Urocze czterdziestki +

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika ~czarodziejka, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witaski Urocze i Uroczy:)
    Wojtula wycieczki jak zwykle udane i fotki super:)
    Ewciu to chyba wiosenne przesilenie, bo mam tak samo...ludzi gryzę :oops:
     
  2. -trendix-

    -trendix- Stały bywalec

  3. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    No cud miód malina :pxD

    Witam uroczyska :)

    Ja jeszcze rowerka nie odpaliłam ale nóżki już chodzą jak w zegarku :D Przysiadłam na chwilę bo teraz nikt mi przez ramię nie zagląda. Zaprosiłam paru kolegów coby mojemu drzewo pomogli ciąć i rąbać ( 15 metrów) bo samemu to się można zajeździć i smutno jakoś. Grilla na obiad im zrobiłam piwko postawiłam i robota aż furczy i przy okazji nagadać się można czyli piękne z pożytecznym :p
     
  4. -trendix-

    -trendix- Stały bywalec

    A nie mogłaś swojemu koleżanek zaprosić tylko kolegów ?? ;)

    Tu jeszcze ruchome obrazki z niedzielnej wycieczki :)

     
  5. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Witam ,
    Ewcia no coś Ty? Daj sobie spokój z dołami. :) Wiosna idzie po maluśku, boćki przyleciały, żurawie spacerują i się dzierają, ptaszyna ćwirgoli, żabki łazęgują. :)xDxDxD
    Masz tu sprzęcior i do dzieła
    [​IMG]
    Wojtek nareszcie jesteś:D:inlove:
    Wycieczki fajniusie no i gratuluję setki. :)
    No i jest pomysł na nowe drzewo na farmie-butne[​IMG]xDxDxD
    No to czekamy na powrót tylko tam dużo nie wycinaj. :p
    Beatko, no czemu nie koleżanki? One też lubią piwko i rąbać!:eek::eek::eek:xD
     
  6. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    A dlatego coby mój sobie krzywdy nie zrobił :p tyle bab i on sam
    :pxDxD nie ma bata, że siekierka krzywo by mu chodziła -.-

    Dzień doberek rozrabiaki :)

    Idę po kawusię i do papierów nie ma zmiłuj :cry:

    Ewa ty wyłaź z tego doła bo wiesz, że ja blisko i jakby co to za godzinę najazd z ekipą kopiącą ci zrobię -.-
     
    Ostatnie edytowanie: 14 kwietnia 2015
  7. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Becia ja też Ci pomogę xD Za dobre żarcie i piwko mogę rąbać a co mi tamxD
    Mariolu drzewko super, ciekawe czy rosną od razu w parach czy trzeba kombinowaćxD
    Do eventu gotowi?
     
  8. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    No ba :D ciekawe czemu dali takie wypasione nagrody ? czyżby komuś buzię chcieli zamknąć i liczą, że nas "ugłaskają" w sprawie młyna -.-

    Kaś jeszcze 10 metrów ma przyjechać więc jakby co to dam znać wcześniej żebyś dojechać mogła xD ale kolegów i tak zaproszę żebyśmy mogły w spokojności się nagadać :pxDxD
     
  9. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    To i ja do rąbania się piszę. :)
    Kasia, Wojtek drzewo widział naocznie, to nam powie. :D
    Do eventu zwarta i gotowa będę miała wreszcie wilczki:inlove:xDxD
    Beata, no gdzie ta kawa?
    [​IMG]
    Wojtek, huśtawki super zastanawia mnie tylko Siwobrody w tym maluśkim kibelku[​IMG]

    A tak w ogóle to tam trochę dziwnie jakoś . wcale śmieci nie ma przy dogach????:eek::eek::eek::eek:
     
    Ostatnie edytowanie: 14 kwietnia 2015
  10. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Jużem jest i biegnę z tą kawą. Musiałam nową zaparzyć bo rańsza wystygła. Przypomniałam sobie, że część z bratków, które zakupiłam sprzedawczyni pozbawiła doniczek i chcąc nie chcąc ( 99 % nie chcąc bo wiatr u nas łeb urywa) polazłam sadzić brrr włosy mam jak Szopen po koncercie -.- nie wiem czy do czeszę czy połowę wyrwę przy tej czynności :cry:
    [​IMG]
     
  11. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witaski Kochani :)

    [​IMG]

    Dzięki za narzędzia, ale może jak już słońce wylezie to i ja się wygrzebię, jakoś tak wszystko mi się na łep wali i ten brak słońca, ale już pomału wracam, tylko na farmę coraz mniej czasu, widzę ze odwyk nie potrzebny, sama jakoś tak odwykam, nawet czasem prezenty nie wysłane, jakoś więcej snu potrzebuję a doba taka sama.....


    To ja specjalnie nie wylazę, cobyś przyjechała:p
     
  12. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Witam Urocze dzieweczki.
    Kawusię zrobię to może kogoś zwabię. :pxD[​IMG][​IMG][​IMG]
     
  13. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    "Szłaaaaaaa dzieweczka do laseczka do zielonego aha ha do zielonego aha ha do zielonegooooooo...." chyba jakoś tak to szło :D

    a taką pieknotę sobie złapię tylko jakieś ciastko muszę do niej skombinować bo mi cukier padł :p xD ide poszperać po szafkach...
    [​IMG]

    Robicie eventa? czemu ten badyl tak powoli rosnie ???-.-
    Wyłaź w rowie kawy nie będę pić
    -.-
     
    Ostatnie edytowanie: 15 kwietnia 2015
  14. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    E tam długo. Chmiel godzinę i 20 min. :p:p:p
    Coś tam w szafkach wygrzebała?:p
     
    ~czarodziejka lubi to.
  15. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Wygrzebała i zjadła :p bo coś jej długo nie ma xD
    Na kole jakis nowy itemik dali a ja trafić nie mogę >:(
     
    ~czarodziejka lubi to.
  16. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    A pewnie, że zjadła a wręcz pochłonęła :p Tyż nie trafiłam i lilii mi brakuje a wogóle jej na kole już nie widzę :cry:
     
  17. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    No Beciu, bo Twoja lilia jest u mnie chwilowo ;)
    Kwiatków Ci u mnie dostatek:) I jeszcze mi doszło kilka:)

    [​IMG]
    A w ogóle to gdzieś mi się obiło o uszy, że na początku czerwca ma być gt po jakiejś reformie. Trochę mnie martwią te ich poprawki, bo przeważnie źle się to kończy :p
     
  18. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Becia przyjeżdżaj na kawę.....i ciacho się znajdzie.
    Ewent robię ale bez spinki, to co najcenniejsze a resztę jak się uda, bo u mnie ostatnio wypadajki słabo lecą, idę ten item oblukać......

    Kaś ale ogródek...ho ho.....
     
  19. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    oooooooooooooo prawie się zapowietrzyłam xD u mnie tylko jeden łubin, reszta po parę sztuk ale nie więcej jak palców u jednej ręki. Czytałam, że kwiatków nie będzie można wysyłać :(:cry::cry:
    Ale nie w rowie :p może w przyszłym tygodniu :)
     
    jooy69 lubi to.
  20. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry:)
    Beciu ja tam liczę, że może to zmienią. W końcu to my powinniśmy decydować co chcemy wysyłać, bo my za to płacimy >:( A jak się boją oszustów to niech cenniejsze rzeczy pozwolą wrzucać do balona i problem z głowy.

    Czy u Was też tak gwiździo_O Masakra jakaś, spać się nie da w tym hałasie i strach wychodzić z domu, żeby głowy nie urwało :oops: