Urocze czterdziestki +

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika ~czarodziejka, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. lucjusz57

    lucjusz57 Forumowy żółtodziób

    co teroz ci pasuje >:(>:(>:(>:(
     
  2. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Lucek witaj:) Dawno Cię nie było, gadaj co u Ciebie:) I niezłość się bo to szkodzi;)
     
  3. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witaj Lucuś :)

    Nie złość się na Modzia, on nie wie że Ty rekonwalescent i ruszać Cię nie wolno;):p
     
  4. Mirka

    Mirka Baron forum

    Witajcie Urocze... miłego spanka życzę... Dobranoc...

    witaj robaszku... [​IMG] Wojtuś... a gdzie Twój wątek... zdjęcia jak zawsze super... ale nie lubię cmentarzy... brrr... i jeszcze o tej porze oglądam... światło do rana będzie zapalone...
     
  5. efky

    efky Naśladowca mistrzów

    Dla chętnych kawa i małe co nieco ,a ja powiem dobranoc i miłego dnia
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] smacznego:)
    Nareszcie zaraz kończę pracęxDxD
     
  6. -trendix-

    -trendix- Stały bywalec

    Witam uroczydełka :)

    Mireczko swój wątek założyłem raz i nie chce mi się tego powtarzać. Rozumiem że można zmienić grafikę forum ale tworzyć w trakcie gry nowe?? to już nie dla mnie

    A tu moja rowerowa sobota ruchomo widziana :)
     
    Ostatnie edytowanie: 28 sierpnia 2014
  7. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Miłego dnia uroczym życzy Basia :)
     
  8. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witam Uroczydełka i miłych Gości :)

    Ewcia ja bardzo dziękuję za pyszne śniadanko i kawę
    [​IMG] [​IMG]
    Życzę miłego dnia :)
     
  9. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Jestem :) dzieńdoberek Uroczyska :)

    Wróciłam z rehabilitacji, troszku mnie pogięło, przeszłam maluśki przegląd i muszę się zremontować mam nadzieję, że efekt będzie jak po generalnym :D

    Jeść !
     
  10. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dobry Wszystkim:)
    Tylko trzy dni wolnego, a sterta papierów czekała na mnie, że biurka nie widziałam8) Podrzucili mi paskudy jedne:p
    Becia to Ty po tym remoncie to z 20 lat odmłodniejesz;)
     
  11. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Kasiu nie bedę kłamała, że nie liczę na to :p jak tam evencior idzie?
     
  12. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Witam Urocze :)
    Ja urocza nie jestem... raczej Zła xDxDxD
    Ale czterdziestka na pewno :p
    Czasem sobie tu zajrzę. Na starym jakoś nie miałam okazji :oops:
     
  13. jooy69

    jooy69 Książę forum

    No to teraz będziesz śmigać tylko szum ;):)
    Witaj Zła_Kobieto :)
    My tu wszystkie urocze co nie znaczy że słodziaki , trochę dziegciu też u nas znajdziesz, poczujesz się jak u swoich;) :D zapraszamy więc do nas :)

    Dobranoc, kolorków wszystkim życzę :)
     
  14. Mirka

    Mirka Baron forum

    [​IMG]

    Przybieg łam się przywitać... powiedzieć dobranoc... lecę w real... spanko...

    witaj robaszku... szkoda, że nie będzie już Twojego wątku... ale będę zaglądać do Uroczych... może nieraz i Ciebie tutaj spotkam... filmik obejrzałam... cmentarze to jednak nie moja bajka... miłych snów... oby zmory się nie śniły...

    [​IMG]

     
  15. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry Wszystkim:)
    Trochę kawy przyniosłam, żeby nie zabrakło
    [​IMG]
    Mirko mam nadzieję, że koszmarów nie było:) Moja babcia zawsze mawiała, że bać się trzeba żywych a nie umarłych;) Ja tam lubię stare cmentarze, jak we wszystkim co stare jest dusza.
     
    Mirka lubi to.
  16. anka68

    anka68 Czeladnik forum

    Dzień dobry :D piękny dzień dzisiaj się zapowiada no i w końcu piąteczek:D a ja już tylko tydzień do pracy i URLOP !! :D

    Witam gości miłych :) zapraszamy na kawę :)

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]


    Ewciu moja droga :) czy Ty tam nie masz jakiejś sukienki dla mnie....może córcia naszyła Ci dużo i leżą nie używane ;) bardzo chętnie bym jakąś założyła :)
     
  17. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witam Uroczydełka :)

    Witaj Kaś :)

    Witaj Mirka :)

    Aniu kawkę i jedno ciasteczko zabrałam, dziękuję :)
    Moje dziecko pojechało maliny zrywać, wróci w sobotę wieczorem to jej przekażę i pewnie chętnie coś Ci uszyje, tylko może powiedz w jakich klimatach :)

    A urlopiku trochę Ci zazdroszczę,ale życzę mocno udanego, ja tez weekend w górach planuje we wrześniu, bo latem nie dało rady.
     
    Mirka lubi to.
  18. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Witaski Kochaniutcy :)

    Kawa dzisiaj z pełnym wypasem, lubię tak :p
    [​IMG] i obowiązkowo coś na ząbek :p [​IMG]

    Przed chwilą na kole widziałam do wygrania pszczółkę żwawą, no szok przeżyłam dobrze, że jej nie wygrałam bo bym na zawał zeszła8)
     
    Ostatnie edytowanie: 29 sierpnia 2014
  19. efky

    efky Naśladowca mistrzów

    Dzień doberek:)
    Ania też Ci troszkę zazdroszczę bo ja muszę czekać jeszcze trzy tygodnie na urlopxD
     
  20. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    To takie nagrody mamy na koleo_O U mnie ciągle surmia xxl8) Na pocieszenie trafiłam kwiatka śpiewającego do kolekcji:)
    Ewciu to my razem na urlop idziemy, ja też za trzy tygodnie, moze znajde czas na grzybki:)