Opinie Urodzinowe przygotowania

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 12 stycznia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    U mnie klient śmiga. Czasem coś zatrzeszczy i się przytnie, ale jest lepiej niż na flashu (jakoś nie mogłam się czasem dogadać z flashem).
    Gdyby nie łopatowananie (nasypało tego białego kupka jakieś 30cm, a tu wielgachne podwórko..), już obsiane byłyby 2 łąki. Może jakiś bonus wpadnie na kole, ale jak na razie 10 wejściówek imprezowych tylko.
    Działamy, zrobi się, to się zrobi, nie uda się.. zrobi się następny.. 8)
    PS. Czy wiecie jak głośne krzyczy ośmiolatek trafiony śnieżką (gdy coś tam śniegu za kołnierz wpadłoxD) - jak macie 8 latka pod ręką, a unity lub klient was poirytują, wypróbujcie odstresować się na śniegu z użyciem ośmiolatka jako żywego celu :p:p:p
     
  2. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No właśnie u mnie też klient śmiga,nie wiem zupełnie,co jest powodem,że u innych graczy nie...:(
    3 zielone prezenty wpłacone,na noc już zasiane,w nocy nie wstaję -.-
     
  3. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Kilka postów zupełnie nie związanych z eventem usunęłam.

    Pasek z wypadajkami rzeczywiście kłamie i zostało to zgłoszone. Czekamy na naprawę. Bo w końcu ktoś na zawał padnie widząc 20 wypadajek z szarłatu.
    Poza obsuwą, którą zaliczył każdy z nas zaliczyłam jeszcze dwie. Zobaczymy, jak to dalej pójdzie :p
     
  4. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    3 wpłacone, nieźle.. u mnie słabiutko na razie rozsiewy.. :oops: Mi śnieg pozamiatał i zamieszał, mam tylko nadzieję że z netem nie będzie problemów..
    Ja pewnie nocą wstanę.. Przebudzę się z silną potrzebą wypicia szklanki wody, wtedy zbiorę raz (pewnie koło północy), potem pomiędzy czwartą a piątą obudzę się drugi raz, szklanka wody będzie chciała się wydostać (nie wiem dlaczego ta szklanka nie może poczekać do ósmej, chociaż to też jest środek nocy), więc będę musiała wstać..
    Pytanie tylko czy na śpiocha ogarnę farmę.. czasem się nie uda i budzę się rano z myślą "coś miałam zrobić" :p:p:p
     
  5. Pepa2016

    Pepa2016 Mistrz forum

    Tak też było. Nie wiedziałam, że to ma aż tak piorunujące działanie ;)

    I na kliencie i na unity gra chodzi wolno, przyjemności z gry coraz mniej. Nie widzę możliwości w takich warunkach robić mini-gierki czasowej, np. znajdowania przedmiotów. Bardzo też przeszkadza mi brak możliwości grania na smartfonie, bo dotychczas głównie tak ogarniałam farmę, niejako przy okazji pracy, gotowania, zakupów, podróżowania czy sprzątania. Włączanie kompa za każdym razem tylko po to, żeby w 5 minut zebrać z pola? Słabe to.
     
  6. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    ...to strata czasu...taka kpinka..malutka..
    ja też z klientem mialam problem...nie pobieraj go jest krzyżyk na górze ..zamknij i od razu zalogujesz się ..może uda się powodzenia..
     
    abask i PoloMit lubią to.
  7. gera2010

    gera2010 Zaawansowany

    Mam pytanko?
    Wpłaciłam 3 zielone prezenty na pierwszy plusik. Nie odblokowało kolejnego i na ten sam plusik chce 3 niebieskie prezenty, ale inne nagrody będą. Tak ma być? Przelogowanie nic nie zmienia. Walczę na Unity i FF
     
    kobuma i PoloMit lubią to.
  8. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Sprawdziłam i po oddaniu trzech zielonych prezentów powinien zniknąć pierwszy plusik i uaktywnić się plusik numer dwa:
    upload_2021-1-13_21-57-53.png
    I u mnie na konie:
    upload_2021-1-13_21-58-20.png

    Jedyne, co mogę doradzić, to zmiana przeglądarki (Chrome sobie nieźle radzi podobnie jak Edge). Może też pomoc czyszczenie ciasteczek.
    Jak nic nie pomoże, to pozostaje kontakt z Pomocą Techniczną.
     
    PoloMit lubi to.
  9. anka87a

    anka87a Młodszy ekspert

    Witaj, a przelicz pozostałe plusiki. u mnie tez takie wrazenie jakby ten sam plusik woła niebieskie preenty , ale zostało 9 plusików :)
     
    PoloMit lubi to.
  10. gera2010

    gera2010 Zaawansowany

    Pytanie tylko czy 3 zielone prezenty zostały "zafiksowane" przez grę czy trzeba odnotować stratę nadzwyczajną?
    To takie pytanko retoryczne.

    Faktycznie, plusików 9. Czyli pierwszy znika po wpłacie!? Miejmy nadzieję, że tak jest.
    Dziękuję za sugestię.

    Twoje posty połączyłam, ponieważ na forum nie piszemy swoich postów jeden pod drugim. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj" przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->Edycja posta
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń
    MOD_Zła
     
    anka87a i PoloMit lubią to.
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Na dzień 14.01.2021, godzina 2:12 (+10 minut obsuwy na Puffinie i fakt, że niektóre poletka mimo kombajnu się w ogóle nie zasiały) mam:

    3 271 sztuk badyla
    363 wstążki
    Chyba około 560 par nożyczek (ale na pewno więcej niż 500), ale nie sprawdzę dokładnie, bo na dziś mam dość i idę spać

    Dobranoc i życzę sobie i wszystkim dużo cierpliwości do tej gry. Klient u mnie najlepiej się sprawuje jak na razie mimo swoich wad.
     
  12. grania.

    grania. Wyjątkowy talent

    Na zawał to można paść jak widzisz, że z super pola przy 200% bonusie uzyskasz 18 roślinek :eek:. Nie wiem czy to tylko błąd wyświetlania, czy faktycznie by tak było. Nie ryzykowałam, wróciłam do małych pól. Niestety trochę super nawozu zniknie ale muszę dzisiaj jak najwięcej zrobić, bo jutro wyjeżdżam na cały weekend i szlaban na farmę :p, a bonusikiem zostałam mile zaskoczona przy 40 wejściówkach wyskoczyło mi +200% i +1. Nie wiem jak będzie z wypadajkami, bo pokazuje mi bardzo dziwne ilości. Przy prawie 23h hortensji z głównej pokazało mi ponad 100 nożyczek a na dzikiej 23.
    A jeżeli chodzi o klienta, to u mnie śmiga nieźle, ale zżera strasznie moce komputera. Obudowa po 5 min robi się tak gorąca, że mogę na niej jajka smażyć, czuję gorąco nawet na klawiszach. Tak więc włączam go tylko na chwilkę potrzebną do ogarnięcia farmy i od razu wyłączam, czyli zero przyjemności. Podejrzewam, że na słabszym kompie po prostu by się zacinał.
     
    PoloMit, melody28 oraz pies008 lubią to.
  13. melody28

    melody28 Wielki mistrz forum

    Nawet głupiej wody kupić nie mogę bo wyskakują owce i nie da sie zrobić nic oprócz nowego zalogowania -_-Narazie coś sieje i zbieram co wylatuje. Jeszcze za wczesna godzina na myśleniexD
     
    PoloMit lubi to.
  14. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    gera2010 Twój post przywróciłam do wersji edytowanej przez Moderatora, ingerencja w posty edytowane przez członków Ekipy jest niezgodna z Regulaminem forum.
     
  15. KrzysiekReal

    KrzysiekReal Forumowy żółtodziób

    Witam, właśnie wyprodukowałem 3 zielone prezenty, chciałem je wpłacić ale po wciskaniu "Wpłać" nic się nie działo. Prze logowałem się i nie mam 3 zielonych prezentów ani roślin i wypadajek które na nie poszły.
     
    kobuma i PoloMit lubią to.
  16. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    Podobnie jest i u mnie, chciałam oddać 1 brakujący prezent do ukończenia 2 zadania i po próbie oddania zniknął, odświeżanie gry i przelogowanie nie pomogły, prezentu brak

    Napisałam do pomocy technicznej i po jakimś czasie zaginiony prezent powrócił po ponownym przelogowaniu, jeśli masz nadal problem, to napisz do pomocy, powodzenia;)
     
    Ostatnie edytowanie: 14 stycznia 2021
  17. abask

    abask Komandor forum

    A mnie się nie chce jakoś robić eventu :(
    Qrcze.... Na dodatek chora jestem :(
     
  18. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    Tradycyjnie jak event to i kłopoty.
    Totalną porażką jest ten Klient. Nie pozwala się zalogować(przestaje działać), a jak już się uda po kilkunastu próbach to zaraz wywala, nie daje się grać. W przeglądarce gra niemiłosiernie muli( komp powyżej zaleceń Farmy) - nie sposób grać.
     
  19. abask

    abask Komandor forum

    Nie rozumiem jednego... Po co wrzuca się tyle eventów i wyprzedaży w jednym czasie skoro jest tyle błędów?
    Nie lepiej najpierw naprawić?
    Ciężki robić event skoro gra nie działa jak powinna.
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U mnie był taki problem wczoraj, że po wpisaniu danych pojawiało się okienko z paskiem ładowania a po chwili znikało i tak w koło Macieju. W nocy odinstalowałem klienta i zainstalowałem jeszcze raz. Chodził, więc pewnie teraz też chodzi.

    A żeby było w temacie... Zbiór pewnie około 16, bo znowu zbieram z Puffina. Nie chce mi się uruchamiać klienta i laptopa przy okazji dla jednego zbioru badyla.

    PS. Puffin się zaciął po pół godziny, więc nie wiem, czy nie odejdę z gry po jakimś czasie. Nie mam dostępu 24/7 do komputera i nie znam takiej osoby (pomijam już fakt, że trzeba np. zrobić zakupy i czasami wypadają w porze zbioru + nie wszyscy gracze mają krocie SN i jakieś specjalne pnącza).
     
    Ostatnie edytowanie: 14 stycznia 2021
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.