Opinie Urodzinowe przygotowania

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 12 stycznia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    witam skończyłam przygotowania ale wykorzystałam bonus diamentowy + 200% ze zbiorów trochę kropelek poszło nie powiem zwłaszcza że podganiałam wypadajki ulepszonym krokusem i niestety nie wypadały po 44 szt. z super pól a tak jak im się chciało nawet po parę tylko i jak tak dalej będzie kiepsko szło to gram tylko to następnego g&t rozdam dobra z farm tym co nie mają takich problemów z grą jak ja i pa pa FARMERAMO:cry: choć szkoda mi trochę bo gram już z 10 lat ;) ale gra nie powinna doprowadzać do nerwicyo_O
     
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Na pewno? Patrzyłaś na pasku czy w młynie? Od jakiegoś czasu na forum wisi info, że informacje z paska są błędne.

    Zbiór za 2 minuty.

    EDIT:
    Na ten moment mam:
    Badyl 11989*/18405
    Nożyczki 1154/1038
    Wstążki 683/785

    *stan po posianiu
     
    Ostatnie edytowanie: 16 stycznia 2021
  3. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    -troll- - Twój post, który nie dotyczył omawianego tutaj eventu usunęłam. Do wyrażenia opinii o Unity/autonomicznym kliencie zapraszam tu: Opinie.

    Event skończyłam koło północy dzięki współpracy koła fortuny. Jakoś szybko sianie poszło przy bonusie 200% do stodoły. :p
     
  4. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    dzięki za info:p ale od jakiegoś czasu t.z. od 12.01. ciężko mi zrobić cokolwiek na farmie a na forum szukam tylko info o kodach bonusowych jako rekompensata za brak możliwości czerpania przyjemności z mojej ulubionej gry:mad:;) a co do eventu to pewnie ukończę jeszcze nie jeden dzięki różnym bonusom które posiadam
     
    Ostatnie edytowanie: 16 stycznia 2021
  5. Marzenakruczek

    Marzenakruczek Ambasador forum

    Witam wszyscy mam roblem a już myślałam, że tylko ja. Może skończę ale to będzie trudne pozdrawiam
     
    magdusia668, aleksandra oraz QAtaner77 lubią to.
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Na ten moment mam:
    Badyl 13177*/18405
    Nożyczki 1232/1038
    Wstążki 726/785

    *stan po posianiu
     
  7. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    Wczoraj skonczylam i ja a ostatni prezencik bardzo sie spisal dal pielgrzana moj pierwszy.
     
  8. magros

    magros Nadzorca forum

    Witam roslina juz jest ale brak wypadajek za 1godz 23min zbieram hortensje zobacze ile wypadnie moze skoncze brak 3 fioletow i 3 niebieskich
     
    6elka4, krasnoludek10 oraz nikolabln lubią to.
  9. basia_z_

    basia_z_ Weteran forum

    Skończyłam, sama jestem zdziwiona że tak szybko. Fakt, koło się zlitowało i dało 1x 100 %. A moją radość powiększa fakt, że z sadzonek dostałam 3 tęczowe , 3 pielgrzany i 1 abiu (20 sadzonek było). Na farmie jeszcze nie wiem, ale może też będzie coś ciekawego... :p
     
  10. magros

    magros Nadzorca forum

    witam jak mozna kupic na targu kupe
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wchodzisz w zakładkę "Produkty" i w "Nawóz".

    W temacie - zbiór za chwilę.

    EDIT:
    Na ten moment mam:
    Badyl 14365*/18405
    Nożyczki 1306/1038
    Wstążki 772/785

    *stan po posianiu
     
    Ostatnie edytowanie: 17 stycznia 2021
    kornik1, Anhedrea oraz nikolabln lubią to.
  12. magros

    magros Nadzorca forum

    a gdzie ta zakladka

    wchodze w produkty a tam braz nic nie ma

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj" przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 17 stycznia 2021
  13. basia_z_

    basia_z_ Weteran forum

    przeloguj się, wiem że to długo trwa, ale u mnie pomaga
     
    nikolabln lubi to.
  14. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    magros zakładam, że nawóz potrzebny Ci jest do eventu dlatego też nie usuwam stąd Twoich postów ale jeśli problem nadal występuje to zapraszam do otworzenia tematu tutaj: Pytania techniczne.
     
  15. kasik_el

    kasik_el Czeladnik forum

    ktoś pomoże? czy bonus na slot złoty 100% 24h działa na rosliny eventowe? trochę mi ich brakuje...
     
  16. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Zależy który. Z pewnością nie masz na myśli bonusu do stodoły S (on działa na wszystko), bo ten bonus zajmuje diamentowy slot. Na rośliny eventowe (i wszystkie inne rośliny) zadziała też Bonus do stodoły - uprawy, daje 100% do zbiorów roślin (złoty slot).
    Jesteś pewna, że nie zdążysz bez bonusu? Do końca eventu jeszcze sporo czasu, kończy się we wtorek o godz. 22:00.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  17. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Skończone,tylko zielska za dużo nasiałam :cry:Jutro powystawiam ulepszenia,żeby mi się zgrało ze zbiorami.
     
    QAtaner77 i nikolabln lubią to.
  18. kasik_el

    kasik_el Czeladnik forum

    tak, chodzi o ten zajmujący złoty slot. Raczej nie zdążę, w tgodniu mam niewielkie szanse na grę. BARDZO dziękuję, już działam
     
    krasnoludek10, nikolabln oraz BA_Marion lubią to.
  19. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    Skończone
    [​IMG]
    powodzenia walczącym
     
  20. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Wygląda na to, że uda Ci się skończyć ten event.
    Jeszcze zostało 55 godzin.
     
    KsiądzxD i krasnoludek10 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.