Urocze czterdziestki +

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika ~czarodziejka, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Urocze. Wczoraj po południu pyknęłam 1 szt[​IMG]
    a dziś do południa drugą szt. :)
     
  2. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Ja też mam nerwa, przed chwila zużyłam 11 wędek i tylko 1 złoty i co i 6 Zosiek, normalnie wrrrrrrrr
     
  3. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witaski:)
    Dziś chyba taki dzień na ryby kiepski. Uzbierałam od wczoraj 30 przynęt i tylko kilka złotych wypadło, a dały sadzonki i pd. Ostatniego itemka nadal brak.
    Mariola ależ masz cierpliwość, piękny zbiór :)
     
  4. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Mariola to wiadro naszych nazbierałaś czy takich jak na zdjęciu bo mi to na hamerykańską jagodę wygląda.

    Właśnie połowiłam 35 razy i wpadł brakujący item ale ile mnie to nerwów kosztowało, zamiast wylecieć na początku to gdzież tam dopiero czwarta złota go przyniosła a wcześniej chutnej, SP, zośka wrrr.... po co oni tak denerwują ludzi-.-
     
  5. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Becia mam tak samo, tylko mnie nawet na koniec nic z itemów nie wypada....już kolejny dzień, trudno pnącze będzie puste :)
     
  6. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry:)
    Beciu gratki itemków.
    U mnie ostatniego nadal brak. Dobrze, że sąsiadka ma to się podzieli:)
    Niezbyt sprawiedliwy ten event-.-
     
  7. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Jakby co dziewczyny to u mojego dwa komplety więc "nie bój żaby" jak to gdzieś gadali :D
    Witam z gorącego południowego- wschodu Polski, uuch jak gorąco wróciłam z zakupów w prawie mokrych gaciach-.-
     
  8. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Urocze. Beatko pewnie, że nasze a nie jakieśtam, wiadro tylko hamerykańskie.
    Gratulacje pięknych połowów.
    U nas dzisiaj też gorąco, miałam isć na jagody, ale mi nie dali. powiedzieli, że karetka tam nie dojedzie i wzieli mnie na zakupy do miasta. :sleepy::)
     
  9. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witaski :)

    Trochę się ochłodziło to się wzięłam za okna od wschodu, bo już mało co widać:pxD
    Becia no dziś to wszystko mokre, a w całej Europie jeszcze gorzej, tam sobie w miastach bitwy wodne urządzają, to byś nie tylko z mokrymi gaciami wróciła;)xD

    Mariolka, mieli rację w mieście miałaś na miejscu;)xDxD
     
  10. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    xDxDxDxDxD Tys prowda. :)xDxD
     
  11. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry:)
    Trafiłam wreszcie brakujący item i koniec z eventem-.- Jakby komuś brakło tego itemu na dwa pola to mam trzy w zapasie.
    U nas też gorąco, byłam wczoraj koło 17 na dniach miasta, ale nie dało się wysiedziec:oops: Działkę podlewać chodzę o 4 rano, bo potem strach z domu wyjść :oops: Po raz pierwszy tęsknię za pracą, bo tam chłodek :p
     
  12. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witaski :)

    Kasia u mnie w domu chłodniej, ja wczoraj okna w nocy myłam, do 23, zaczęłam po 20-tej bo wcześniej zasychało, teraz musimy siestować po południu a za robotę się w nocy brać bo inaczej paść można.

    Ja też trafiłam przed chwilą dwa brakujące :)
     
  13. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Urocze . Gratuluję udanych połowów.
    __________________________________________________________-
    Poniedziałek godz. 9.00
    Wyłazić śpiochy z mechelków. Praca,praca,praca.
    Nareszcie się z pracy cieszę, że u mnie zimno. :)xDxDxDxD
    Kawusię proszę -dla spragnionych podano
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]:pxD
     
    Ostatnie edytowanie: 6 lipca 2015
  14. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry:)
    Nigdzie nie idę, jeszcze tydzień byczenia się mam :p Potem zaczne narzekać, że chce wolne xD
    Popadało dziś odrobinę, ale duszno dalej. Jakby wiecej padało to bym na grzyby poszła, bo jak na razie to tylko na jajecznicę uzbierałam kurek:)
     
  15. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    U nas w ogóle nie padało, wszystko wysuszone, chyba ,ze podlane. :)
    Kaqsia- tydzień byczenia.o_Oo_Oo_Oo_O To tak można?:eek::eek::eek::eek:xD

    No bo ja się byczyłam w piątek i dziś mnie papierki zasypały. -.-;)xDxD
     
  16. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Witam wieczorkiem :)

    ZAnosiło się u nas na deszczyk nawet troszkę aniołki pobuczały i...poszło bokiem :( ogródek właśnie skończyłam podlewać ale jak przyjdzie rachunek za wode to pewnie zrobie tak...o_O

    Odkryłam wszystkie bum bumy i sadzonki od rybek i wieeeelkie rozczarowanie ludziska piszą o różowościach kiwiach i dziobakach, xxl-kach na wyspie a u mnie same starocie i zwykłe drzewka na okrasę parę x-elek i jedno awokado xxl...buuu...
     
  17. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Urocze. Beatko u nas też susza. Niby wczoraj coś tam zaczynało się chmurzyć , ale rozeszło się po kościach- tzn po niebie. Rachunki to u wszystkich będą ładniusie. -.-
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    Śniadanko podano. :)
     
  18. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    oooooooooo ale głodna jestem zasiadam już zasiadam do śniadanka :)

    Mariola ptaszysko ci wysłam.

    Witam Uroczyska w ten upalny dzien :)
     
  19. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Wykąpana sowa wraca z powrotem. :)
    Wszystko kąpę, chociaż jak sukę w niedzielę wykąpałam to dopiero dzisiaj wyschła. :pxDI patrzy na mnie tak jakoś z pode łba i strzela focha[​IMG]xD
     
  20. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    łehehe Mariola to musisz teraz cosik dobrego na przeprosiny kupić, moja kocica zawsze po wizycie u weta dostaje szyneczkę i jest git :D