Urocze czterdziestki +

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika ~czarodziejka, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Też miałam nie robić więcej ponad potrzeby do misji ale powolutku jeszcze się bawię na czterech domkach, zobaczymy jak to sie skończy.
     
  2. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witaski.
    Ja zaraz zbieram pierwszy rzut, kupiłam trochę dzikich i zaczynam z drugiego poziomu

    No niestety bez fajerwerków, po jednym przeskoku .
     
  3. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Dzień doberek :)

    Moje zabawy skończyły się stratą 4 mln. więcj nie miksuję bo coś czuję, że skończyło by się to bankructwem :( czakam aż ktoś wystawi na targu kłapciucha pięknouchego to go zgarnę i zbuduję sobie różowe osiołki, zagródka jest piękniusia :inlove:
     
  4. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witam :)

    Zaraz biegnę po kawę ....
    [​IMG] [​IMG]
    Becia, u mnie też kicha, ja tracę kasę od eventu z krowami i u mnie bankructwo jest bardzo realne
     
  5. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Cześć Ewuś :)

    Kupiłam 4 "krawaciarze" licząc na przeskok ( na forum gościu się chwalił, że mu dwa razy wyszło) i się udało, zagródka stoi i cieszy moje oczęta :)
     
  6. -trendix-

    -trendix- Stały bywalec

    Witam urocze :)

    Tak rzadko na farmach jestem że nawet już nie wiem o czym piszecie :)
     
  7. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Becia u mnie aż 5 ofert na pięknoucha po 4mln wiec nie jest źle, może też się skuszę;)
    Nie wiem jak ludzie miksują, że mają tak duże przeskoki. Próbowałam różnych kombinacji:oops:
    Wojtula witaski:) Dobrze, że na forum przez grę wchodzisz, bo pewnie byś zapomniał o niej całkiem:p
    Pochwal się co zwiedziłes:)
     
  8. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Wojtucha klonujemy osiołki :)

    Kasiu różowe osiołki są dla mnie najładniejszą zagrodą z wszystkich dotychczasowych:)
     
  9. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witaski:)
    Becia masz rację, śliczna zagroda. Oczywiście nie wytrzymałam i też postawiłam sobie:p Wygrzebałam też ostatnią misję ze skrzynkami i postawiłam kotlarnię, na drugą zabrakło 1 złomu, może wypadnie ze zbiorów:)
    Święta coraz bliżej wiec wzięłam się za robienie bombek, bo się okazało, że wszystkie rozdałam i zostałam bez:)
     
  10. anka68

    anka68 Czeladnik forum

    Witam kochani:)

    Real mnie pochłonął, nie wiem czy będę mogła zaglądać do Was regularnie ale się postaram zajrzeć raz na jakiś czas :) Na farmę czas jeszcze znajduję :) i mam nadzieję jak najdłużej :)
    Buziaczki dla wszystkich i mam nadzieję do zobaczenia :)

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  11. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Aniu mogłabyś nas tak zostawić :cry: kawkę łapię i do roboty :)
    [​IMG]
     
  12. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Bry Uroczydełka:)
    Ania Ty wymień real na tesco8) A poważnie to wiadomo, że czasem pochłania, mam tylko nadzieję, że będzie Cię do nas wypuszczał jak najczęściej ;)
    Słoneczko wyszło na chwilkę, ale poszło sobie i będzie padało :oops:
    Jeszcze godzina leniuchowania a potem do roboty:p
    Nie mogę upolować złomu, bo mi jednego brak do drugiej kotlarni>:(
     
  13. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Witam Uroczydełka.
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    Łosioły zrobione, garczki się robią, będzie w czym gotować. :)xDxD
     
  14. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    hmmm... już tu byłam...już już sięgałam po ciasteczko i...korki mi wywaliło -.- no jak można człowiekowi tak z przed nosa ciacho świsnąć 8) poczekałam chwilkę i jestem :D
    [​IMG] mniam :p
     
  15. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Widocznie za bardzo się spięłaś. Aż zwarcie poszło. :p:pxDxDxDxDxD
     
  16. -trendix-

    -trendix- Stały bywalec

  17. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    to ja to ja, jakoś tak dzisiaj wyjątkowo udaję, że pracuję :p

    hmm.... może i tak ale to dlatego, że mój chciej był ogromny i nie mogłam go powstrzymać ;)
     
  18. -trendix-

    -trendix- Stały bywalec

    Udawaczka :D
     
  19. 12qwaz

    12qwaz Forumowy żółtodziób

    Na zdjęcia zawsze znajdzie się czas. :pxDxDxD
    A robota nie zając, poczeka do jutra. :music:xDxD
    [​IMG] No i koleżance cosika się z butami porobiło. :D:)xDxDxDxD
    I jak teraz bidula będzie z Tobą łazikować?!!:eek::eek::eek:xD
    Fotki fajne. Widać już jesień pełną gębą. :):)xD
     
  20. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    ciiiiiiiiiiicho bo jeszcze ktoś usłyszy8) ja tak tylko tobie po cichutku się przyznałam :p fajna wycieczka, też w niedzielę po lesie się powłóczyłam i koszyk grzybów przy okazji nazbierałam. Ludzie nie stoją więc nie przypuszczałąm, że jeszcze taki wysyp był :)

    _________________________

    Wstawać śpiochy :)

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 21 października 2014