Urocze czterdziestki +

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika ~czarodziejka, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Mirka

    Mirka Baron forum

    Witajcie Urzoczyska... xDxDxD
    Wpadłam się przywitać... i w imieniu swoim i całego Raszpelkowa złożyć świąteczne życzenia... życzymy Wam Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów... Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija!... :inlove::music::)

    [​IMG]

     
    MOD_Dotti lubi to.
  2. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Witaski :)

    Mireczko bardzo dziekujemy za zyczenia miejmy nadzieję, że się spełnią :)

    Robota kuchniana u mnie na półmetku, pasztety, mięska popieczone :p dziesiaj rybka i farsz do pierogów i uszek bo gołąbki już się pieką...mniam ale zapachy w domku się rozchodzą :D

    Event skończony, bob budowniczy mie olał, wybudował zwykłe łosie, złóte ranczo rodeo, miśki i na pocieszenie czerwoną kotlarnię...wychodzi na to, że wilki uciekły do lasu :cry:
     
  3. -trendix-

    -trendix- Stały bywalec

  4. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witaski kochani:)
    A ja się zastanawiałam skąd mam stajennych w pasku o_O To teraz wiem, gapa ze mnie:p
    U mnie mięska popieczone a pierogi małż robi, więc zostało mi tylko ciacho. To zrobię jutro po pracy i mogę świętować:)
    Wojtula zazdroszczę Ci, bo u mnie leje strasznie już tyle czasu :cry:
     
  5. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Kaś co ci tam wyszło z tych kibelków?

    Witaski Uroczyska :)

    Nikogo nim ma :cry: kawy ni ma :cry: wyślę do was Mikołaja z rózgą -.-

    Nakupiliście owocków na nową misję? ja obkupiona, mam nadzieje, że jeszcze cena pójdzie do góry i troszkę pohandluję :p
    [​IMG] [​IMG]

    Proszę sobie wziąć pierniczka i powiesić na choince :)
     
  6. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witaski:)
    Beciu z tych kibelków wyszły kibelki -.- 2x chomik, żółte kozie mleko i pomarańczowe kozie mleko-.-
    Zapasy owocków mam, ale nie wiem czy sprzedawać będę, no chyba, że mnie dobra cena skusi:p
    W ogóle to cos ze mną nie halo, bo ciągle spać mi się chce, normalnie śpię nawet na stojąco:oops:
    Skorzystam z okazji i pożyczę wszystkim spokojnych i radosnych, a przede wszystkim zdrowych Świąt:)
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 23 grudnia 2014
  7. becia1989

    becia1989 Chodząca legenda forum

    Witajcie Urocze

    Mnie też olał budowniczy, dwa razy łosie się wyłoniły, żółta strzygalnia owiec i żółta koziarnia :cry:,
    a tak marzyłam o wilkach albo kogutach.

    Pierniczka chętnie powieszę na choince. Bardzo dziękuję:inlove::inlove:.

    Wszystkim życzę zdrowych, wesołych świąt.
     
  8. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Cześć :)

    Rzadko tu bywam, ale przyszłam z najlepszymi życzeniami: zdrowych, spokojnych i radosnych świąt :)
    [​IMG]
     
  9. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Witaski Kochani moi :)

    Wszystkiego dobrego na te ŚWIĘTA wam życzę..

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 24 grudnia 2014
  10. -trendix-

    -trendix- Stały bywalec

    Hej Beatka :)
    Trzymaj swoją wersję :)
     
    Ostatnie edytowanie: 24 grudnia 2014
    omipl lubi to.
  11. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Dziękuję Wojtucha :)
     
    omipl lubi to.
  12. anka68

    anka68 Czeladnik forum

    Witam wszystkich bardzo cieplutko i mocno ściskam każdego z osobna :inlove:

    Życzę Wam zdrowych, spokojnych, radosnych i pełnych miłości Świąt :)

    [​IMG]
     
    omipl lubi to.
  13. omipl

    omipl Forumowy żółtodziób

  14. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Świąteczne dzień dobry Uroczyska :)

    Żyjecie po obżarstwie? mam nadzieję, że nikogo nie sparło xD u mnie goście siedzieli do 23.00 i jakby teść się nie uparł, że chce do domu to siedzieli by pewnie do 1.00 -.- mogę z tego wnioskować, że chyba im dobrze było.

    Pogoda u mnie dalej pod psem, mam nadzieję, że po południu się rozpogodzi bo wypuściłabym się do Zwierzyńca na małą wycieczkę kaczuchy dzikie pokarmić. Jest tam taki fajny kaczorek co z ręki mi chlebek bierze, jeszcze nieufny za bardzo ale taki uch:inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 26 grudnia 2014
  15. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Witam, Uroczą rodzinkę.
    Zdrowych i pogodnych reszty świąt życzę.
    Nastawiłam bobów i sadzonki , zobaczymy co się wykluje.:p
    u nas śnieżek prószy od samego rana, nie wiem po co, chyba , żeby się lepiej błoto wnosiło do domu.
    Goście już opuścili moje progi, teraz trochę odpoczynku i trzeba iść pozmywać i pochować powyciągane rupiecie. :)
     
  16. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    U mnie po dwóch zwariowanych dniach świątecznych nastał błogi spokój :)
    Z tym chowaniem powyciąganych rupieci zawsze mam problem. Nie wiem, one się rozmnażają, puchną, czy coś. Ale zawsze jest kłopot z miejscem :p
     
  17. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Dziem dobry :)

    Ja nie zostawiając brudków pomyłam powycierałam i już pochowałam odświętne skorupy, nic się nie stłukło tylko jeden talerz jakby obgryziony zdziebko :)

    Jako, że kombajn się skończył a ja jeszcze obrażona na grę, postawiałam znowu drzewka i zwierzynę. W czasie orki jakieś dziwne plansze zaczęły mi wyskakiwać jakby eventowe komiksowe o_O pewnie coś grzebią-.- Bobów jeszcze nie postawiłam bo zapomniałam, poczekają pewnie aż drzewa wykarczuję a jeszcze emu muszę sobie do eventu wyhodować bo na rynku drożyzna:cry:
     
  18. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Za mnie na szczęście zmywanie załatwia Maryśka - najlepsza przyjaciółka i ukochany członek rodziny, czyli zmywarka. Umyje, wysuszy... Tylko do szafek nie chowa. :p
    Ale to jej daruję. Najważniejsze, że rano wstałam i wszystko miałam pomyte po wczorajszej imprezie xD
     
  19. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Brywieczór Uroczydełka:)
    Melduję, że żyjęxD Nie obżarłam się za wiele, bo jak co roku angina mnie dopadła:oops:
    U nas po długim czasie deszczu, spadł wreszcie śnieżek i lekki mrozek jest. Jutro polezę na mały spacerek kaczuchy pokarmić i trochę świeżego powietrza złapać:)
    Wykorzystałam wolny czas i zrobiłam remanent na farmie i przygotowałam sobie liste na gt. Teraz tylko czekam na gt, może się zlitują i dadzą[​IMG]
     
  20. becia1989

    becia1989 Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór

    Święta,święta i po świętach xD:).
    Teraz spokojnie można odpocząć. Za oknem nareszcie zima. Jak przyjemnie usiąść z lampką wina.
    Zwierzaki wyhodowałam, trochę na nadwyżkach zarobiłam i czekam cierpliwie na nowe wyzwania.
    Pozdrawiam wszystkich.