Urocze czterdziestki +

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika ~czarodziejka, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Witaj Respondku.
    Kawa jest na baharamie 8 pokój 3 roślinka

    -----------
    Ale u nas kawa jest bez żadnego poziomu. Się siada i się pije
     
  2. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Zebrałam sadzonki z eventa i nic ciekawego
    cytryna xl
    cytryna xxl
    morela xxl
    śliwka xxl
    poziomkowiec
    i jeszcze jakieś badziejstwo nawet nie pamiętam co :(
     
  3. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Bry uroczydełka:)
    Ja sobie na noc postawie sadzonki i zobaczę rano co tam dostanę. Rano tez ostatni zbiór tej długiej roślinki.
    Najgorsze, że w pracy nie mogę pisać na forum bo mnie wywala :cry: Normalnie tragedia, chyba czas z szefem poważnie porozmawiać, bo tak dłużej być nie może:pxD
     
  4. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Koniecznie Kasiu musisz z nim poważnie porozmawiać. No tak to się nie da żyć. -.-:sleepy:
    Witam Urocze.
    Gdzieś nam Wojtuś zaginął. Zdjęć nie ma ani nic. :sleepy:
     
  5. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry kochani:)
    Mariolu dobrze mówisz, normalnie coś bym pooglądała.
    Okna umyte, chałupa ogarnięta, padam na twarz, a ręcę mam dłuższe o jakieś 20cm xD Coś czuję, że jutro będą mnie wszystkie gnaty bolały :p
    Z sadzonek 3x klonxxl dostałam , reszta do paska, za jakies 2godz stajenny będzie. Zastanawiam się czy odkrywac nowości na wyspie czy trzymać te złote banany?
    -------
    odkryłam stajennego: koguty, koty,szopy i żółta strzygalnia owiec-.-
     
    Ostatnie edytowanie: 19 marca 2015
  6. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Moja męża chyba cię pobiła :p
    żółta fabryka jajek
    pomarańczowa fabryka jajek
    koty
    chomiki :D:D:D

    Witaski Uroczyska :)
    Odkryłam nowe drzewa na wyspie bo czekanie na wyspę mi się znudziło -.- zostało mi 22 banany. Lipne te zagadki były zarówno dla mnie jak i mojej drugiej połówki :(
     
    Ostatnie edytowanie: 20 marca 2015
  7. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Witam Śliczne Urocze panienki.
    Beatko , męża to ma szczęście. ( żółta fabryka jajek ,pomarańczowa fabryka jajek) Ho, ho, ho.:pxDxDxDxD
     
  8. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Mariola jak byś zobaczyła jego minę jak go zapytałam co mu wyszło to byś padła. Od razu wiedziałam, że dostał "wypasione" zagrody ;)

    Pobawiłam się w cyrku ale do jajka mary jeszcze mi brakuje trzeba będzie poczekać pewnie jeszcze ze dwie edycje czyli z rok :D
     
  9. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry:)
    Ja na renzo se zajrze jutro po pracy dopiero.
    Beciu jakie zagadki? Znów nie w temacie jestem:oops:
     
  10. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Kasiu Ts-y z eventu.

    Mam jajo, już się wykluwa :D
     
  11. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry:)
    Beciu gratki:) Moje też właśnie postawiłam, ale kretów mam dość na długo:p
    Z ts z misji mam tamaryndowca i granat xxl.
     
  12. -trendix-

    -trendix- Stały bywalec

  13. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Witam Urocze i Uroczy .
    [​IMG]Wojtek, nie mogę Cię znaleźć . Gdzieś Ty?
    :):pxD
    Bardzo fajne macie te wycieczki.
     
  14. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witam Uroczydełka :)

    Wojtek fotki fajne, widzę że u Was już więcej wiosny, albo ja przez to chorupsko kisnę w domu i nie widzę jej u nas za bardzo, no może poza moimi krokusami.

    Oj napiłabym sie kawy ale jak mi się nie chce robić:p
    :)
     
    Ostatnie edytowanie: 25 marca 2015
  15. -trendix-

    -trendix- Stały bywalec

    Ostatnie edytowanie: 24 marca 2015
  16. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Witam Uroczo.
    Wojtek, mądrze i politycznie. :)xDxD
    Chociaż latem to ja tam lubię i bez korka. :)xD
    Ale sobie pojeździłam, no nogi normalnie mnie bolą. :pxD
    To teraz relaks przy kawusi.[​IMG][​IMG]
     
  17. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witam Urocze i Uroczego :)

    To ja się chętnie przyłącze do tej kawy, zrobiłam wprawdzie swoją, ale jak ktoś zrobi to lepiej smakuje :)

    [​IMG]
     
  18. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    W tym ciepłym wiosennym dniu witam Was serdecznie.. :)

    jooy69, bardzo Cię proszę o zmianę koloru w podpisie, oraz zmniejszenie sygnaturki, gdyż w tym momencie jest odrobinę za duża. Regulamin naszego forum mówi:
    "2.4. Kolory
    Zabronione jest używanie koloru czerwonego (drugi pionowy pasek w palecie kolorów) i jego odcieni (posty, podpisy), ponieważ jest on zarezerwowany dla ekipy.

    2.1. Nick, sygnatura, awatar
    Sygnatura - dozwolona jest sygnatura graficzna o maksymalnych wymiarach 500 x 200 pikseli oraz podpis zawierający maksymalnie 2 wiersze (czcionką o wymiarach max. 3)"
     
  19. -trendix-

    -trendix- Stały bywalec

    Dzień Dobry urocze :)
    Najpierw do Moda: u joy69 podpis jest w odcieniach brązu a nie czerwieni więc nie rozumiem Twojego zarzutu. Niby to mężczyźni nie znają się na kolorach. No odnośnie wielkości sygnatury zarzut potwierdzam, Ewcia przesadziłaś o jeden piksel :D :D
    A co do drugiego paska pionowego w palecie kolorów, To jest czerwony ?? :eek: a ten pewnie też ?? :D

    Zajrzałem do Was uroczydełka aby opowiedzieć jak fajna jest kolej i pracujący na niej ludzie :)
    Wczoraj wstawiłem samochód do warsztatu więc dziś do pracy musiałem pojechać pociągiem. To że pociąg zepsuł się przed wyruszeniem ze stacji w Stargard i musiałem poczekać na podstawienie drugiego nie ma w świetle dalszych wypadków żadnego znaczenia. Po dojechaniu na dworzec w Szczecinie wsiadłem do tramwaju i pojechałem do firmy. Gdy dotarłem do bram firmy okazało się że nie ma ze mną mojej torby bo nie wysiadła ze mną na dworcu i została w pociągu. W torbie 3 tysiące służbowej kasy, nawigacja, kamerka samochodowa, telefon służbowy i moje drugie śniadanie :) wróciłem więc biegiem na dworzec, miła pani kasjerka zadzwoniła do dyżurnego ruchu, niestety nikt torby nie zwrócił. Udałem się więc podłamany do firmy ale w drodze postanowiłem zadzwonić na swój służbowy numer i jaka była radość gdy odebrała jakaś miła pani powiadamiając mnie że kierownik pociągu odniósł do niej moją torbę. Udałem się więc biegiem do przewozów regionalnych gdzie odzyskałem swoją zgubę z całą zawartością. Pani nie chciała przyjąć znaleźnego ale z radości wmusiłem jej stówkę na kawę dla niej i dobrą flachę dla kierownika pociągu :) . Wiara w uczciwość ludzką powróciła. Od dziś jestem fanem Przewozów Regionalnych a szczególnie ich pracowników :D
     
    Ostatnie edytowanie: 25 marca 2015
  20. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Wojciechu moje Ty drogie dziecko. Miałeś więcej szczęścia niż rozumu. Jak można zapomnieć o swojej prywatnej torbie. :pxDxDxDAle fakt, trafiłeś na super ludziów. A na drugi raz, jak się pociąg psuje, to uważaj bo cosika zawsze coś się zdarzyć może. To coś jak z czarnym kotem tylko , że na kolei. Trzeba wtedy rowerem. :pxDxD No ale torby???:eek::eek::eek::eek::pxD