Urocze czterdziestki +

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika ~czarodziejka, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Cześć dziewczynki.
    Jeszcze zobaczym co to będzie. :sleepy:
     
  2. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    a co ty dziś taka małomówna, córka rybki łowi czy obrażona na farmę w solidarności z mamusią?
     
  3. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Córka też nie łowi, mówi, że jej farma za bardzo zaniedbana. I jak tak to szkoda zachodu. POstanowiła, że na razie tylko robale roześle i koniec. :)
     
  4. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Mariola powiedz jej niech kury z piór obskubie i pióra wysyła bo robale to jeszcze lecą ale z piórami debet mam.
     
  5. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Dobrze powiem jej , że naród piór potrzebuje. Ma na oku jednego apacza do oskubania. [​IMG] Musi go upodobnić do ludzia.:pxDxD
     
  6. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Bez tego pierza na głowie to nawet do ludzi będzie podobny a jakby jeszcze go ostrzyc to pewnie wyszło by z niego niezłe ciacho :D
     
  7. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    No i doprać go musi cif-em,wybielacz może być za mocny. :):pxDxD
     
  8. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Tylko niech za mocno nie trze bo mu się opalenizna "podzieje" a taki opalony bardziej apetyczny... :p
     
  9. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witaski:)
    o_Ooo widzę, że Mariola ciacho przyprowadzila xD Ja bym go ostrzygła, bo długowłosych nie lubię:p
    Beciu, ja też lepiej ze zwykłych trafiam. Dziś miałam 2x tę najwyższą rybę. Trafiłam też 1 itemik. Coś mi się wydaje, że dopiero jutro będzie drugi, wiec dzis tylko uzbieram wypadajek.
     
  10. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witaski :)

    Biegiem wpadłam, bo moja rodzinka wyjechała, zostałam sama z całym inwentarzem i się nie wyrabiam, a dziś jeszcze przed praca dentysta, a po pracy szkolenie.
    Mariolka a gdzie córci piórka wysyłać, bo do tej pory wysyłałam na Twoją, ale teraz to piórek nie ma sensu, napisz.
    Papatki :)
    Kasia gratki itemu :)
     
  11. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Dzień dobry Robaczki :D

    Słonko pięknie świeci i chyba przygrzało mi kury, pięknie dzisiaj się wyskubały zostawiając gospodyni pierze :D Na razie nie łowię rybek bo robaków brakuje, muszę jeszcze poczekać do jutra na pnącze bo sierota odpaliłam zaraz przed eventem zarzucę goździki i migusiem uzbieram :p
    Wróżbę wam zostawiam :)
    [​IMG]

    EEEEEEEEEEEEEEEwwwwwwwwwwwwwwwwwaaaaaaaaaaaaaa wolniej biegaj bo prawie mnie przewróciłaś samym pędem powietrza:D
     
  12. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Witam Urocze. Ewa na razie to nic nie wysyłaj. Córka ryb nie lubi. Chyba że polubi to powiem. :)
     
  13. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witaski :)

    Sorry kogo nadepnęłam:pxD

    Ja mam dwa itemy, tylko czemu takie sameo_O a robaków wypadło mi rano całe 37....z goździków, cebuli, kawy i drzew XXL, bez komentarza :)

    Miłego dnia :)
     
  14. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Miłego dnia Ewa.:D
    A itemy jak się czyta to często ludziom się powtarzają, To taka zemsta wielkiego brata. xDxDxD
    Jak tam leci u apaczów. :pxD
     
  15. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    No to wpadłam się przywitać jako całkiem nowiusieńki gracz, jeszcze nieodziany. Muszę do krawcowych zajrzeć, coby mi jakąś kieckę wymodziły.:pxDxDxD
    Bez farmy to jednak nie to. Zapraszam za płotek jak ktoś ma miejsce wolne. :)
     
  16. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Lecem z chlebem i sola nastawiaj wodę na kawę :)

    Dzieńdoberek :)
     
  17. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Ciasto nawet zrobiłam. :)
    [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  18. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Brywieczór:)
    Mariolu się na ciacho połasiłam ;)
    Dziś zdobyłam drugi item, wiec teraz zbieram przynety na jutro, moze ostatni wpadnie. Dziwna ta losowosc, jak trafiam jak sie kółka zejdą to mam plotki a jak nie bardzo to te lepszeo_O
    Pogoda jest świetna, słoneczko, ciepło i wiaterek. Normalnie żal w domu siedziec:)
     
  19. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Mariolka już wysłałam....a co do Apaczy, oj to dużo dziś było, bo akurat przecenę zaczęłam, ale za darmo nie oddaje to przeważnie jednak apacze, umordowana jestem, jutro chyba plakat zdejmę:pxDxD

    Kasia u mnie też pełna losowość, kręgi nic di rzeczy nie mają :)
     
  20. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Dzień dobry Uroczyska :)

    Właśnie wyczytałam sposób na łowienie, ponoć trzeba szybko kliknąć jak tylko się zacznie czyli zastosować dwuklik, niestety sama teraz nie wypróbuję bo przeczytałam już po łowieniu:( jednego itemu tego na jedno pole mi brakuje, nerwa już mam bo ponad 200 losowań już za mną.