Urocze czterdziestki +

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika ~czarodziejka, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witaski :)
    Beciu puszczam ,puszczam ,pendolino kursuje na okrągło. Mam już i sejfy i traszki, za to zero różów, poprzednio sporo mi ich wypadało. Ale jeszcze mam troszkę do wystawienia bo wystawiam po 2-3 szt , więc mam szansę ;).
    Z kołem mam tak samo, trafiam nie to co trzeba. Ostatnio trafiłam kombajn jak już wszystko ręcznie pozbierałam 8), albo 100% z pól, jak u mnie drzewa i zagrody :p
     
  2. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Dzieńdoberek :)

    Przylazłam złożyć relację z odkrycia kibelków. Na 26 sztuk mam 1 sejfy, traszek brak :( w ramach pocieszenia różowe barany, rózowe kaczki i różowe osioły :)
     
  3. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Bry :)
    Beciu jakby co to u mnie urodzaj traszków :p mam 5 , a jeszcze parę budek do postawienia :)
     
  4. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Urocze. U mnie jedne traszki, sejfów brak i jedne różowe myszy. Reszta do paska i w pociąg.-.-
    Zapraszam na kawusię. [​IMG]
    [​IMG][​IMG]xD
     
  5. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Mariola to sejfa jak cós to dla Ciebie mam :)
    Pozapisuję sobie, bo pewnie nie prędko będzie można wysyłać :)
     
  6. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    No i forsa mi się rozejdzie do tego czasu. :pxDxDxD Dzięki Kasiu. Jeszcze jeżdżę. A może:p?
     
  7. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ja właśnie wysłałam ostatni pociąg. 20 kibelków w pasku, będę dozować wrażenia :D
    Zauważyłam, że jak pchałam dwie lepsze zagrody do kicha wychodziła, jak zaczęłam pchac 1 lepsza i reszte kurniki to nazbierało mi się 10 traszek xD
     
  8. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witaski :)
    [​IMG] [​IMG]

    Pociągu jakoś żadnego nie puściłam, nie wiem jakoś zakręcona jestem i zajęłam się piesłami a o pociągu zapomniałam, ale trudno, przy moim szczęściu to raczej same kury by przyszły jak ostatnio:p
     
  9. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry robaczki :)
    Ewciu dla Ciebie tez zapiszę , na gt się podesle :)
    Pogoda się zepsuła, ochłodziło i pada. Mam nadzieję, że do weekendu się wypada, bo trzeba by pogrilowac i popifkować :p

    edit. eventa zrobiłam a przy okazji postawiłam róż pawie. Po raz pierwszy ze zwykłych wypadł mi paw tęczowy i to dwa razy :inlove: To moja pierwsza w pełni własnoręcznie wyhodowana róż zagroda :)
     
    Ostatnie edytowanie: 24 maja 2017
  10. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witam :)
    dziś bez ciasta bo zbrakło czasu :(
    Kaś gratki różu, ja zacznę wieczorem event :p i dzięki za serducho, a może jeszcze wpadnie z jakichś kibelków eventowych, luzik :)
    Papatki, miłego dnia :)
     
  11. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry :)
    Trochę wczoraj popadało, a dziś znów cieplucho i słonecznie :inlove:
    Szkoda tylko, że do wieczora w robocie, a tam zimno-.-
    Żeby nie było, że się byczę :p
    https://goo.gl/photos/XgDccJrmAogG33KG9
     
  12. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Witam Urocze :)
    całuski Ewuniu ciastko sobie same gdzieś skombinujemy :p
    Ja też skończyłam i na tyle wsadów tylko raz zwierz 4 stopnia reszta poziom wyżej, tak złego klonowania jeszcze nie miałam :(
     
  13. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Kasia odpadam, no cuda, a mnie chyba wszystkie materiały do deccu pozasychały, normalnie nie mam czasu na nic buuu :(
    Becia u mnie przeskoki tylko o jeden a raczej same cofki, najgorszy z możliwych chyba, ja nie cierpię hodowlanych, jakiś dziadoski serwer mi się trafił.
     
  14. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Przechodziłam obok i zajrzałam, z czego się bardzo cieszę.
    Śliczne cuda Kasiu robisz :)
    Kilka razy oglądałam z zachwytem :)
     
  15. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry :)
    Wstawać śpiochy :D
    Dzięki dziewczyny za miłe słowa :) Lubię to robić, szczególnie recykling, dla mnie to mega ostresujące, a jeszcze jak się komus podoba, to serducho rośnie :)
    Dziś tylko do 12-tej i weekend wolny xD
     
  16. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witaski :)
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]

    Smacznego :)
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jeszcze tylko 5 miesięcy i pierwszy (a może nawet ostatni) raz sobie popifkuję:p:D Ale na czystą albo szampana pewnie zawsze się skuszęxD Jak dorosnę rzecz jasna:)
    Przepiękne:inlove: Sama robisz z drewna czy tylko malujesz:p ???
     
  18. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dziękuję :)Niestety nie mam warsztatu by samemu drewienka robić, więc zostaje mi malowanie, klejenie i cała reszta :)
    Ja tam lubie pifko, szczególnie babskie owocowe, szampana i cydr(pewnie dlatego, że bombelkowane) za mocniejszymi trunkami nie przepadam :p Ty na alkohole masz jeszcze czas, swoje zdążysz wypić xD


    A miałam Wam pokazać mojego gościa, najważniejszego w naszej rodzinie xD
    [​IMG]
     
    WhateverHappenes lubi to.
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To co - tak jak u Piotra mamy zgadywać imięxD?? To może Julia:p? Albo Nikola, Kamila:D ???
     
  20. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    A kiedyś podawałam - to Amelka :)