Urocze czterdziestki +

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika ~czarodziejka, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Intuicja kobieca,:p:)xDxDxD
     
  2. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry:)
    Bratkami balkon sobie obsadziłam i co z tego...musiałam doniczki pochować , bo wieje tak potwornie, że mi by kwiatuchy razem z donicami powiało >:( Na pocieszenie nie pada. Podobno śnieg zapowiadają na święta :cry:Śnieżkami mam się w lany poniedziałek rzucać o_O

    p.s z kibelków : koguty i boćki
     
  3. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Dzień dobry Kasiu. U nas śnieg z deszczem i wiatrzysko na dokładkę.
    Z kibelków.............. taaa daaammmmmm. - 2 zagrody szopów. :sleepy::sleepy::sleepy:

    Beatko widzisz, nie było do czego się spieszyć. Ja to czułam w kościach.:p
     
  4. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry:)
    Wczoraj wieczorem śnieg padał, wiatrzycho nadal wieje. Widziałam jakie szkody porobiło, masakra.

    Ten kradnący kret był fajny przez minute....Niestety chyba olano tych co zbierają ręcznie, bo kret przeszkadza potwornie. Moim zdaniem zart taki sobie. Dziś nie gram, poczekam aż go zabiorą....
     
  5. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Witam. Kasiu te krety można podobno wyłączyć.Idę szukać gdzie xD
    Już wiem. Ustawienia zaawansowane i na samym dole aktivia specjal efektis, czy tam coś takigo i się przelogować i po kretach. xD
     
    Ostatnie edytowanie: 1 kwietnia 2015
  6. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzięki Mariolu:) Bo już mnie cós trafiało:p Chciałam w nie młotkiem walić jak w Renzo ale za szybkie byłyxD
    Szkoda, że takiego sposobu na prawdziwe krety nie ma:p
     
  7. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witaski Uroczydełka :)

    Kawkę przyniosę
    [​IMG] [​IMG]
    Mariolka dzięki za pomoc.

    No ale muszę się Wam pochwalić TS-ami , no cóż poziom 90 - myszy i pomarańczowe osły........bez komentarza, a nawet kiwi latało.
     
  8. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Dobry wieczór dziewczyny :)

    Co robicie? jak tam przygotowania do Świąt? ja dzisiaj pasztet juz upiekłam :p Jutro popiekę biszkoptowe spody pod ciasta do skończenia w sobotę. Mięsko zamarynowane jutro wędzenie....mniam juz mi ślinka cieknie :p :D

    Robicie event? ja zaraz zbieram badyla i nastawiam pierwsze wiązanki, zobaczymy co mi królik da...
     
  9. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Witam, ja dopiero rozmnażam się , Miałam nie robić w ogóle, ale mnie jednak kusi.:)xD
    a święta, prawie za progiem. Dzisiaj piekę chleby i jutro męża bigos robi. Na sobotę zostawiam sałatkę.
    A i dzisiaj jeszcze jajca po południu.
    Z tym tylko, że śnieg u nas leży i nie wiadomo czy choinki nie trzeba będzie ściągać z góry. :pxDxDxD
     
  10. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Mariola u mnie śniegu, że ho ho a z 20 cm. napadało i takiego mokrego, że musiałam krzaczory obtargać bo by się chyba połamały8)

    Królik namietnie daje mi 5 000 tyś. PD chyba o innych nagrodach zapomniał :cry: na 30 jajec to właśnie to i z 10 razy 5 000 tyś. sianogroszy z wypasionych to chyba 1 super pasza i jeden turbo nawóz:wuerg:
     
  11. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Brywieczór:)
    A u mnie dziś padało chyba wszystko po trochu, ale nie zalega więc jest dobrze. Na koniec dnia nawet słoneczko wyszło:)

    Króliki ciągle 5 tyś lub 10 tyś to na wyspę to na farmę , jakaś zośka wpadła i wieniec:)
    Jutro piekę ciacho i mięcho a jaja dziś wyskrobałam sobie:p
    [​IMG]
     
  12. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Piękne jaja Kasiu, Mnie się aparata całkiem popsuło i wam nie pokażę mojego piękniusiego koszyczka w zajączki. :(Ta kula w środku Kasiu to cio to? Ładne cosika. :)
    Kasiu mam jeszcze pytanko. Ile razy malujesz na koniec lakierem dekupacośtam?
     
  13. Witam dziewczyny Wesołych Świąt :)

    [​IMG]
     
  14. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Witam z ranka :)

    Modziu dziękujemy za zyczenia i również życzymy udanych Świąt :)

    Kaś pisanki piękne, ja kiedyś malowalam woskiem ale przyrząd mamie się gdzieś zapodział :( Czym ty malujesz? jest może coś do kupienia a może coś sama wynalazłaś? gadaj mi tu zaraz :D Niektóre jajka mają ciemny wzorek czy to robione?
     
  15. -trendix-

    -trendix- Stały bywalec

    Zdrowych i Pogodnych Świąt uroczydełka i nie objadajcie się za bardzo :)
     
  16. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Bry kochani:)
    Mariolu no jak too_O A ja tak czekałam na koszyczki:cry:
    Mariolu to coś po środku to wydmuszka strusiego jaja:) A do dekupacośtam używam lakieru bodowlanego Vidaron albo Flugera. Jajo malowałam Flugerem bo ma ładny połysk. Warstw to zależy, ale nie mniej niż 5. Ogólnie chodzi o to, że lakierujesz tyle razy, żeby było gładko. No i co 2 warstwy lekko szlifujesz bardzo drobnym papierem.:)

    Beciu ja maluję patyczkiem w który mam wbity gwoździk z maleńką główką, albo szpileczkę. A te czarne zostawiłam, bo fajnie wyglądają. To po prostu przypalony wosk, ale akurat z tych jajek nie był wytarty po malowaniu:)


    Piracie dzięki i Tobie również spokojnych i radosnych Świąt.
    Jeżeli chodzi o przejedzenie to oczywiście mam zamiar je poczynićxD
    [​IMG]
    A podobno kieliszek po zagłusza wyrzuty sumieniaxD
    ---------------------------------
    za te wiązanki króliczki dały mi ts i wyszły mi różowe świnki:) jeszcze dwa dostała i czekam:)
     
    Ostatnie edytowanie: 5 kwietnia 2015
  17. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Witam kochani. Zdrowych , spokojnych i smacznych świąt.
    [​IMG] Mus zastosować. Dobrze, że naleweczka stoi w piwnicy.
    Kasia, o tom papierze nie miałam pojęcia, ale po świętach przetrę i będę malować dalej. Ale koszyk i tak zrobił furorę. :)xD
     
  18. Mirka

    Mirka Baron forum

    Witam Uroczyskie...

    wpadłam Wam złożyć serdeczne życzonka zdrowych, radosnych, pogodnych Świąt... obfitego Dyngusa...


    [​IMG]
     
  19. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Dziękujemy bardzo za życzenia Mireczko.
     
  20. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witaski kochani:) Mireczko dzięki za życzonka. Jak minęły święta? Mocno poszło w tyłek?xD
    Pogoda tylko była do chrzanu, bo ciągle jak nie deszcz to śnieg albo grad padał>:( I co? Jak jutro do pracy to słońce wychodzi 8)