Urocze czterdziestki +

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika ~czarodziejka, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Wiemy, ma być teraz event hodowlany z konmi i krowami ( takie eventy co dodatkowy dziwny mały zwierzak wypada).
     
  2. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Mały koniś lub cielaczek będzie. I zeżrą mnóstwo SP. :)
    Chorobcia sterta papierów przede mną a mnie się nie kce. :sleepy:
     
  3. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Mnie też :p właśnie usilnie szukam wykrętów od roboty a przecież sama się nie zrobi-.-
     
  4. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Nic z tego Beatko. Trzeba szarwach odwalić. Ale jeden gagatek mi humor dzisiaj poprawił bo przyniósł kaskę. Aż się wezmę za drugą stertę. xDxDxDxDxD
    Beatko wiesz coś o tej nowej ustawie o ochronie danych osobowych? Nie mogę nic konkretnego znaleźć.8)
     
    Ostatnie edytowanie: 20 kwietnia 2015
  5. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Mariola wiem tyle, że teraz wyznacza się w przedsiębiorstwie Administratora danych tzn. konkretną osobę, która odpowiada za przetwarzanie danych, zgłoszenia itd. Nie jest to jednak konieczne. jeżeli nie ma wyznaczonej takiej osoby ( małe firmy) to odpowiada 'firma/zarząd. Wyznaczonych administratorów trzeba zgłaszać do GIODO.

    Nie ma jeszcze podpisanych przez ministra rozporządzeń wykonawczych ( przecież im się nigdy nie śpieszy -.-)

    takie coś jest:
    Warto zaznaczyć, że zgodnie z przewidzianymi przepisami przejściowymi, dotychczasowy ABI ( administrator) pełni tę funkcję zgodnie ze starymi przepisami do czasu wpisania go do rejestru, nie dłużej jednak niż do 30 czerwca 2015 r.
     
  6. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Choroby można dostać z tymi ich nowościami. Tak jakby to coś zmieniało, czy to będzie ABI czy GIODO.Dzięki Beatko. Jest jeszcze trochę czasu, aby się dostosować i dowiedzieć.:sleepy::sleepy: 8)
     
  7. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Będzie Mariola zmieniało bo chodzi o to żeby w razie czego było kogo pociągnąć do odpowiedzialności ( konkretnego ludzia). Czytałam forum pisma podatkowego i ludki piszą, że już w pracy próbują im wcisnąć "stołek" ABI i to w ten sposób, że dotychczasowy etat dzielą i 1/4 to ABI a 3/4 to to co mieli. Odpowiedzialność dużoooo większa ale poborów nie podnoszą. Ludki będą się bronić rękami i nogami.
     
  8. -trendix-

    -trendix- Stały bywalec

  9. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry:)
    Widzę, że Wojtula przygotował dłużą relację to przyniosłam co nie co, bo co tak na sucho będziemy oglądaćxD
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
     
  10. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Witam to ja jeszcze doniosę do tej kawusi
    [​IMG]:pxD

    Wojtek oglądanie bardzo milutkie.
     
    Ostatnie edytowanie: 21 kwietnia 2015
  11. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dobra....ja wiem, że ostatnio tu piffko, tam piffko ale żeby białe myszki widziećo_OxDxD
     
  12. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Witam Urocze.
    Ale jakie grzeczniutkie Kasiu, nie gryzą. A Popiela zjadły!? Taaaa delirke miał i takie są fakty. A że o królu nie wolno brzydko mówić, no to se wymyślili mysią wieże. :pxDxDxDxD
     
  13. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    he he taaaa ja jeszcze myszelców nie widzę ale moja DP niedługo pewnie zacznie przez trzy dni scotcha 0.7 sam obalił :oops:-.-

    Witam Uroczyska :)
     
  14. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Witaj Beatko. Eeee, mnie się zdaje , że na myszy toby chyba musiałoby być więcej .xDxDxDxDxD
    A w jakim fachu Twoja DP się specjalizuje?
    [​IMG]
     
  15. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    ni ma go tam Mariola o_O a czemu -.- mój to kierowca handlowiec, czyli prawie cały czas za kółkiem bo kupować to teraz nie bardzo kto coś chce -.- tak pacze pacze i chyba pod fryzjera można go by było podciągnąć xD
     
  16. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Weź mu znajdź kolegę.xD
    [​IMG]xDxDxDxD
     
  17. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Mój to jakiś wybrakowany, budowlaniec ,a tylko piffko lub dwa w weekend o_OxD U nas to alkohol się terminuje, za to czekoladki i ciasteczka się nie marnują xD

    Eventa łatwiutki, zwierzaki już mam tylko na te dżemery czekam:)
     
  18. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Witam Urocze, z eventem czekam na BB -pewnie dadzą jak zwykle. Cielaka tylko jednego sobie zrodziłam i kombajnem drobnicę podganiam bo mi wszystką marchewkę zeżarły pasibrzuchy jedne. :)xDxD
     
  19. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Dziem dybry :)

    Mariola ty to masz dobrego pomysła z tym kombajnem...a czemu ja sama na to nie wpadłam żeby zrobić sobie jednego cielaczka tylko namiętnie czekam na BB o_O:cry::cry: przy papierach trochę bym tej marchewki nasiała a teraz to :cry: za dwie godziny idę drzewo składać 9 metrów przede mną :cry:

    A skypa mojemu nie zainstaluję bo by już wtedy "w butach przepadł" :p
     
  20. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry Uroczydełka:)
    Słoneczko ktoś mi ukradł no >:(
    Ale na pocieszenie od sąsiada za punkty ze szkoły farmerskiej dostałam
    [​IMG]
    normalnie humor mi się poprawił.:)
    Evencik skończony wczoraj rano, nawet sp za wiele nie poszło, więc BB oleję :p