Urocze czterdziestki +

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika ~czarodziejka, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    No ja już od jakiegoś czasu nie gram, ale pare ładunków posłałam i tyż qnia mam :)
    A na gt powinna być możliwość wysyłania lub wymiany w balonie wszystkiego i by się kręciło, a tak to w sumie nie ma czym handlować, bo połowa niedopuszczona do wymian
     
    krasnoludek10, czechu79 oraz wiktaratuj lubią to.
  2. czechu79

    czechu79 Generał forum

    Ja to podłubie to tu to tam ,ale przeważnie na drzewach lecę;)
     
    wiktaratuj i krasnoludek10 lubią to.
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Czechu - w Tarzana się bawiszxDxD:cry::cry:xDxDxD ???
     
    czechu79 i wiktaratuj lubią to.
  4. czechu79

    czechu79 Generał forum

    Na drzewach najwygodniej hamak powiesić ;)
     
    wiktaratuj i krasnoludek10 lubią to.
  5. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Bry :)
    Żyjecie ? Co tam u Was? U mnie po staremu, czyli robię bo muszę jakos z leniem walczyc :D
    Ponieważ będzie gt to może ktoś coś szuka ze starości, bo nowości nie mam :p
     
    wiktaratuj lubi to.
  6. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Bry :)

    Pewnie, że żyjemy :)
    Wiem, że żyję, bo wszystko boli ;) Myślałam, że bark mam już wyleczony. Jednak umycie ośmiu okien uświadomiło mi, że nie do końca :p
    W sumie poza dobrym ortopedą chyba nic nie szukam ;)
    A Ty czego szukasz?
     
    wiktaratuj lubi to.
  7. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    no nareszcie >:(-.--.- ileż można czekać, że ci chciej wróci -.-
    Miałam nie siać ale jednak wzięłam " ...w kupę" (sama się wykropkowałam bo i tak by wyciachali mam nadzieję, że znasz to powiedzonko ) bo kuca kcę.
    Nie wiem co można wysyłać na G& bo jakoś w eventowym ludziska nie piszą, chyba zapał do tego eventu w ludziach gaśnie :( jakby nie było ograniczeń to by się działo a starociami nikt się wymieniać nie chce.
     
    wiktaratuj lubi to.
  8. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ja nic nie szukam, rozdaję co tam jeszcze mi ostało się :p Mycia okien nigdy nie lubiłam, ale tę elektryczną sciągaczkę mam to śmigam że hoho :D
    Ja zaliczyłam dwa tygodnie po 3 różne zabiegi dziennie na stopy i bardziej mnie boli noga niż przedtem 8)

    Ja nawet nie czytałam. Jakiegos kuca mam bo 2ts se kupiłam i trafiłam :) ale pewnie się wysłać tego nie da 8)
    Beciu powinno być wszystko dopuszczone. Można ograniczyć nowości np. do balonu, żeby nie było, że ktoś coś przywłaszczył i ludzie chętniej by handlowali, a co za tym idzie kupowali fl na wymianki. Kiedyś wystarczyło na siusiu wyskoczyć i byłaś daleko w tyle z dynamicznym wątkiem, a teraz zaglądam raz dziennie i ogarniam na bieżąco:oops:
     
    wiktaratuj lubi to.
  9. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Na bierząco ? Kaś ja jak rano weszłam to nie było co poczytać :eek:bryndza taka, że masakra:mad:
    Czekam na 14.00 i chyba kolorusy zbiorę nie czekając na BB
     
    Ostatnie edytowanie: 24 lipca 2019
  10. amazonkax

    amazonkax Czeladnik forum

    Kobietki moje kochane gra ktoraś jeszcze. Cisza widze tu. Zostałam jedna babcia tutaj :) Niech się ktoś odezwie :) Ja gram koło 8 może 9 lat, więc jestem tu od zawsze ha ha ha
     
    krasnoludek10 lubi to.
  11. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witaj :) Ja już nie gram, ale czasem zaglądam poczytać :p A dziewczyny to chyba w Raszpelkach siedzą- Raszple 50+ :)
     
  12. -bonanza78-

    -bonanza78- Forumowy żółtodziób

    Witam bardzo dawno mnie tu nie było,pozdrawiam wszystkich serdecznie,szczególnie katgad Kasię :)
     
  13. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    W Raszpelkach też nas mało :cry:
     
  14. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Chyba starych graczy juz zupełnie wymiotło :cry:

    Helloł Pawełku :) Mnie też mało, bo nie gram, ale czasem lukam co w świecie słychać :) Ale jakby co to jestem na FB ;)
     
  15. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witaski. Witam i o zdrowie pytam. Co tam u Was Kochani. Ja na razie mam przerwę w graniu, i nawet odwyku ni potrzebowałam, po prostu życie mnie wessało. Pozdrawiam wszystkich.
    ps. chociaż już od dobrych kilku miesięcy nie czterdziestka, to jednak jakoś tu czuję się jak w domu.
     
  16. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ja jeszcze parę miesięcy czterdziestka, a potem przeprowadzka.
    Chociaż jakoś do mnie nie dociera, ile mam lat. Bardziej czuję się na 30, może 35 ;)

    Zdrowie na szczęście dopisuje, ale dbamy o siebie i bliskich :)

    Pozdrawiam, zdrówka życzę i żeby real trochę odpuścił i dał czas na rozrywki :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  17. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    I tak trzymać dalej to będzie ok. Och jak ja bym chciała mieć 40 a tu starsza córka za dwa lata będzie tyle miała xDxDxD. Miłego dnia....
     
    krasnoludek10 lubi to.
  18. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    o Jesooooooooooooooo no jak mogłaś mi ptaka nie wysłać, że jestes -.->:( sukienkę ci ktoś zajumałxDja gram chociaż mało już teraz piszę nałóg to się nazywa...no permamentny nałóg:p nie jeżdżę teraz nigdzie ale jak się w twoje strony wybiorę to niechybnie wpadnę na kawę:)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  19. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Hejka kochani :inlove::inlove::inlove: Jak dobrze Was zobaczyć :) Czterdziestką będę jeszcze przez 15miesięcy , a potem znów 18 xDxDJa juz tylko czasem zaglądam, najczęściej na gt. Przez tę całą pandemię zupełnie czasu nie mam, tylko praca, praca, praca, a jak dotrę do domu to padam na twarz :cry:. Jak znajdę wolną chwilę to uczę się robić scrapbookowe albumy na fotki :p
     
    122qwazi i krasnoludek10 lubią to.
  20. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam dzieweczki. Stara ekipa się zjawiła to mus się odezwać:):pxD. Kasiu pisz mi tutaj szybko co to za ustrojstwo
    "robić scrapbookowe albumy na fotki :p" Co prawda czasu mało, ale trzeba się nowości uczyć coby mózgownica działała. :p
     
    krasnoludek10 i katgad lubią to.