Urocze czterdziestki +

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika ~czarodziejka, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Mirka

    Mirka Baron forum

    [​IMG]
    Oczywiście i do Was na chwilkę wpadłam... ile tu pyszności... nawet grill się znalazł... i moje ulubione drinki... wszystkiego po troszku spróbowałam... nawet drinka wypiłam... ale to już nie ta głowa... ojej... :wuerg::eek::D
    biedactwo Kasia walczyła z działką... ale za to evencik skończyła... gratki... :)
    Beatka w podskokach grzybki przyniosła... teraz będzie obierać... a może umyślnego znajdzie do tego... ;)xD
    witaj robaszku... [​IMG] jak zawsze w formie... a gdzie pokaz dzisiejszy!?... :sleepy::)


    spokojnej nocki i słodkich snów... ;):)

    [​IMG]
    "Jeśli jest noc,
    musi być dzień,
    jeśli łza
    - uśmiech..."

     
    jooy69 i katgad lubią to.
  2. -trendix-

    -trendix- Stały bywalec

    Mircia po pierwsze fotki jeszcze nie obrobione a po drugie i tak nikt nie ma czasu na ich oglądanie :D

    Dobrej Nocki :)
     
    jooy69 lubi to.
  3. Mirka

    Mirka Baron forum

    Wojtuś... co Ty pleciesz... >:( ja pomimo braku czasu, znajduję czas na przyjemności... :music: jeżeli nie dziś to jutro obejrzę... ale zawsze oglądam... więc nie marudź i wrzucaj fotki... :pxD bry noc... :D
     
    jooy69 lubi to.
  4. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry kochani:)
    Deszczyk całą noc padał, więc dziś odpuszczam działkę:p Będę się byczyćxD
    Wojtuś paskudo ja zawsze Twoje fotki oglądam i domagam się fotorelacji z wycieczki[​IMG]Mirka też podziela moje zdanie:)
    Beciu współczuję, ale na pewno zimą grzybki będą pycha;)
     
    jooy69 i Mirka lubią to.
  5. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Niedzielnie dzień dobry Uroczyska :)

    Wojtula bo cię znajdę i pacnę za takie teksty 8)-.-

    Kasia to co ty robisz z samego rana na forumie jak masz labę, ja to bym spała do 10.00...no chyba, że masz lapka w łóżku :p ale mimo wszystko o 6.00:eek:

    Melduję, że za pół godzinki znowu wyruszam na grzyby, wczorajsze się suszą w suszarce, która zaczyna postękiwać...biedaczyna na najwyższych obrotach od wczoraj od 15.00
     
    jooy69 i Mirka lubią to.
  6. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Beciu ja zawsze wstaję przed 6, najczęściej po 5. Nie chcę spać za długo, bo potem do roboty ciężko wstawac:p
    Udanych zbiorów:)
     
    jooy69 i Mirka lubią to.
  7. -trendix-

    -trendix- Stały bywalec

    jooy69 i Mirka lubią to.
  8. Mirka

    Mirka Baron forum

    [​IMG]
    hihihi... postawiłyśmy Wojtusia do pionu i zaraz pokazał nam fotki... :p;)xD
    ja tak samo jak Kasia wstaję o 5.30... nawet w weekend... budzę się przed budzikiem... dlatego w sobotę i niedzielę już nie śpię o tej porze... ale lubię sobie poleżeć... staruszek przynosi mi kawkę do łóżka... :inlove:xD
    Beatko... też byłam na grzybkach... ale jeszcze nie to... dobrze, że pada... będzie wtedy co zbierać...
    znalazłam też sowy (kanie)... zrobiłam kotleciki z nich... przyniosłam i Wam na posmakę... smacznego...



    [​IMG]

    dzięki łaskawco... xD a może byś link podał do Twojego bloga...:sleepy: hihihi... ja w tym wieku nie pamiętam gdzie go mam szukać... :(:)
    zdjęcia cudowne... widać już na polach niestety jesień... ale kolory przepiękne... zresztą każda pora roku jest urocza... ma to coś w sobie... :)
    ciekawe gdzie nasza Agnieszka się podziewa???...
    :(
     
  9. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Ja bardzo lubię we wrześniu jeździć w góry. Pięknie tam jest jesienią :)
    Zresztą tak, jak pisze Mirka, każda pora roku ma swój urok :)
     
    jooy69 i Mirka lubią to.
  10. Mirka

    Mirka Baron forum

    za młodu wyjeżdżałam do Zakopanego 2x w roku... chodzenie szlakami... to było to... ach wspomnienia... widoki dech zapierał w piersi... :):):)
     
  11. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Ja zadowalam się Szczyrkiem.
    Na początku dlatego, że z córką nie mogłam się za daleko wypuścić. Później pokochałam to miejsce i lubię tam wracać. A dzięki bliskiej odległości, jak potrzebuję odprężenia, jadę rano i wieczorem wracam :)

    Do Zakopanego też jeździłam w dzieciństwie, ale wydawało mi się zawsze jakieś zatłoczone :p
     
    Mirka lubi to.
  12. Mirka

    Mirka Baron forum


    Nie byłam w Szczyrku... :sleepy: mało chodziłam po zatłoczonym Zakopanem... -.- rano wychodziłam w góry... :) wracałam wieczorem... :) kiedyś na szlakach nie było tylu ludzi co dziś...
    ;):)
     
  13. -trendix-

    -trendix- Stały bywalec

    Mireczko jak wiesz nie wolno na tym forum linków do blogów wstawiać :D
     
  14. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Sówkę masz;) Też chcem linka na sówkę:)
     
  15. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Jestem :) nareszcie skończyłam skrobać grzybki mój DP nadal stanowczo odmawia pomocy w tej pasjonującej pracy 8)
    Dwa pełne kosze prawdziwków i podgrzybków obskrobane, suszarka i piekarnik dyndolą i została cała stolnica, zastanawiam się kiedy ja to wysuszę:eek:

    Mireczko dziękuję za kanie będę jadła powoli coby się podelektować :)
     
  16. -trendix-

    -trendix- Stały bywalec

    Kasia wysłałem :) Mirka a do Ciebie nie dałem rady bo nie wiem jaki masz nick na farmie :)
     
    Mirka lubi to.
  17. Mirka

    Mirka Baron forum


    robaszku... barmir

    zmykam bo burza szaleje na całego... Dobranoc...


    [​IMG]

    "Spokojnej nocy"

    Anioł snu otacza mnie skrzydłami,
    kołysze w swych ramionach,
    złe myśli odpędza swymi skrzydłami...

    Gasną światła, zasypia miasto i wieś ...
    Tylko księżyc z gwiazdami spaceruje po niebie...
    Wchodzę po krętych schodach do przedpokoju wszechświata,
    zdejmuję buty i wierzchnie okrycie codzienności...

    W oddali słychać szept-szelest rozmowy serca...
    Mówię dobranoc Wam i życzę magicznej nocy...
     
    katgad lubi to.
  18. anka68

    anka68 Czeladnik forum

    Dzień dobry :)

    jakie tu smakołyki były :) palce lizać:) szkoda, ze mnie nie było :(
    to ja może kawę przyniosę :)

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    Mirka i jooy69 lubią to.
  19. Witam czterdziestki i miłego dnia życzę, kawusię wypiłam :)

    Witaj Mireczko witaj Aniu :)
     
    Mirka i jooy69 lubią to.
  20. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Witaski w ten pochmurny poranek :) się melduję i wracam do papierzysków oczywiście kawkę porywam :)
    [​IMG]