Urocze czterdziestki +

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika ~czarodziejka, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Witam. No i po świętach. A jedzenia jeszcze zostało.
    :pxD
    Kolorowańców mi brakuje, a muszę poczekać aż na S.polach wszystko porośnie. :sleepy:
     
  2. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witaski:)
    Brak mi tylko nowych owoców do misji, więc mus dozbierać. Do eventu kolorowe w komplecie:)
    Kupiłam po 10 sadzonek na wyspę i farmę i gdzieś za godzinkę będą wyniki:)
     
  3. becia1989

    becia1989 Chodząca legenda forum

    Witam:inlove::inlove:

    Mam nadzieję, że wszystkie w komplecie, całe i zdrowe nie za bardzo przejedzone po świętach.
    na nowy event czekam. Zasadziłam nowe sadzonki i własnym, pięknym oczom nie wierzę mam tarninę.
    Ale kogutków i wilków jak nie było tak nie ma :cry:.

    Wszystkim Uroczym miłej nocki życzę.

    Witam Urocze :D:D:D

    Jak tu dzisiaj cichutko, ani kawy, ani ciasteczka.
    Ja nie postawię bo jeszcze nie umie :cry:,ale się nauczę. Mam nadzieję, że niedługo, jak tylko dziecko z pracy wróci.
    Wobec tego na razie miłego dnia tylko pożyczę.

    Posty na forum łączymy poprzez opcję "Edytuj"
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    MOD_Atena.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 28 grudnia 2014
  4. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Dziem dobry :)

    Z sadzonek na wyspie jedna wielka porażka, żadnego xxl nie mówiąc o nowym drzewku :cry::cry::cry: a tak mi się marzyła kokkoloba xxl, pandanus lub moringa :cry::cry::cry:
    Na farmie również bez nowości ale mam 2 wisienki japońskie i nieśplika japońskiego i parę wyższych xxl-ek.

    Idę kawkę zrobię :)
    [​IMG]
     
  5. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry:)
    U mnie na farmie nowości są, na wyspie tamaryndowca nadal brak, ale poluję dalej:p
    W nocy angina wróciła i dziś tylko na zimnych napojach, a tak mi się ciepła kawka marzy:cry:
     
  6. -trendix-

    -trendix- Stały bywalec

  7. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Wojtek, Ty już wstałeś, czy się jeszcze nie położyłeś????o_Oo_Oo_O
    Witam Uroczydełka.
    U mnie na wyspie tylko co ciekawego to karob i 2 drzewa papugowe ( nie miałam)
    na farmie porażka totalna , najlepsze co wyskoczyło to brzoskwinia XX i klon palmowy, Reszta-samo do paska. :sleepy:
     
  8. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Cześć i czołem Żabulko :)

    Jak widać te sadzonki wychodzą coraz gorzej chociaż bardzo podobało mi się powiedzonko jakiejś userki, że niektórym to i byk się ocieli -.- widzę po nikach, że niektórym zawsze wychodzą dobre drzewka ( nowości i wysokie xxl-ki) ja na te wysokie xxl-ki poluję już 3 rundę sadzonek, kupiłam pewnie z 60 i ani jednego nie trafiłam.
     
  9. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Bry wszystkim:)
    Ja tym razem na sadzonki nie narzekam, bo całkiem sporo xxl trafiłam,obrodziło brzoskwiniami xxl. Brak mi tylko tamaryndowca, ale pewnie na kolejne ts się trafi.
    Za oknem mrozik a oszronione drzewa pięknie w słoneczku wyglądają:)
     
    becia1989 lubi to.
  10. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    A było się ładnie nazywać?!:pxDxDxDxD
    Beatko, nic to. :) O nowościach to ja już dawno przestałam marzyć. Kiedyś tam będą, jak już nowościami nie będą. Tak jak moje boćki, chociaż żabki to bym kciała bardzo. :p
    Skarbówkę odhaczyłam, teraz sobie przez interneta będę wysyłać. Zobaczymy jak to będzie mi szło w praktyce.
    Na pierwszy raz , najwyżej informatyka sobie zamówię, jakby mi nie chciało samo do skarbowego polecieć. :pxD
    o_Ooo, Kasię prawie rozdeptałam. xD Witaj kochana.
    Tego co Ty chcesz, to ja nawet nie wiedziałam, że coś takie jest. o_OxDxD
     
    becia1989 lubi to.
  11. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    A to żabków nie masz?o_O Bo jak coś to ja małą hodowlą się podzielę:)
     
    1qwa lubi to.
  12. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Wypróbowałam nowy sposób wykonywania eventu, w czasie wzrostu eventówki na super polach pojechałam 4 x gozdzikiem. Prawdę gadali, że dojrzewa w sekundzie nawet bez gówienka :D ( trzeba zjeść kerstol, białą niewinność i odpalić pnącze z kasztankami) wypadajek mam już dość na cały event :pxDxD

    Kaś pisząc o wysokich xxl-kach miałam na myśli wyspę bo na farmie bardzo ładne wyniki były.
    :p

    Mariola to ty teraz bedziesz przywiązana do stołeczka a jak trzeba było nosić to chociaż cztery litery się przewietrzyły
     
    1qwa lubi to.
  13. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Na wyspie też nie było tak źle u mnie Beciu:) Z xxl dostałam granaty, pistacje, mombin, liczi i kumkwat, chyba tak dobrze to dawno nie było, a kupiłam 20 sadzonek.
    Ja event na spokojnie, za szybko zrobię to nudą będzie wiało:p
     
    1qwa lubi to.
  14. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Ja pogoniłam bo na sylwka wyjeżdżam i nie wiem kiedy wrócę czy następnego dnia na noc zdążę czy dopiero 3-go stycznia a szkoda byłoby zawalić, pnacze się przyda :)
     
    1qwa lubi to.
  15. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Nooo to goń kobieto skoro balety w planach xD
    Ja jak dobrze pójdzie to będę w domu się kurować, bo mi się zachciało do lekarza iść:mad: Taki to zawsze coś wynajdzie:p
    Przynajmniej się wyśpię porządnie xD
     
    1qwa lubi to.
  16. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    no i co ci wynalazł anginkę? zimny szampan na sylwka bedzie w sam raz :p:p:p
     
  17. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    No to największa porażka mego życia.:cry::cry::cry::cry:
    mądrze i politycznie, jutro sprawdzę, czy u mnie też działa. :p
    Zmuszona się poczułam. Mam 16 pracowników, a skarbówka ma swoje widzimisię. -.-;)
    ALE SZEFOWEJ TAK DOKŁADNIE NIE POWIEDZIAŁAM O CO TO CHODZI:pxD


    Beatko!!!!No!!!!


    [QUOTE="katgad, post: 297763, member: 3086"
    Ja jak dobrze pójdzie to będę w domu się kurować, bo mi się zachciało do lekarza iść:mad: Taki to zawsze coś wynajdzie:p
    Przynajmniej się wyśpię porządnie xD[/QUOTE]
    No i teraz już jestem przekonana, że nie ma co się ze wszystkim wdawać.
    Córki się darły, coby do lekarzy iść po moim wykopyrdnięciu. Poszłam grzecznie, dwa dni stracone, stwierdzil pęknięcie kości nadgarstka i jednego tylko żebra. No normalnie szkoda czasu. Łapę chciał mi załadować na 3 tygodnie w gips i to prawą, (ciekawe, że go nie obchodzi, że to tylko jeden palec,a w księgowości na koniec roku pisać mus.), a żeberko, co mnie najbardziej boli, to powiedział, że samo się zrosnąć musi. Się wkurzyłam i łapki też na stracenie nie dałam. i sobie mogę z Wami pisać. Ł mi tylko ciężko , bo to ta sama strona, ale idzie. :)
    No się wyżaliłam , już mi lepiej.:DxDxD
     
    becia1989 lubi to.
  18. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Bry:)
    Beciu anginę to mam standardem co rok na święta. Przynajmniej mogę z czystym sumieniem obżerać się lodami:p
    A poszłam z czymś innym, u nas to dziedziczne, bo babcia i mama też mają. Ciekawi mnie tylko jaka będzie diagnoza, ale do tego trzeba wieeeeeeelu badań:sleepy: A to wszystko przez małża, bo na wolnym siedzi i mnie przypilnował żebym posżła8)
    Mariolu porządnie palucha usztywnij i będzie dobrze:) Nie wiem co oni mają z tym gipsowaniem całej kończyny:oops: Syna kiedyś tak urządzili na trzy tygodnie, a bez prawej ręki ciężko:oops:
    Dziewczyny i chłopaki duuuuużo zdrowia i pieniędzy (resztę sobie kupimy:p) na ten Nowy Rok:)
     
  19. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Witam Urocze i Uroczego jeszcze w Staruśkim Roku.
    To co, kawusia?:)
    [​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    Kasiu, paluch usztywniony i wysmarowany maściami rozmaitymi.:)Dla Ciebie też dużoooooo zdrowia i żeby na badaniach nic nie wyszło. :)[​IMG]
     
  20. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    he he mądra dziewczynka :p

    Witaski Uroczyska :) przylazłam w końcu do domku, łepetyna tak mnie....że chyba drugą tabletkę łyknę :oops:

    Kaś ty jak nie musisz to nie szukaj chyba, że to dziedziczne diabelstwo trzeba leczyć to wtedy mus zdiagnozować niestety.

    Łykłam parę haustów kawy i łepetyna jakby lepsza hurra :)