Urocze czterdziestki +

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika ~czarodziejka, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    No przecież nie śpię. -.--.--.-
    A gdzie kawuńcia?-.-8)xDxDxD
     
  2. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witaski:)
    Nie śpię, nie śpię. Mam za sobą już większość pracy i za dwie godzinki do domku:)
    Becia gratki zbiorów,:) ja ostatnio nie mam czasu na grzybki :(
     
  3. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Nie zdążyłam zrobić, listonosz przyszedł :pxDxD

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 21 października 2014
    Mirka lubi to.
  4. 12qwaz

    12qwaz Forumowy żółtodziób

  5. Mirka

    Mirka Baron forum

    Witaski Urocze... :)

    wpadłam na kawkę... dzięki... :) milutkiej nocy... spanka do rana... :pxD
     
  6. anka68

    anka68 Czeladnik forum

    Dzień dobry :)

    Ojojoj :p robaczki kochane :)nikt Wam od wczoraj kawy nie zrobił ?:p to ja już pędzę, przecież bez czarnej nie da się żyćxD szczególnie dzisiaj, u mnie leje juz od wczoraj i końca nie widać:mad:

    Buziaki dla wszystkich i miłego dnia życzę :)

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    stokroyka lubi to.
  7. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witaski Uroczydełka :)
    Witaj Aniu :)
    No jakoś tak pusto tu u nas, ja tez ostatnio nawet na farmę nie wchodziłam bo czasu zbrakło, czasem weszłabym w pracy, ale na moim tablecie też farma nie chodzi, wtyczki jakiejś brak i nie chce się wgrać, a niby tablet wypasiony i system nowy, no nie wiem, mogliby tak jak kiedyś pozwolić wejść na forum bez farmy...no ale cóż zmian im się zachciało...

    To ja coś na ząb zorganizuję....
    [​IMG] [​IMG]
     
  8. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Witam. Kawka i na ząb. :p:p:p:p
    Tak trzymać. ;)xD
    Wczoraj się urlopowałam u mamy na ścierach-generalne sprzątanko jesienne. -.-:sleepy::)
    Odwalone , zaliczone. :)xDxDxD
    A dzisiaj można sobie w pracy odpocząć zdziebko przy kawusi [​IMG]xDxD
     
  9. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Jestem, jestem :))) Witanko Uroczyska :)

    Ja wczoraj miałam przerwę od kompa, telewizora i książki. Łepetyna tak mi "dymiła", że byłam w stanie tylko prezenty porozsyłać, 5 minut kompa i łzy same leciały nawet nie trzeba się było starać. Dzisiaj już ok, więc jestem na posterunku czekając na pełnię xD


    [​IMG]

    Kawka mus bo u mnie też leje od wczoraj, dziękuski :)
     
  10. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    To biedna byłaś wczoraj Beatko. 8)Mnie też coś często łep napierdziela, ale jak coś zaczyna się dziać łykam od razu 2-3 prochy. Bo jak zacznie już poważnie, to już wtedy żadne prochy nie pomogą. A kawusia-masz rację, bez tego to ni du du :)xDxD
    Kurcze , nie chce mi się wogóle wklepywać tych faktur, a sterta taka, że patrzeć na nie nie mogę. :cry:8)8):oops::oops::oops:
     
  11. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Mariolu u mnie też sterta i tak się patrzę na nią i patrzę jak syn Pawlaka na Ankę i coraz bardziej jej nienawidzę ;)
    Prochy u mnie wczoraj też poszły w ruch jak tylko wylazłam z piernatów ale guzik dały :( na chwilę tylko przyćmiły ból...no może troszkę zniwelowały dodane w gratisie inne objawy :p

    Poczytałam o nagrodach i to pnącze fajniusie tylko się pytam po co nam każą tyle nowego zielska siać na tego cerbera -.- nie dość, że dużo tego to jeszcze długo rośnie-.-8)8)
     
  12. stokroyka

    stokroyka Młodszy ekspert

    Witam wszystkich i serdecznie pozdrawiam . Przytulna 40+
     
  13. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Witaj przytulna 40+.w przytulnym kąciku. :);)xD
    Beatko, też coś tam czytałam, ale faktycznie dużo tego jak na 1 pole. A u mnie jeszcze dzisiaj sobie rosną orzech laskowe na sp. więc zacznę dopiero jutro:(:(:(Tak to jest jak się kalendarza nie czyta.-.--.-:pxDxD
     
    stokroyka lubi to.
  14. stokroyka

    stokroyka Młodszy ekspert

    Witaj 1qwa i dzięki bardzo za miłe przywitanie :);) Pozdrawiam i życzę miłego dnia !!!:)
     
  15. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Zapraszamy do naszego kącika. żeby nie było tak pusto to na kawusię zapraszamy i małe conieco.

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    do wyboru, do koloru. :pxDxDxD
     
  16. stokroyka

    stokroyka Młodszy ekspert

     
  17. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Mariola to podgoń SN bo szkoda czasu, ja bym nie wytrzymała :p

    Mariola ja wiem, że od przybytku głowa nie boli ale znowu mam problem z wyborem, ręka mi lata od talerzyka do talerzyka najchętniej wszystkiego bym spróbowała...chorobcia w te paskudne dni zaczynam wciągać jak odkurzacz...zaczynam sie bać :oops:
    [​IMG]

    Witaj Stokroyko w naszych progach, rozgość się i jak ci się spodoba to zapraszamy częściej :)
     
  18. stokroyka

    stokroyka Młodszy ekspert

    Jak najbardziej będę wpadać fajnie tu jest podoba mi się no i może następnym razem na drineczku się spotkamy ;)
     
  19. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    hmm... drineczek jak najbardziej ale to tak najlepiej przy sobocie bo w niedzielę nie trzeba do pracy iść :p
     
  20. stokroyka

    stokroyka Młodszy ekspert

    No raczej :)jasna sprawa a szkoda by było prawo jazdy stracić :)