Urocze czterdziestki +

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika ~czarodziejka, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Urocze.
    Wstałam juz dawno i właśnie odpoczywam w pracy. :pxDxDxD
    Ja jeszcze jutro pracujaco. W piątek mam proboszczunia, więc mus urlopa wziąć. I po Nowym Roku znowu praca, praca, praca. Bilanse trzeba porobić tak na mniej więcej, żeby można było sklepy otwierać 8 stycznia.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  2. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Bry :)
    Eventa zrobiłam, ts zaległe powystawiałam, żyraf nadal niet, za to sypnęło pomaranczowymi tukanami, koalami i bażantami -tych aż 7 o_O
    Mariolu to Ty pracowicie zaczniesz rok...ja przeciwnie, bo na urlopie i z potwornym leniem xD


    Kochani wszystkiego naj, naj, naj na ten nadchodzący Nowy Rok :)
     
    Ostatnie edytowanie: 31 grudnia 2017
    122qwazi i krasnoludek10 lubią to.
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    ja też z ogromnym leniem, Kasiu:p Chyba za bardzo wypocznę przed szkołą - oprócz niektórych przedmiotów i czytania lekturyxD
     
    122qwazi lubi to.
  4. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Urocze jeszcze w starym roku.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  5. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Witam wszystkich w Nowym Roku :)
    [​IMG]
     
    122qwazi i krasnoludek10 lubią to.
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    łooo_O Bociek przyniósł dziecko(xD) - to dobrze wróży:D I witam w tym Nowym Roku 2018 - jak zwykle wiele hałasu o nic:p
     
    122qwazi lubi to.
  7. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Witaski Uroczyska w Nowym Roku :)

    Wróciłam, żyję :p tylko zmęczona jestem troszku :wuerg: to świętowanie to jednak zdrowia w cale niemało wymaga -.-
    Przylazłam się przywitać i idę się szykować na wizytę księdza...ten to wiedział kiedy wizytę wyznaczyć...serca nie ma -.-
     
    122qwazi i krasnoludek10 lubią to.
  8. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry :)
    Beciu u mnie dziś przylezie, dobrze, że w blokach to tylko wpada i wypada xD
    I niech mi ktoś da kopa, bo jak na razie to robię wszystko ,by nic nie robić 8)
     
    122qwazi i krasnoludek10 lubią to.
  9. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Urocze .
    No o czwartej rano to się nawet kopać nie chce. Ale jakbyś jeszcze czuła potrzebę to proszę bardzo.
    [​IMG]:pxDxDxD
    E tam. Na pewno jeszcze bierze. :pxDxDxD
     
    krasnoludek10 lubi to.
  10. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    osz Mariola ale jej wyświeciłaś kopa :D

    Witaski :)

    U mnie jak się okazało też tylko wpadł i wypadł....
    i wziął :D Jak tylko dostał to stwierdził, że mu się ciepło zrobiło i czas wychodzić :D
    Przekładam papiery z kupki na kupkę od rana -.- no nijak nie mam chęci do pracy...dobrze, że żaden nadzorca nade mną nie stoi z batem bo juz bym chyba spuchła-.-
     
    krasnoludek10 i 122qwazi lubią to.
  11. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Sama chciała. :pxDxDxD
    Beatko, przekładaj, przekładaj. Albo dawaj lepiej kawke siorbniemy. ;)
    [​IMG].
    Ja już podgoniłam papierzyska, jednego ryczałtowca już policzyłam, w pracy też już mam na bieżąco. Czekam tylko na aktualizacje pitów, bo jeszcze nie ma 36, i szacunkowo wyliczam moich szefów. ;) Ryczałtowiec się ucieszy bo zawiesił w listopadzie to w sumie mu wyszedł cały zus za listopad co zapłacił do zwrotu. teraz chyba się wezmę za pit 11 pracowników bo mi się nudzi. Tylko muszę sobie przypomnieć jak to sie tworzyło w tamtym roku, coby wysłać do skarbówki bezproblemowo. 8)A tu nawet eventu nie ma. :pxD
     
    Ostatnie edytowanie: 3 stycznia 2018
  12. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Hejka :)

    Już jest :D
    Rozsiewam badyla na śpiąco bo w nocy prawie nie spałam :( takie wiatrzysko u nas było, że na dworze pewnie by łeb urwało-.- a ja w taką pogodę spać nie mogę...
    Miałam nie robić ale te rysie....no i naklejka :p
     
    122qwazi lubi to.
  13. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Bry :)
    Mariola dzięki za kopa xD Ale za słaby niewiele pomógl :p
    Eventa robię, no i żyrafy mam ze sklepu, może nie zabiorą jak naprawią błąd :p
     
    122qwazi lubi to.
  14. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Jak za słaby jak mnie jeszcze noga w "szanownej" boli. :pxDxDxD
    Eventa robię bo "trza". Zresztą, co ja bym w pracy robiła. :p
    A swoją drogą , to kiedyś widziałam naocznie, że pani u nas w skarbówce też gra. Miałam się jej o NICK zapytać, ale koleżanka co z nią byłam w jej sprawie, powiedziała, że się może wściec i nas nie załatwi tylko każe jeszcze raz przychodzić. Ale tak mnie korciło....:p:p:pxD
     
  15. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Bo nasi są wszędzie xDxD Ja na fb ostatnio laski znalazłam xD
     
  16. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    he he są są te farmeramowe nałogi wszędzie :D

    Dzieńdoberek :)
    Sadzę to zielsko i po przeczytaniu wątku eventowego zastanawiam sie czy kręcić paszę dla rysiów czy karmić SP. Teraz potrzeba 250 zielska a po evencie tylko 25 na paszę :eek: Jakieś żatre te rysie teraz :oops:
    Żyrafy też se wzięłam, chyba nie zabiorą bo pisze w ogłoszeniu, że czekają na nowy poradnik a nic o tym, że będą zabierać :p
    Mariola se kup za farmarki:)
    Idę kawę zrobię bo jakoś ciemno się robi i to szybko:cry:
     
  17. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Kupiłam, dzięki za informację. Co prawda miałam jedną ryszafę, ale druga do kompletu się przyda. Też sobie kawkę zrobiłam. Nudzi mi się dzisiaj łokropnie. Wszystko już porobiłam i po rozliczałam co się dało. No i już 3 film oglądam. :pxDxDxD
    Taka to praca. :pxDxDxD
     
  18. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    a jaki ty film oglądasz hmmm?????
    rysie nakarmiłam SP a miałam zwykłą-.-
    Kurcze zachciało mi się do Nagietka zaglądać i przepuściłam 400 florków ( skarpetki mi tylko zostały:cry:). Wylosowałam tylko 1 ślimaka, lwa nie mogłam trafić i tak grałam i grałam aż mi kasy zabrakło uuuuuuuuu taka zła jestem, że szok >:(
     
  19. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    No popacz a miałaś szansę na sąsiadkę w skarbówce :p
    żyrafy w sklepie już się skończyły :sleepy:buuuu:cry:

    event robię, rysie pokarmię superpaszą :)
     
  20. amazonkax

    amazonkax Czeladnik forum

    Witam słodkie czterdziestolatki :) Cieszę się że nie jestem tu sama w tym wieku :) Życzę wam szczęścia w nowym 2018 roku. I mocy w sianiu i zbieraniu :)
     
    krasnoludek10 i 122qwazi lubią to.