Urocze czterdziestki +

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika ~czarodziejka, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Kaś padało od czterech dni słońce świeci. Byłam na grzybkach i przytargałam prawdziwków na spory sos. Dwa były dużachne, dwa średniaczki i cztery małe :D nawet zajączek mi się trafił :) chłopa w lesie z koszykiem trafiłam i miał 180 prawdziwków o_O powiedział, że w lasku dębowym wielkości 100 x 150 m. trafił wszystkie.
     
    wiktaratuj i krasnoludek10 lubią to.
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Zajączek z koszykiemo_O ??? W bajce mieszkaszxD ???
     
    wiktaratuj lubi to.
  3. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam. U nas wczoraj popadało.
    Wielki i to dosłownie huk 8 września- ale ten czas tak zapitala....

    [​IMG] wczoraj udziabałam 1,50 kg i jestem już na finiszu. Teraz moje dziecko sobie jeszcze umyśliło coby mamusia pod chlebek serwetkę zrobiła, "a nie taka papierówka będzie". No i jak tu dziecku odmówić...:pxD
     
    wiktaratuj i krasnoludek10 lubią to.
  4. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Swojski makaronik :inlove: weselnicy podczas konsumpcji będą mieli "niebo w gębie" i na pewno na długo zapamiętają wypasione żarełko :p
    No i co masz jakiś pomysł w sprawie serwetki ?
     
    wiktaratuj i krasnoludek10 lubią to.
  5. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dobry :)
    Beciu zazdraszczam grzybków, a facetowi trzeba było parę zwędzić :D U nas chmury burzowe krążą od kilku dni, ale omijają.
    Mariola ja chcem taki makaron :inlove: Normalnie nic innego mogłabym nie jesć :)
    A w ogóle to chyba starość mnie dopada, bo od kilku dni wszystkie gnaty mnie bolą :cry:
     
    krasnoludek10 i wiktaratuj lubią to.
  6. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    U nas Kasiu po tygodniu deszczów też już prawie susza nastała więc grzybki szybko ...trafi:cry: jutro pewnie się wybiorę tylko nie wiem czy jest jeszcze po co:oops:
     
    krasnoludek10 i wiktaratuj lubią to.
  7. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień doberek :)
    Teraz deszcze do nas przyszły i leje i leje :D Cieplucho jest to może wreszcie u nas grzybki będą :) Tylko czy ja czas znajdę, bo jakoś ostatnio wiecznie mi go brak :cry:
     
    krasnoludek10 i wiktaratuj lubią to.
  8. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam dziewuszki. :)
    Meldunek zdaję:
    Makaronu 5,5 kg zdziabane, bieżniki obszyte, suknia ślubna odebrana- ( śliczniusia ), matka weselna prawie odziana-tylko pończoszki zostały do zakupu.
    Pozostał jeszcze tatuś weselny i tu się zaczyna pod górkę... no bo: albo leje, albo oko mu spuchło, albo "musi" drzewo z lasu przywieźć, albo gorąco. :sleepy::p
    no i siostra młodej na pierwszy dzień kiecki nie ma i tego wszystkiego co do niej. :pxD
     
    krasnoludek10 i wiktaratuj lubią to.
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dziwisz mu się:p ?? Ja też jako typowy facet nienawidzę zakupów i mógłbym mieć 2 albo i 3 razy mniej ciuchówxD Ale niestety kobiety się upierają i mi potrafią same kupić ciuchy.. Ostatnio zrobiłem bunt, że nie będę w tym chodził :p Krótko potrwał, bo w czymś do kosmetyczki trzeba było pojechaćxD


    No ale cóż - dla kobiet szafa jest za mała a dla dużej ilości mężczyzn za duża:p
     
    wiktaratuj lubi to.
  10. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Bry :)
    Melduję, żę żyję, ale lenia mam jak nie wiem co :p Na wszystko czasu mi brak, a może po prostu za wolno wszystko robię :cry:
    Co u Was? Mariola to kiedy te weselicho?
     
    wiktaratuj i krasnoludek10 lubią to.
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Co u mnie? kręcę ciągle te 60 szklarni..
     
  12. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Bry :)
    A u mnie już prawie dwa miesiące po weselu córci :)
    Upał, upal, upał. Ale dobrze. Trzeba się wygrzać. Zimą będziemy narzekać na zimno, a wcześniej jesienią na deszcze ;)
     
    wiktaratuj i krasnoludek10 lubią to.
  13. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Nie wiem o czym mówisz, bo nie gram :p ale współczuję :)
    Jak się czujesz w roli tesciówy ? :)
    Ja się na szczęscie w pracy chłodzę, więc da się przeżyć. Ale masz rację, trzeba korzystać póki jest ciepło, bo jeszcze nam się za tym zatęskni :)
     
    krasnoludek10 i wiktaratuj lubią to.
  14. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Całkiem nieźle ;)
    Praktycznie nic się nie zmieniło. Jak byłam wredna, taka jestem ;)
    Dokarmiam, mieszkania popilnuję, ekipy remontowej również.
    Postanowiłam się nie wtrącać. Jak proszą o pomoc, to ją otrzymują. Od początku ustaliliśmy pewne granice i zasadę poszanowania prywatności, która ma działać w obie strony. Tak samo ustaliliśmy, że jak któreś potrzebuje pomocy, to też ma mówić co i jak.

    U mnie na odwrót. Chłodzę się w domu (pół mieszkania jest od strony północnej), a w pracy się gotuję.
     
    wiktaratuj i krasnoludek10 lubią to.
  15. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Dziem dobry :)
    Deszczem u nas zarzuciło więc zastanawiam się czy grzybki są :) Kasia a jak tam u was, jest coś ?


    Mariolaaaaaaa, Ewaaaaaaaaaaa wy coś potrzebujecie ?
     
    Ostatnie edytowanie: 16 sierpnia 2018
    wiktaratuj i krasnoludek10 lubią to.
  16. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Bry :)
    Beciu tak blisko mnie to tylko kurki i to dopiero marne początki, ale troszkę dalej to już ludziska wszystko zbierają.

    Właśnie ktoś coś jeszcze?
     
    krasnoludek10 i wiktaratuj lubią to.
  17. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Ja jestem Ci bardzo wdzięczna za pomoc :* Dzięki

    [​IMG]
     
    krasnoludek10 lubi to.
  18. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Już tuż tuż. 8 września.
    ------------------------------------
    No i nietomna jakaś jestem. Post od wczoraj wisi nie dodany.
    Nie wiem czy coś potrzebuję, bo nie chce mi się listy przeglądać co można wysyłać. W domu lapek coś szwankuje i farmy nie chce mi włączyć. :oops::cry::cry::cry:Roboty mnóstwo w realu, zaczynam ogarniać powoli chałupkę, coby wstydu nie było. :):p
    Serwetkę kończę już trzecią. Jedna wyszła za wielka, druga za mała. Teraz zapowiada się że ucelowałam akurat. :)
    --------
    Brakuje mi itemów do 3 pnącza: wieża nietoperza, porządek musi być, aspirujące wampiry.
    Nie wiem po kiego pnącze zdobywałam, jak na itemy szansy nie było i teraz straszy. :sleepy:
     
    Ostatnie edytowanie: 17 sierpnia 2018
    wiktaratuj i krasnoludek10 lubią to.
  19. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Mariola ja nie mam takich itemów więc nie pomoge :(
    Kawkę łapię tylko to zielsko wyciągną :D
     
  20. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia


    Ależ proszę bardzo :)

    Mariolu jak mam to dam :)


    edit : nie mam ale poluje w balonie
     
    Ostatnie edytowanie: 17 sierpnia 2018
    wiktaratuj i krasnoludek10 lubią to.