Urocze czterdziestki +

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika ~czarodziejka, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Kawa i prochy? To już pod narkomanie podchodzi. :pxDxD
     
  2. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Mariola po kawie proszek szybciej do głowy drogę znajdzie :p

    Dzień doberek :)

    Do czego to już doszło sama ze sobą muszę rozmawiać :oops: jeszcze ktoś za krzakami pomyśli, że mi odbija...:cry:

    Zostawiam życzenia i powoli zaczynam się zbierać na imprezkę, zebrałam bum bumy i mam kogucika, żabki i jeża xD reszta wylądowała w pasku.

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 31 grudnia 2014
    Mirka lubi to.
  3. Mirka

    Mirka Baron forum

    Witajcie Uroczyska... przyszłam złożyć życzenia Noworoczne od Raszpelek... :):):)


    [​IMG]



    Stary Rok odchodzi wielkimi krokami... niech więc wszystkie złe chwile zostaną za Nami...
    Nowy niech Wam przyniesie dużo zdrowia... wiele radości... a przede wszystkim szczęście w miłości...



    [​IMG]
     
  4. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Szczęśliwego Nowego Roku :)
    [​IMG]
     
    Mirka lubi to.
  5. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witajcie w Nowym Roku kochani:)
    Przyniosłam coś na zmęczenie xD
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
     
  6. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Nie jestem zmęczona, ale i tak skosztuję. :)
    Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.
    Event na ukończeniu , ostatni zasiew i tylko na rakiety muszę czekać , aż młyn ukręci.
    :) wypadajek już mam komplet. :):)
     
  7. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Witaski :)

    Witam Uroczyska w Nowym Roku :) żyję... wczoraj myślałam, że jednak nie :oops: Kasina zupka wejdzie dopiero dzisiaj, podgrzeję i będzie jak znalazł :)
    [​IMG]

    Co tam porabiacie łobuzy? bo ja papiery przekładam z kupki na kupkę a w przerwach do kuchni ganiam sałatkę makaronową robię :)
     
  8. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witam Uroczydełka :)
    Siedzę w papierach i remanencie :), a zaraz jadę jeszcze resztki spisywać, a to najgorsze :(

    Becia mój goździk po tych zabiegach jak Twoje rósł 2 godz z haczkiem, jak ty to Magiku zrobiłaś ?:)
     
    Ostatnie edytowanie: 2 stycznia 2015
  9. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Ewa a masz wszystkie "uzdatnienia" ze szklarni? ja w slotach mam krótszy wzrost ( skraca czas o12%) i miłość do super nawozu skraca czas o 25%
     
  10. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Mam ale w użyciu była cebula, no gapa ze mnie, dzięki :)
    Ale Ty mnie zrozumiesz że w okresie remanentu to ja jestem niemyśląca logicznie o farmie :p;)xD
     
    ~czarodziejka lubi to.
  11. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    nie jesteś sama moja męża to samo zrobiła, zeżarł co trzeba, podsypał i ...jezuuu jakiś krzyk słyszę ( słowa iście niecenzuralne) lecem sprawdzić co się dzieje i oczywiście cebula w slocie zawiniła xD
     
  12. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Becia w kupie raźniej:pxD lecę do sklepa :)
     
  13. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    leć leć tylko tam nie siedź całą noc ...
     
  14. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Brywieczór Uroczydełka:)
    Jak widzę praca w nowym roku idzie pełną parą. Ja sobie w robocie zarchiwizowałam co się dało i teraz będzie z górki , można papierologię zbierać na nowo xD
    Pogoda się popsuła. W Sylwestra było ładnie, biało, a od wczoraj znów buro, śniegu nie ma i ciągle leje :cry:
    Łepetyna przez to ciężka i wolno pracuje:oops:
     
  15. chrobek

    chrobek Wyjątkowy talent

    Hejka Uroczydełka:)
    Och ryczące Wy 40 ++ życzę Wam byście ryczeć nie musiały;)
    Pomyślności w obydwu wymiarach - a realnie niech zdrówko dopisuje , wiedzie się w szczęściu - radości - spełnienia marzeń tych wielkich- maleńkich wypowiedzianych , jak i tych być może big rozmiarów a ukrytych a może tycich - a najważniejszych - jakiekolwiek by one nie były- niech się ziszczą w tym Nowym 2015 roku - czego serdecznie życzę:)
    Małgośka - urocza - rycząca 40 ++ hi hi hi
     
  16. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    No gdzie wszyscy o_O
    Bry Uroczydełka.
    Pogoda nadal do chrzanu, ciągle pada, deszcz na zmianę ze śniegiem. Jutro ciężki dzień w pracy , więc dziś troszkę się relaksuję przy klejeniu, malowaniu i innych pierdułkach:)
     
  17. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witaski :)

    Kasia miłego relaksu i pokaz efekty, mnie ciągle brak czasu, teraz mam relaks przy papierach:p

    Miłej niedzieli :):)
     
  18. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Witaski Urocze . Dołączę do Waszego relaksowania, i też się dzisiaj ostro relaksuję.
    Jutro wolne, w środę relaks, w czwartek wolne , w piątek relaks i to musi być skończony, bo w poniedziałek sklepy i warsztat ruszają w bój. :)
     
  19. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witaj Mariolka :)
    Witajcie Uroczydełka :)

    Ja spisałam już do 2 stycznia, teraz zostało mi najlepsze, papierologia, i na to mam teoretycznie 14 dni, ale ja to robię po pracy, i niby sobota i niedziela i to wolne jutro, ale komu się chce wszystkie wolne dni poświęcać na remanent, oj przydałby się system komputerowy, ale drogi jak nieszczęście, moi znajomi taki mają, wygoda to że ho ho :)

    Bez kawy się nie da
    [​IMG]
     
  20. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Witaj Ewa. A masz pobrane "Druki IPS" -u. Często z nich korzystam przy rozliczaniu innych firm.