Urocze czterdziestki +

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika ~czarodziejka, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ewcia a miałas mówic co szukasz-.- Normalnie klapsa powinnać dostać -.-;)
    Dziś u nas ładnie, choć chłodno, ale altanka prawie pomalowana, bo farby zabrakło odrobinke. Ale chce parę rzeczy jeszcze pomalować więc i tak muszę dokupić.Zdążyłam jeszcze pomyć w niej okienka i posprzątać po zimie. Łapsko od tego tak mnie boli, że mam ochotę odrąbać :cry: Dobrze, że jutro wolne i mogę leniuchować :p A przy okazji, że to prawa ręka boli, to mam dietę , bo lewą za bardzo jeść nie umiem xD Normalnie połączyłam nieprzyjemne z pożytecznym xD
     
  2. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Kasia toż przecież mówiłam i dostałam, a to tylko fanaberia a nie konieczność,( i tak stawiać nie mam gdzie a misję z tarniną zrobię jak ceny spadną) chciałam się w balonie pobawić, ale nie dało......

    Kasia to my sobie możemy te prawe ręce podać, w czwartek pomyłam trochę okien, a wczoraj w malinach trochę motyczką, a resztę łopatką do sadzenia cebulek wykuwałam chwasty i dzisiaj ręka boli strasznie, lewa kręci, ale prawa to odrąbać, jeszcze się zwyrodnienie obojczyka odzywa, tak jak lekarz przed laty straszył, a ja nie wierzyłam, to teraz wierzę, oj wierzę
     
    Ostatnie edytowanie: 2 maja 2015
  3. -trendix-

    -trendix- Stały bywalec

  4. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry robaczki:)
    Ewciu bardzo współczuję i mam nadzieję, że szybko ból minie. Najgorsze, że akurat teraz najwięcej prac w ogrodzie:(
    Wojtula no to jak jeździsz co? Kuruj się , wypoczywaj:)
    Zdrówka wszystkim i słonecznego dnia:)
     
  5. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Witam Urocze i Uroczego.
    Wojtek a gdzie fotka koziołka?:p
    Ciesz się , że nie ma obok Ciebie mojej DP. Oj nasłuchał byś się , nasłuchał. Byłby to cały wykład , jak nie powinno się jeździć i jak trzeba uważać. ( Tak jakby wiedział- no ale on musi to podkreślić. Chyba po to, że ON to wie)xDxDxD
    Walcze jeszcze z eventem bo gości miałam , a przy nich to tak nie bardzo. :pxD
     
  6. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witaski :)

    Oj Wojtula to Ty nie miałeś co robić tylko koziołki fikać, i jak Ty wytrzymasz bez rowerka, a my bez zdjęć.....w każdym razie zdrówka jak najszybciej :)


    A mnie z reki wylazło i wlazło w nogę, śródstopie w prawej grabie spuchnięte, za dużo chyba dziś łaziłam, buta już włożyć nie mogę, jutro dzień w kapciu.
    Mariolka u mnie event to będzie wybiórczy, bo mi roślinek nie wystarczy, a w nocy nie dam rady wstać :)
     
  7. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Witam Urocze. Mnie się chyba uda zrobić cały. Zielone kropelki są niezawodne. :pxDxD
    Ten pociąg z krzakami mógłby przyjechać wreszcie , bo mi brakuje baobabów na całą leśną:sleepy:xD
     
  8. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witaski Uroczydełka :)

    Ja mam pnącze, flagę i Tsy, trochę srebrnych, do itemów zabrakłoby 10 min, dałam spokój, Moja latorośl zaczyna dziś maturę, niby bez stresu, ale musiałam jej dowód zawieść przed chwilą, bo wzięła dokumenty, ale nie sprawdziła ze dowodu nie było w środku :)
     
  9. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Witaski Uroczyska :)

    Wojtula ty łajzo i jak jeździsz !!!!:cry: kolano mocno potłuczone???
    Ewa ty idź z tym łażącym bólem do lekarza bo to jakieś dziwne, ty nie masz przypadkiem rwy? ona potrafi się umiejscowić w różnych dziwnych miejscach i być w dwóch na raz o czym wczoraj właśnie mnie poinformowano-.-
    Dziewczyny buziaczki ode mnie dla was i lecem dalej bo czas mnie w tyłek kopie, że nie nadążam :cry:;)-.-
     
  10. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Beatko....
    [​IMG]xDxDxD
    Ewent uważam za skończony, chociaż bez pierwszego zadania. :)
     
    Ostatnie edytowanie: 4 maja 2015
  11. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry Uroczydełka:)
    Ewciu kochana współczuję i zdrowia życzę. Że też zawsze się musi człowiekowi przypałętać:oops:
    Roboty mam ful, to tylko z doskoku sieję, dobrze, że kombajn z eventu mam:)
    Z sadzonek na wyspie i farmie sporo xxl wypadło, a ze stajennego kiwi, a reszta do paska.Jak na darmochę to nie jest źle;)
    Zobaczymy co nietoperki dadzą:)
     
  12. jooy69

    jooy69 Książę forum

    No jak mnie PB słucha, aż strach coś mówić...od Kasi chciałam pomarańczowe pszczoły to mi je dali chciałam i jajcarnię dali... i guane pomarańczowy i boćki i
    jeże, żabek, kiwi ani dziobaka ani dudu, z drzew też żadnych nowości,
    Pigwa XXL,
    morela XL
    nieśplik japoński
    cytryna XL
    cytryna XXL x 2
    dąb, czarny bez, klon cukr, jodła XXL
    buk XL

    I UWAGA najcenniejsza jabłoń xl

    No a gdzie chociaż tarninka o nowszych nie wspomnę,
    postawiłam jeszcze na bahamie...zobaczymy
     
  13. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry w ten słoneczny dzionek:)
    Nietoperze dały mi 2 zagrody i 1 drzewko, zobaczymy co wyjdzie:)
    Ewciu jeszcze się trafi coś dobrego, trzymam kciuki:) A jak nie to poczekamy do gt ;)
    Idę dziś kończyć malowanie działki, tak mi się spodobało, że walnę wszystko co znajdę xD
     
  14. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witajcie Uroczydełka :)
    Kasia tylko drzewa i trawę zostaw, bo zielony to fajny kolor ;):pxDxD

    A co do prezentów, Kasiu jak pisałam wcześniej spiny nie ma , ale miło dostać coś fajnego, szczególnie jak się ludki chwalą nowościami, a tu kurniki:p

    Na bahamie się poprawili, dostałam dwa koraby (nie miałam ) i amhecośtam(tez pierwszy), dwie XXL-ki, i cztery orzesznice w tym aż 3 XXL.

    [​IMG]

    no i żeby nie było że tylko spaprana stoi;)
    [​IMG]
     
  15. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Witam Urocze.
    Ewa a coś Ty takie maleństwo przyniosła. Toż to nawet łyka porządnego nie da się zrobić. :sleepy:xD
    To się chwalę:
    2 czarny bez XXL
    cytryna XXl
    2 cytryna XL
    buk XXL
    buk XL
    2 japońskie drzewa wiśniowe
    tarnina (miałam 1 szt)
    lisy
    koty
    pomarańczowe strusie
    czerwony królikarnia
    pomarańczowe kury :music:
    na bahamie:

    2 papugowce
    2 wianowłosy kr.
    orzesznica br XXL
    orzesznica braz XL
    liczi XL
    bananowiec XL
    granat XL Mango XXL
    papaja XL
    korab - i tylko to mi się podoba bo miałam jednego.
    No szału nie było nic nowego nie dostałam, zresztą jak zwykle. :)xD
     
  16. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Mariolka to "maleństwo" specjalnie dla Ciebie;):)
    Widzę że pomarańczowe kury i Tobie się dostały, to tak jak u mnie z butów nie wyrywa:p, to znak że i ewenty raczej dla Miecia się robi, ale my stara gwardia to tak dla zasady bardziej niż dla zysku :)

    Papatki lecę do pracy, z rana jeszcze okna machnęłam, znowu łapa rozboli:p no przecież taka stara nie jestem, a juz ciagle narzekam na jakieś łamańce:oops:
     
  17. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    No trochę się poprawiłaś. xD

    Kury też chciałam od Kasi i nasz wielki BP usłyszał. :DxDxDxDxD
    A po coś TY okna machała. Bo ja swoich nie macham i może coś źle robię, ale moje ciężkie chyba będą. Dżewienne mam jeszcze. :pxDxD
     
  18. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Melduję, że skończyłam malowanie:)
    W sumie tylko drzewa i trawa została niemalowanaxD No prawie. Mam 8 opon z ciężarówki jako kwietniki i też trzeba maznąć, ale jeszcze nie wiem na jaki kolor:p
    Moja łapa pewnie też da czadu wieczorem, do tego kręgosłup. A i cała reszta też xD Chyba tylko włosy mnie nie boląxD
    I na dodatek zjarałam się na mahoń, chyba w ramach wtopienia się w tło, bo mahoniem malowałam xD
    Eventa zrobiłam tylko tyle ile trzeba, teraz na ten nowy itemik zbieram. Dostałam @ zagrody i 1 drzewko i mam bobry++ i koty, i cytryna xxl. W drugiej turze 1 zagroda i 2 drzewka, ale jeszcze rosną:)
     
  19. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    U mnie ryby pomarańczowe, a drzewa 2 cytrynyXL. Rośnie jeszcze zagroda i 2 drzewka. Będą rano.
    Kasia gratulacje niepomalowania trawy.
    A ja sobie w ramach relaksu zrobiłam osłonkę na donicę na laurowca na dwór z linki do bielizny. Zrobiłam zieloną, ale jutro jadę na miasto po inny kolor. :)
     
  20. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Toście pracowite dziewczynki :)

    Może jakieś zdjęcia tych kwietników i doniczek zamieścicie, może coś podpatrzę :)

    Dobranoc :)