Urocze czterdziestki +

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika ~czarodziejka, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    o mamuńciu to tak od wczoraj to ciacho stoi i nikt nie zjadł o_O moje ci ono moje :inlove::inlove::inlove:
    Mariola no co chleba nie jadłaś, trza było głośniej krzyczeć a nie bąkać pod nosem ;)

    Witaski :)
    Nie wiem czy sadzić goździki na super polach na wypadajki na ten event z kościami. Jakoś mi się widzi, że badyla tym razem nam oszczędzą...
     
    122qwazi lubi to.
  2. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam. Beatko jakie kości? Nie ogarniam już tego wszystkiego. Idę czytać a Ty rób Kawę.
    Drzeć się nie będę bo tu nie wolno. No dobra zaryzykuję po cichutku- może Modek nie zauważy. KAAAAaaaaawaaaaaaa.:pxD
    ----
    Już wiem od 27 gramy w kości. Tylko, że akurat będę się urlopować w czwartek i piątek, a w domu lapek ma humory i nieraz nie chce się załadować. Więc chyba odpuszczę. :sleepy:
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Polecam chleb z włoską oliwą i włoskim serem lub włoską kiełbasą:) Wodospady se poczekają:p

    Bry deszczowe. Na wypadajki posieję melon albo kolczoch z tiki i wodą na SP z SN (ale nie wiem, czy się opyla) i goździki na małych.
     
  4. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Wsiąkło mi się :oops:przypomniałam sobie, że muszę krew oddać na badania i jak pojechałam to wróciłam o 16.00:sleepy:ale jaką ładną torebkę przywiozłam:p
    [​IMG]

    Podobna do tej, teraz to już wszystko zmieszczę :D
     
    122qwazi lubi to.
  5. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam środkowo.
    Beatka torba super i wytrzymała się wydaje. Tak , że i kombinerki można.:p xDxDxD
    Na razie nie robię rewolucji na farmie. Poczekamy na poradnik. :)
     
  6. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Bry deszczowo :)
    Becia torba super :)
    Mariola się nie śmiej , bo ja mam jakies klucze, śrubokręty , noże czyli wszystko co w torebce niezbędne :D
     
    122qwazi lubi to.
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Witam i żegnam piątkowo, bo torebki i torebunie to iście niemęski temat:sleepy:
     
  8. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Urocze.
    Ja się wcale nie śmieję. :p
    Kiedyś nosiłam przez tydzień kilo śrub i nie wiedziałam za co taka ciężka.:p:p:p:pxDxD
    Jestem już nareszcie po urodzinach córki. Młoda szczęśliwa. Wszystko się udało, tort pysiota( krem śmietanowy). Ciasta: leśny mech (trochę się sypie) i kruche, krem budyniowy, maliny i galaretka przezroczysta(superaśne). owoce w arbuzie zalane galaretką cytrynową, pierogi z kurek, i tradycyjne z kapusty i mięsem -do wyboru, pizza: 1 z kurkami, 1 z piersią kurczaka i 1 mieszana; bób , bigos. No i pieczony pasztet.
    No ale w piątek to się nosem podpierałam żeby wczołgać się na górę na łóżko.-.-xDxDxD
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ale mi zrobiłaś apetyt a ja tyle jeść nie mogę, bo od razu mi metabolizm przyspiesza:p
     
  10. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Mariola to ja poproszę przepis na ten krem śmietanowy, zawsze mam problem czym ten biszkopt przełożyć -.-

    Ale młoda miała wyżerkę, zazdraszczam konsumentom, mnie się jeszcze taka wyżerka na żadnej imprze nie trafiła bu :oops:
    Wczoraj byłam na kajakach a dzisiaj rękami ledwie ruszam ale dopłynęłam do końca trasy :cry:xDxD

    Witaski poniedziałkowe :)

    Mariola a kawa gdzie ?????
     
    122qwazi lubi to.
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A ja tęsknię za kajakami, kręglami, unihokejem (lecz zbyt brutalny) ale nie mam pinionżków za dużo. Chciałbym nauczyć się łowić rybki, grać w karty i kości ale nie ma kto mnie uczyć8)
     
  12. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Już tworzę. [​IMG][​IMG] i dla Tomka[​IMG]

    To i krem do torta proszę. ( porcja na duży tort.)
    Ja piekę biszkopt w prodiżu, przekroiłam na 4 blaty.
    1 warstwa z dżemem truskawkowym+ spora łycha kremu,(tak żeby zapaćkać)
    2 warstwa sam krem,
    3 warstwa krem i brzoskwinie w talarkach
    Na wierzchu i bokach krem + owoce,
    • 600 g śmietany kremówki
    • 1 szklanka cukru pudru
    • ok. 400g serka/ twarożku słodkiego
    Śmietanę ubić z cukrem na sztywno, dodać serek zmiksować i już.
    I się trzyma. :p:):):)
    Boki obsypałam wiórkami kokosowymi. A i jeszcze poncz. Na 4 blaty ok 700 ml gorącej wody, sok z całej cytryny i ok 4 łyżek cukru. Daję na "oko" coby za słodkie nie było.
    Serek dałam jakiś taki z "MILA" waniliowy z pokruszoną prawdziwą laską wanilii. Nie pamiętam jak się zwał ale był akurat 400g. :)
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dzięki za herbatkę, ale w październiku stuknie 18;)
     
    122qwazi lubi to.
  14. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    To w październiku dostaniesz kawę. :pxDxDxD
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja już piję kawę, ale nie gorzką, tylko "O poranku":p A najbardziej mnie ciągnie do gorącej czekolady prosto z Kanady;)
     
  16. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry burzowo :)
    Mariola aleś mi smaka narobiła
    [​IMG]

    Ja byłam w sobotę na troszkę w lesie i wiaderko takie 5kg kurek sobie przyniosłam. Też do pizzy było i troszę zamroziłam na zimę :)
    Na gt gotowe? Kto co będzie szukał ?
     
    122qwazi lubi to.
  17. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Biorę dwie a co, dzisiaj należy mi się :p

    Mariola co to jest twarożek słodki ???? proszę o konkret serek/ twarożek słodki to co się nadaje ? chodzi o homogenizowany ?
    Czy ty kcesz żebym zeszła z zazdrości -.- właśnie tak wyglądam jak toto zaślinione wyżej8)

    Kaś zobaczymy co pozwolą wysłać -.-
     
    Ostatnie edytowanie: 31 lipca 2017
    122qwazi lubi to.
  18. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    [​IMG]
    Ja dałam takie cuś. Ale może być i inszy. xD
     
  19. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    no i teraz wszystko jasne :D
     
    122qwazi lubi to.
  20. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    No bo on taki jaśniutki.:p
    Farmę obleciałam i idę na jakieś filmisko. Dziewczę z młodzieżą rządzi nad rzeczką kolejny dzień urodzin i nie ma nawet jak się opłukać. Mus w wannie. a tam taka fajniusia woda, :sleepy::p:inlove: