Urocze czterdziestki +

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika ~czarodziejka, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam porannie Urocze panienki, bo kawaler gdzieś nam zaginął w akcji. :sleepy::oops:
    Raz tylko ze zwykłych gasek bladolica wylazła. :)A tak to bez cudów, ale punkty podganiają zadanka. :)
     
  2. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Bry urocze:)
    Wojtula no gdzieś Ty i fotki twoje :cry:
    U mnie bb olane totalnie, zrobiłam tylko event i basta. Sp zapas mam cienki, więc sobie będę ciułać :p
    Pogoda się popsuła, pada i diabelnie zimno:oops:
     
    122qwazi lubi to.
  3. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witaj Kasiu. U nas też zimno i wieje, tyle że nie pada. Ale niefajnie się zrobiło. Wojtusia coś nam zeżarło, albo co. :sleepy:

    Zainteresowanym melduję, żeby odebrali sobie punkty:pxDxD
     
    Ostatnie edytowanie: 10 lipca 2015
    ~czarodziejka lubi to.
  4. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Odebrane :)

    Witam Uroczyska :)

    U mnie też zrobiło się zimno i wieje tak bardzo, ze mi malwy pokotem pokładło :cry:idę zobaczyć jakie ludziom cuda powyskakiwały z gąsek.
     
    122qwazi lubi to.
  5. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Mariolu odbieram na bieżąco, idziesz jak burza xD
    Beciu ja tam nie czytam bo się zdrzaźnię tylko8)
     
    122qwazi lubi to.
  6. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Witam sobotnio :)

    Pooglądałam i się skusiłam mixik gąsek w trakcie mam nadzieję, że będzie się z czego cieszyć...
     
    122qwazi lubi to.
  7. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witajcie kochani:)
    A ja nadal olewam bb :p
    U nas zimno, buro jakos bardziej jesiennie niż letnio:oops:
     
    122qwazi lubi to.
  8. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Zakupiłam sobie gąski strażniczki bo wyskoczyła tylko jedna i popracowałam troszkę w domkach i oto efekt :D
    [​IMG]
     
    122qwazi i MOD_Cookie* lubią to.
  9. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry niedzielnie:)
    Beciu gratki :):) A normalnie tak pozazdrościłam, ze tez kupiłam strażniczki -.-xD
    Byłam na pchlim targu i normalnie chora jestem, bo tyle cudeńków ludzie mają, że wszystkie chce mieć xD
     
    122qwazi lubi to.
  10. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Cześć Kaś :)

    I co memlasz te gąski? a co widziałaś na tym pchlim targu? kocham takie starocie wystawiane na targach mogę tak łazić i łazić i zawsze duuzo ( mąż twierdzi, że za dużo) fajnych rzeczy sobie wynajduję.
     
    122qwazi lubi to.
  11. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witaski:) Normalnie urlop się skończył o_O
    Beciu wymemlałam i już róż stoi:)
    Ze staroci tylko skrzyneczkę przytargałam, będę sobie ozdabiać. Ale ludzie cuda po strychach chowają, było sporo porcelany, szkła i miedzi, talerze, kubki, wazoniki a jedne ładniejsze od drugich. Najczęściej patrzę na to co można by zdecupażować xD. Uwielbiam takie miejsca i zawsze żałuję, że wszystkiego mieć nie mogę:p
     
    jooy69 i 122qwazi lubią to.
  12. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam porannie ,poniedziałkowo i deszczowo Urocze.
    Ale masz cudoo_O:eek:o_OxD Gratulacje. :)
     
  13. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    OOOOo_Ooooooooo porcelanka, kubeczki mmmm..... chyba luknę dzisiaj w internet i poszukam jakiejś imprezy z pchlim targiem tak do 250 km. od domku a jak nie znajdę to w piątek wyruszę do Kazimierza Dolnego jeszcze w tym roku nie byłam :)

    Dzień dobry ( chociaż mokry :p) Uroczyska :)
     
    122qwazi lubi to.
  14. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Coś ten zegar na forum wydaje mi się nie ten tego. O 6,55 to ja na pewno jeszcze w domku byłam. :)
    Kawuńci mi się kce:
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 13 lipca 2015
    jooy69 lubi to.
  15. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Się mi też kce :p
    [​IMG]
    Przeeeeeeeeeeeeeeeerwa :D no tak z 15 minut żeby kawę wypić i papierów nie pozalewać :p
     
    jooy69 i 122qwazi lubią to.
  16. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    :D:D:DDobrze, że na przerwę kawową zdążyłam. Cześć Beaciu. :)
     
  17. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    A dzień dobry dzień dobry :) Wojtek zaginął a za Ewą też trzeba chyba wysyłać list gończy bo sama jakoś drogi znaleźć nie może :(
     
    jooy69 i 122qwazi lubią to.
  18. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Mus ją odnaleźć. Dzwonię do Rutkowskiego bo to nic z tego nie będzie.:eek:[​IMG]
    A Ci szukają naszego łazęgi[​IMG]8)
     
    jooy69 lubi to.
  19. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry :)
    U nas też mokro, ale znacznie cieplej. Beciu u nas taki targ jest co niedziela:)
    Kto wymyślił po urlopie od razu do roboty:oops: Normalnie ze trzy dni jakieś przystosowawcze powinny być :pxD
     
    122qwazi lubi to.
  20. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    a rysopis im dałaś? żeby nam obcego chłopa nie przytargali ;)

    Na Ewę to chyba bardziej jak Rutkowski poskutkuje krzyk... EEEEEEEEEEEEEEEEWWWWWWWWWWWWWWWWWwwwwwaaaaaaaaaaaaa wyłaź z tych malin bo jak tam wpadnę to za kudły wyciągnę -.-
    Zawsze twierdziłam, że pracodawca nigdy nie zrozumie pracownika -.-
     
    Ostatnie edytowanie: 13 lipca 2015
    jooy69 i 122qwazi lubią to.