Zapraszamy też do wątku, w którym gracze zbierają pytania i odpowiedzi na pytania pojawiające się na planszy eventowej:
    >>KLIK<<

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 23 stycznia 2020
  2. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Urodziny bez szału ale..itemy super i warto je zdobyć.
    Rząd na pnączu taki sobie ale skrzyneczka całkiem dobra :)
    Drobnicy na planszach można zdobyć sporo, zupełnie jak u królowej..
    Tylko czy uzbieramy na tyle monet żeby ze sklepu wykupić itemy, bonusy itd?
     
  3. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Kinder bal i piccolo.
    Robię dla punktów i pluję sobie w brodę, że opuściłam poprzedni event i teraz będę siać na jednej łące.
     
  4. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Chyba będę musiała nieźle się przyłożyć do tego eventu. Podoba mi się,nagrody również. Postaram się zgarnąć jak najwięcej.
     
  5. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    witajcie, sorry ale czytam ten poradnik i się zakręciłam. Urodzinowa karta pozwala mi na rozegranie segmentu. Tzn rozegranie jednej planszy czy tylko jeden ruch pionkiem ( w zależności która to karta to o tą konkretną liczbę). Chciałam sobie policzyć ile tego zielska trzeba będzie siać.
     
  6. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Jedna wejściówka pozwala na rozegranie jednego segmentu. Na stole widać planszę i widać że jest ona podzielona na dwie mniejsze plansze (czyli dwa segmenty). Każda ta mniejsza plansza (segment) to odrębna minigra.
     
  7. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Nie bardzo rozumie jeśli nie zatrzymam się na jakimś polu to tej nagrody nie zdobędę.
     
  8. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Jak w grze planszowej. Stajesz pionkiem na polu, to zgarniasz nagrody z tego pola.
     
  9. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Dziękuje.
    A jest możliwość zdobycia wszystkich nagród.
     
  10. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    o dzięki tak myślałam po filmiku ale dobrze wiedzieć tak na 100% :)


    podoba mi się, że jest to inna mechanika. Tych starych mam już dość wiec zawsze coś innego. I druga sprawa, że to ja decyduję na którym polu stanę. Priorytet to PS a reszta to już co mi w danej chwili podpasuje.
     
  11. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    W poradniku napisano,że każdą planszę można rozgrywać wielokrotnie. Więc jak rozumiem teoretycznie jest taka możliwość. Pytanie tylko czy wystarczy czasu i roślinki ... To może być raczej trudne.Zależy od zapasów s.n i zośki(moim zdaniem)
    I od szczęścia na kole :p
     
    Ostatnie edytowanie: 22 stycznia 2020
  12. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Zgarnięcie nagród znajdujących się na planszach (przynajmniej tych wartościowszych) wydaje mi się realne:) Nie powinno być też większego problemu ze skompletowaniem pnącza. Jeśli chodzi o przedmioty ze sklepiku kupowane za punkty konkursowe - dużo zależy od tego ile tych punktów zgromadzimy. Czyli ile razy wylądujemy na polu z pytaniem i czy będziemy udzielać poprawnych odpowiedzi :)
     
  13. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Robię aczkolwiek na myśl o sianiu...:wuerg:
     
  14. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Zadałam takie pytanie bo jest napisane że karta znika i zrozumiałam że 1 krok można wykonać raz itd.
     
  15. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    ale dżdżownica... ;)
    o ile dobrze dżdżownicę zrozumiałam to jest tak:
    - minimum 10 mini-gier (wszystkie segmenty jeden raz)
    - żeby uzyskać pnącze i itemy to trzeba 124 GT czyli 31 mini-gier a na to potrzeba 9920 roślin (to jest spoko do wysiania) i 961 wylotek (losowości nie będę teraz przewidywać, mogę gdybnąć po pierwszych zbiorach)
    - a licząc 5 zbiorów eventówki na dobę (jest wykonalne nawet 6, ale spać też trzeba) - to można zagrać 56 mini-gier, do tego potrzebne są 1792 wylotki.... wszystko zależy jak będą lecieć...

    zagrać pewnie można dużo więcej mini-gier, ale przy pomocy bonusów z koła i innych, oraz SN i SNZ, ale wszystko i tak zależy od wylotek

    poprawka:
    dzięki bacowa70 :)
    No i w sklepie zakup za GT - na pnącze nie wchodzi item "Urodzinowy szał+" - czyli potrzeba na kompletne pnącze 101 GT tj. 26 gier. (8.320 rośliny i 806 wypadajek)
     
    Ostatnie edytowanie: 22 stycznia 2020
  16. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    prosto i zwiezle;):)
     
  17. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    Ktoś się napracował , ale jak dla mnie trochę za dużo tego. Będę rozkminiał nie z poradnika a jak ewent wystartuje. Pnącze ze skrzynką jak dla mnie ok ale nie wiem czy to jest do zrobieni w ogóle.
     
  18. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Eh nie lubię gdy nie ma pewnych stałych nagród

    a jaka szansa że trafie na pole z nagrodą mnie interesującą albo z pytaniem konkursowym
    nikła żadna mizerna

    ja chyba tego eventu i losowości w zdobyciu nagród nie ogarniam :oops::cry::cry: po starcie może mi się rozjaśnij :sleepy:
     
  19. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    No właśnie tutaj tej losowości tak wiele nie ma... Więcej kalkulacji - patrzysz na otrzymane karty i tak planujesz ruchy pionkiem, aby trafić na jak najwięcej interesujących Cię pól:)
     
  20. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Eh MOD_Marion
    no jak ni ma jak jest ;) w wyborze trasy xD

    jak pójdę w lewo nie zgarnę nagród z prawej
    no i przecież nie stanę na każdym polu tylko ile wyrzuci mi karta punktów

    bo chyba nie można nawracać ;)

    coś zaświtało ale zgasło :cry:xD:cry:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.