Urocze czterdziestki +

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika ~czarodziejka, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Bażanty i krokodyle na dodatek. No i znowu mus chociaż trochę się nie chce. :)
    Witam Urocze.
    U nas dzisiaj znów leje. Na szczęście wczoraj wytrzymało. :)
    ============================================
    Poniedziałek a tu cisza jak makiem.-.-
    Witam Urocze.
    Event skończony i dziękuję wszystkim za jesienne liście. :inlove: A pomyśleć , że niedawno "nerkę"chcieli za krokodyle.:pxD Wiedziałam, że kiedyś będę mieć. :)
     
    Ostatnie edytowanie: 6 listopada 2017
  2. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    nawet szybciej niż wiedziałaś:D:p
     
  3. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    A widzisz Mariola mądrzejsza byłaś a ja pół nerki dałam:( łakomstwo nie popłaca.... nie mogłaś ptaszysko z wiadomością wysłać, że wiedziałaś -.- myślałam, że fantazjujesz xD

    Dzień doberek Uroczyska:)
     
  4. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Tak jak Małgoś pisze, nie wiedziałam że tak szybko będę wiedzieć. :pxDxDxD
    Witam wtorkowo.
    Beatko gratuluję. Znowu awansior. :inlove:
     
  5. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Gonię Kasię ale co się przybliżę to ta niedobrota rozpędu nabiera i znowu mi odskakuje xD:cry:

    Byłam dzisiaj u weta z kocicą, w piątek ma mieć operację :cry: będę miała niezłą jazdę jak się obudzi :cry:
     
  6. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Iwona7770 post usuwam, a do szukania sąsiadów zapraszam TUTAJ
     
  7. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Urocze panienki.
    Mam żyrafy!!!! Z kibelków jakiksik zaległych mi się wykluły. :inlove::inlove::inlove:

    no to dla uczczenia tej doniosłej chwili:

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]:p
     
  8. jooy69

    jooy69 Książę forum

    [​IMG]
     
  9. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witaj Ewa. Ale mnie obśliniłaś. :pxDxDxDxDxD
     
  10. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Witaski:)

    Mariola gratuluję żyraf a torta nie tknę-.- trzeba było jakiś brzydszy przytargać a nie takie piękności, ręka by mi odpadła jakbym go pociachała-.- za to łapsnę kawkę tą z czekoladkami :inlove:
    A ja się gniewam i całusy nic tu nie pomogą8)
     
    Ostatnie edytowanie: 8 listopada 2017
  11. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Oj nie gniewaj się bo i tak mam pod górkę :(
    [​IMG]
     
  12. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Nic z tego -.- żeby chociaż raz na tydzień się odezwać ale tak długo nic -.- niedobrota >:(
     
  13. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Bry kochani :)
    Mariola gratki żyraf :) Ja sobie poczekam aż dadzą w evencie jakowymś, bo pewnie tym razem będą cudaniewidy żądać a ja sknera xD
    Beciu ja wcale nie uciekam, ale z górki się turlam i to przez Mariolę, bo takie pychoty tu przynosi, że od samego paczania tyłek rośnie :p Trzymam kciuki za kocicę, bidulkę, mam nadzieję, że szybko dojdzie do siebie :)

    Nosz takiego lenia mam ostatnio, że najlepiej to bym nic nie robiła, masakra jakaś :cry:
     
  14. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Wieczorkowo :)
    Kasiu tyż bym nic nie robiła jakby się dało ale się nie da, przynajmniej u mnie -.- wiem, że są tacy co nic nie robią więc się da8) Zwierz mi ryczy w oazie i chyba nie wytrzymam do jutra xD wyciągam po parę sztuk :p
     
  15. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Brywieczór :)
    Jak tam latanie balonem? Bażanty do pary upolowałam i kilka fosforyzujących drzewek . Ogólnie znów monetematyka :p
     
  16. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Kasiu tyż bażanty upolowałam i zasadziłam się na sandały ale jakoś kiepsko :(
     
  17. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Hejka :)
    A co wszyscy z tymi sandałowcami?o_O
    Ja tam dalej starocia zbieram :p No i kilka flag do kolekcji wpadło
     
  18. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    A nawet nie wiedziałam, że wszyscy sandały :eek: kiedyż przeczytałam Norbiego, że sandały mają największą wartość w stodole i tak sobie pomyślałam, że trochę ich nastukam :):) Jakoś nie mam chęci na to G&T, nic szukać mi się nie kce :( oferty wystawiłam i raz balona przeleciałam i to nie w całości :sleepy:
     
  19. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Bry :)
    Ja mam 7 sandałów w tym 1xxl i starczy, bo już widziałam ruszofości za drzewko 8) Balona też pobieżnie przejrzałam, bo większość ofert to nowości za kosmiczne ceny. Jakos kiedyś ludzi wszystko cieszyło, teraz nawet za darmo to wyłącznie luksusy wezmą :cry:
     
  20. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Witajcie :)może mam coś co Ci się przyda
    jakie starocie zbierasz?

    ja szukam lampionów i pod namiotem z poprzedeniego eventu świetlikowego