Urocze czterdziestki +

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika ~czarodziejka, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Becia no jak nie masz ozdobnej jak masz , tylko chwilowo u mnie rośnie;)
    Ja zawsze obiecuje, że nie kupie a kupuje, coś kiepska na moja silna wola:p
     
  2. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Kasia ze mną jest tak samo 8) to mówisz, że moja wisienka chwilowo u ciebie rośnie? suuuuper :D
     
  3. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Oczywiście, że tak:) Podlewam starannie:)
    A tu kilka fotek z Sandomierza:)
    Specjalnie dla Wojtka (żeby nie marudził, że słit foci nie ma) ten czerwonowłosy ludź na ostatniej fotce to ja xD

    https://plus.google.com/photos/110675346156615851737/albums/6065969239272005361
     
  4. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    lecem oglądać, uwielbiam oglądać zdjęcia a kiedy byłaś w Sandomierzu? myśmy się wybierali 2 tygodnie temu ale nam nie wyszło może w przyszłą sobotę pojedziemy bo jutro wielgachna impra u znajomych ( wyprawili dzieci na studia i chata wolna :p):)
     
  5. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Byłam w piątek, na postoju w drodze na wesele i żałowałam, że tak mało czasu było :oops:Koniecznie na wieże wejdź, super widoczki:)
    No i jak chata wolna to impra mus być:p Udanej zabawy Beciu:)
     
  6. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Kasiu ja już w Sandomierzu byłam dwa razy i powiem ci, że nie mogę rozpoznać tej chałupki z malowanymi w kwiaty drzwiami :( i tego kościoła co jest na nim data 2014. Muszę ci powiedzieć, że mamy dwie rzeczy bardzo podobne...długość włosów i ogólne gabaryty :p
     
  7. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Nieee no Becia to my laski jesteśmy;)
    Czujna jesteś;)Pierwsze 6 fotek to Ożarów, kolejne 8 to Janów Lubelski:) Pisałam w tytule albumu, ale nie wiem czemu się nie wyświetla, pewnie znów coś źle robię:oops:
    Avek też mi się nie chce zmienić:cry:
     
  8. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    a coś obiło mi się o uszy z tym problemem ze zmianą avka ponoć problem zgłoszony ale kiedy zrobią...hmmm... to już inna sprawa8)
     
  9. -trendix-

    -trendix- Stały bywalec

    Wpadłem powiedzieć Dobrej Nocy i do zobaczenia po weekendzie :)


    Fajny Kasia ten ludź ;) Z tym że to jeszcze nie jest słit focia bo za daleko od aparatu jesteś :D
    Ale wiem teraz przynajmniej do kogo gadam :)
     
  10. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry:)
    Wojtuś udanych wycieczek, bo pewnie na włóczęgę się wybrałeś:)
    Jak tam ts? Ja nowość na wyspie jedną mam i więcej tam nie kupuje, na farmie cytryna xxl i czarny bez xxl też jest. Jeszcze 10 kupiłam, poluje na nowość:)
     
  11. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Dzień dobry :)
    Odkryłam sadzonki na wyspie >:( na 10 sztuk tylko granatowiec xxl
    reszta same xl-ki o mamciu ale jestem zła:mad::mad::mad:
     
  12. anka68

    anka68 Czeladnik forum

    Witam cieplutko :)

    Kasiu piękne zdjęcia i widzę, że jesteś ognista babeczka :D

    Pozdrawiam i miłego dnia dla wszystkich :D

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  13. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Witam Urocze i Uroczego. :)
    Przyznaję się bez bicia, zdurniałam przez weekend. Wpadłam rano do pracy i pierwsze co to zaktualizowałam program Kapera. Jak się okazało, jest to już aktualizacja płatna, teraz muszę czekać na informatyka, bo nic nie mogę zrobić, bo trzeba wykupić certyfikat. >:(>:(>:(:mad::mad::cry::cry::cry::cry:
    Kasiu ludź bardzo mi się podoba.I zdjęcia też.W Sandomierzu byłam daaawno temu. Jak jęszcze byłam piękna i młoda.Więc mało co się już pamięta. A ten ksiądz , co mu nie chcą rowera ukraść to za mało jeździ. :)xDxDxD
    Wojtek pokręć kółeczkiem, to się Kasia ku Ciebie trochę zbliży. :pxDxDxDxD
     
  14. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witaski :)

    Chwytam za kawkę, ale chyba cosik mocniejszego mi trzeba bo jakaś zaraza mnie chwyta, u nas pół miasta choruje

    Kasia jak Ty byłaś w Janowie to już blisko miałaś na kawę do mnie, chyba tylko ponad 100km, My mamy tam dużo znajomych, a i mój dziadek ze strony taty pochodził z tamtych stron.
     
  15. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Dzień dobry :)

    Widzieliście ile chcą kolorowańców do tego eventu o_O skąd ja im tyle wezmę, pasza poszła na kukułki a na targu wiatr hula...
     
  16. -trendix-

    -trendix- Stały bywalec

    Witam uroczydełka :)
    Nie Kasiu, jak wcześniej pisałem w ten weekend miałem spotkanie klasowe mojej klasy ze szkoły podstawowej :) Zdjęć jednak nie będę z tego publikował :) dodam tylko że zabawa trwała do 5 lub 6 rano bo dokładnie nie pamiętam :D A gdy wstałem i doczołgałem się na plażę aby gubić spożyte % wyglądałem tak marnie :D

    [​IMG]
     
  17. anka68

    anka68 Czeladnik forum

    Dzień dobry :)
    No i znowu event :( jak mi się nie chce znowu siać takich ilości o_O i jeszcze kolorowe bydlęta do tego :eek:

    Och Wojtek !! xD no rzeczywiście zabawa musiała być dłuuuga i wyczerpująca xD ale myślę, że wiatr od morza szybko postawił Cię na nogi xD:p

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  18. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Witam Uroczydełka.
    No Wojtek, licho było z Tobą, ale to znaczy , że klasa fajnie się bawiła. xDxDxDxD
    Bydlątek kolorowych im nie dam, bo mi się to nie podoba. Mogę tylko ewentualnie świnki brązowe z pnącza poświęcić i mam nadzieję , że na nich trochę zarobię bo mam 200 szt.
    Po ile u was są na targu, bo u mnie 1050,-. Nie wiem czekać jeszcze , czy wystawić do sprzedania?:)
     
  19. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witaski Uroczydełka :)

    Przywlokłam się na kawę :)
    Wojtula Ty przynajmniej tak wyglądałeś po zabawie, a ja tak wyglądam dziś bez zabawy :sleepy: normalnie sie nie daję, ale nie wiem czy dam radę się nie dać:p

    Mariolka u mnie są po prawie 1300...nie wiem co masz robić, bo to loteria..
     
  20. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Witaj Ewa. Nie daj się , no coś Ty. :eek:o_OxD My twarde sztuki, nie tak łatwo nas wziąć. xDxDxD
    Trochę opchnę , z resztą poczekam .;)xD