Urocze czterdziestki +

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika ~czarodziejka, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Brywieczór:)
    No masz ...to ja znów do tyłu...Renzo jesto_O Lezę w takim razie jakiegoś kreta trafić, skoro taki hojny:p. Ciekawe czy nagrody też takie hojne maxD
     
  2. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Cześć Kasiu :)

    Zwiększyli ilość wygrywanych żetonów u kota i chyba tam się teraz najbardziej opłaca grać.
    -----------------------------------------

    Ojć co tu tak pustoo_O muszę sama ze sobą gadać i kawa tak w samotności wcale nie smakuje:cry:

    Posiedziałam na kotku młotku i stać mnie na banany i nie wiem czy wziąść bo są strasznie drogie-.-
    [​IMG][​IMG] [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 18 listopada 2014
  3. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Bry:)
    Niestety mi tylko krety wychodzą, tam często 20 trafiam, w kocie max to 5, o skrzynkach to nawet nie wspomnę:p Pochmurno dziś , wiatr gwiździ, nawet rano grad padał. Normalnie zima idzie:cry:
    Na poprawienie humoru poszłam do fryca i teraz psiękna jezdem xD
     
  4. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Witam. Wpadłam na kawusię. Nareszcie kontrolunia poszła sobie i mogę farmę obskoczyć i zajrzeć co się dzieje.
    Beatko faktycznie banany drożyzna. Ja zgłupiałam i żonglera sobie wykupiłam, bo gdzieś mi się ubzdurało, że daje punkty na bahamie. :oops::cry::cry::cry::cry:
    A mogłam spokojnie banany zebrać. -.-:(xD
     
  5. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry wszystkim:)
    Kawa:D
    [​IMG]
    [​IMG]

    i coś do:

    [​IMG]
    Dziś pada śnieg z deszczem więc gniję sobie w domu. Przynajmniej pokończę zaczęte prace i odwalę prasowanie:p
     
  6. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Gapa:pxDxDxDxDxD a ja nie lepsza, miałam sobie te banany wziąść i zapomniałam :cry:

    Kaś dzięki za kawkę, przyda się jak nic..ta pogoda mnie dołuje już zapomniałam jak słońce wygląda -.-
    [​IMG]

    Też będę bohaterką i odwalę troszkę prasowania bo mi się krzesło załamie jak troszkę nie zdejmę :p
     
  7. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry Uroczydełka:)
    Becia jak poszło?xD
    Skończyłam z kukułkami na tę edycję, zdobyłam dwa i pół itemka. Teraz trzeba sp uzbierać:)
    Pogoda znów do kitu, a najgorsze, że dziś już muszę wyjść....brrrr:oops:
     
  8. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witam Uroczydełka :)

    Strasznie brak mi słońca a jeszcze te leki alergiczne swoje robią, chodzę jakbym spała, i ciągle ból głowy....ja chcę wiosnyyyy !!!!!!

    Mam nadzieję że został choć jeden, to sobie łapnę :)

    A na dobry dzień ...no i czymś słońce zastąpić przecież trzeba:p
    [​IMG] [​IMG]
     
  9. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Witam Urocze panienki. :)
    [​IMG]Moje , moje, nie oddam. :D:D:D:D
    U nas też szaro, buro, a teraz już mi lepiej. :)xD
     
  10. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    To ja biorę resztę xDxDxD Przy takiej dawce to już mi nie przeszkadza brak słońca:pxD
    Ewciu kochana trzymaj się, nie daj tej paskudzie:)
     
  11. -trendix-

    -trendix- Stały bywalec

    Cześć urocze :)

    Zaglądam tu i nie wiem o czym piszecie, kukułki, banany, koty, krety ?? na pewno gramy w tą samą grę ?? :D :D
     
  12. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    he he jeszcze troszkę i zaczniemy ci ściągi pisać ja się w nią gra i co się i jak robi ;) xDxD

    Talerze wylizane ale myć nie będę bo nie ma po czym i nie ma co spalać -.- ciekawe ile trzeba będzie oddać żeby się załapać do TOP 1000 nie myślałam o starcie do pięćsetki ale jakbym wiedziała, że zrobią tysiąc to juz bym się zastanowiła8)

    Zwierza ts-owe dziwnie podrożały czyżby plotki o nowej misji w spóldzielni miały się sprawdzić :eek:
     
  13. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ja tam nie startuję, kocham swoje zapasy i niczego nie oddam:pxD
    Beciu dobrze by było, bo zwierzaków narobili najróżniastych i tylko ganiają po stodole:)
    A teraz mi zazdrośćcie-na kole trafiłam żółtą królikarnię i zwykłego klona8)
     
    Ostatnie edytowanie: 20 listopada 2014
  14. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    a nie zazdraszczam bo ja za imprezową trafiłam zwykłą mleczarnię, nawet nie zóltą-.-
     
  15. Mirka

    Mirka Baron forum

    Witajcie Urocze i robaszku... przyszłam tylko się przywitać... chlipnąć kawkę... łyknąć w biegu ciach... i powiedzieć ... DOBRANOC... :)
    Ewuniu... dzięki za odwiedzinki w Raszpelkowie... buziole zostawiam...
    :inlove:xD


    [​IMG]
     
    jooy69 lubi to.
  16. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Bry:)
    Nagrody powalają na wysokim poziomie-.-
    Właśnie nawet za imprezowe wejściówki nic fajnego nie ma. U mnie nie widziałam jeszcze żadnej różowej zagrody, a dziś jako główna nagroda jest żółte schronisko, normalnie żal. Uzbierałam 111 imprezowych i nawet nie mam na co wykręcić.

    Witaj Mireczko, coś tak przeleciała jak przeciąg?
    Słonecznego dnia kochani:)
     
  17. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witajcie :)

    Kawa dla domowników i miłych gości :)
    [​IMG] [​IMG]

    Ja mam w stodole mało, więc na top się nie porywam, a i kasy ubyło jak kolorowych dokupiłam, zobaczę co się da zrobić, farma mi trochę zarasta bo czasu brak, ale coś tam zrobię :)
     
  18. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Teraz to ci zazdraszczam...tej ilości prób imprezowych :p ja mam tylko 44 :cry:

    dzień doberek Kobitki i chłopczyku :)

    cześć Ewuniu, zwolnij trochę bo jeszcze sama siebie nie dogonisz :p
     
  19. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Witam Urocze i Uroczego i miłych gości. :)
    Kawusia pysia.
    To tak jak obiecałam piszę co i jak.
    Wczoraj przyszła wygrana paczka od polskiego radia. A tam kilka zestawów do lepienia zwierzaczków z piankoliny
    coś podobnego,[​IMG][​IMG]
    tygrysek, lew zebra i panda
    i pełno pudełek do samodzielnego wykonania[​IMG][​IMG]
    Powiem, że byłam zaskoczona, że aż tyle tego. Wielkie pudło przysłali. :)
     
  20. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    ooooo Mariola ale będziesz miała zabawę :p
    Znowu jakieś ...( nie będę sie brzydko wyrażała :p) u mnie pada nic tylko sobie coś dobrego łyknąć i gnić w piernatach :p