Urocze czterdziestki +

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika ~czarodziejka, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry :)
    Święta się skończyły, a gdzie wszyscy o_O Nadal świętujecie xD
    Mariola dziękuję :inlove:ale zrobiłaś mi niespodziankę :)
    Zima wróciła, śnieg padał, u nas na szczęście niewiele i szybko znikł, ale nadal jest zimno choć słonecznie :)
    Miłego dnia pracusie ;)
    [​IMG]
     
    122qwazi lubi to.
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Tak - z ciastami rzecz jasnaxD Ale teraz musiałem sobie z nimi zrobić przerwę:p U mnie słonecznie, choć zimno wietrznie:)
     
  3. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam. No Kasiu,, coś Ty. Za tyle piękności.....:)
    Ja tam świętowanie dawno skończyłam , tylko, że czas gorący. 20 ty jutro. Wszyscy na hura przynoszą rozliczenia i oczywiście na dziś. No bo przed świętami nie chcieli "zawracać głowy" A dzisiaj siedmiu miałam czyli komplecior lewizny, no i z pracy też dla przyzwoitości trzeba było coś zrobić i jeszcze pita z Niemiec. Na jutro Holenderski mi został za 2015 i 2016. No taka zwykła codzienność mnie dopadła , no i mamusia....
    ------------------------------------------------------------
    no i skleroza albo mój lapek domowy. od wczoraj wisi napisany post.:p8)
    Witam Urocze panienki.
    Może kawusia?
    [​IMG][​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 20 kwietnia 2017
  4. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Jasne, że kawusia :p te dwie sobie wezmę bo jakaś zamulona jestem. Niby słońce u nas ale ziąb straszelny :( papiren zrobiony trzeba mi wyjść do US ale jakoś przez ten ziąb zebrać się nie mogę... ni ma wyjścia idę :(
     
    122qwazi lubi to.
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    <damskim głosem> Witaj ŻabkoxDxDxD
     
  6. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Hej dziewczyny i chłopaku :D
    Beciu u mnie pogoda podobna, słonecznie a zimno strasznie. Wczoraj po mieście trochę połaziłam to zmarzłam :cry: No i gdzie to ciepełko :cry:
    Mariolu współczuję takiej roboty na wczoraj. Mnie to coś trafia jak ktoś takie cóś przynosi :p
    Eventa skończyłam , więc wypadajki ślijcie komus w potrzebie :)
     
    122qwazi lubi to.
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Szczęściara - moje chwilowo Centrala sobie przywłaszczyła8):cry: Definitywnie za dużo tych nowości:p
     
    122qwazi lubi to.
  8. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam urocze i Tomka z damskim głosem. :p
    Widzieliście myk na zarobek?:sleepy::pxDxDxDxD Ciekawe ile florków zawołają. :p

    Ponadto zakupić będzie można kolejny item do Rzędu "Słodka niespodzianka"

    Owocowy automat - niespodzianka
    [​IMG]
    1 000 PD/TPD co 48 godzin
    rozmiar - 1 małe pole (1*1)

    Aleś się uwinęła...:)
    U mnie też termosy zajumali. :(
     
  9. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Mariola zakupić będzie można za farmarki w skleporamie ponoć 50 ma kosztować chyba, że z tą ceną coś mi się poszemrało nie chce mi się iść grzebać bo nie pamiętam gdzie o tym czytałam.

    Dzieńdoberek Uroczyska :)

    Wskleporamie się pozmieniało, można wziąść złotokap za 30 farmarek :D
     
    122qwazi lubi to.
  10. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ja na razie próbuję tego feniksa upolować na kole :p Ale dziadyga coś ode mnie ucieka xD
    Utylizatora przestałam lubic jak zasady pozmieniali, ale coś tam pewnie wrzucę i na cosik uzbieram
     
  11. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    ja właśnie trafiłam za 23 razem i jednego domka i tyle jack poitów za to żółtych fabryk ho hooooooo-.-
     
    122qwazi lubi to.
  12. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Gratki :) Szybko Ci poszło :)
    Ja prawie 50 razy kręciłam aż trafiłam, przy okazji jakies domki wpadły i ten niebieski konik . Szkoda, że na gt nie można tego wymieniać .

    edit. I kupiłam ten itemik na pnącze, akurat utylizator parę monet dał :)


    ==================================


    Gdzie wszyscy o_O:cry::cry::cry::cry::cry:

    Jak Wam idzie event? Ja już wszystko mam, tylko na te nasionka nowe czekam :)

    Pogoda się poprawiła, chłodno, ale słoneczko ładnie świeci. Mam nadzieję, że na weekend też tak będzie :)
     
    Ostatnie edytowanie: 26 kwietnia 2017
    122qwazi lubi to.
  13. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witaski Kochani :)
    Wpadłam się przywitać i Was wytulać, buziaczki :)
     
    122qwazi lubi to.
  14. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Wywiało.:pxDxDxDxD
    Event idzie powolutku. pszczółki bzykają w czerwonym domku i czekają na BB. Z piątego zadania zrobię chyba tylko pierwsze, bo szkoda mi 120 SP na motylarnię i perfumerie czerwoną. :pjedna mi w zupełności wystarczy. :pxDxDxD
    Z mamą mam urwanie czterech liter. :sleepy: Byłam u lekarza, żeby przepisał leki, bo dwóch brakło i jak mu pokazałam wypis ze szpitala, to mi się spytał, czy pacjentka naprawdę żyje, bo tyle chorób to u jednego pacjenta to jak żyje jeszcze nie widział. -.-
    A ona nie tylko żyje, ale jest jeszcze nieraz menconca.:sleepy:Dzisiaj znowu z pieluchy się porozbierała, Bo chciała mi pomóc....-.-:oops:
     
  15. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Mariola tulam cię mocno, wiem ile trzeba mieć cierpliwości bo opiekowałam się babcię po udarze...nie wiem dlaczego to pomaganie zawsze jakoś w drugą stronę wychodzi -.-:oops:
    Z eventa zrobiłam tylko trzy zadania, szkoda mi SP wolę zostawić na motyle :p
    Ewa no jak ty możesz nas tulać tak rzadko, domagamy się częściej -.-

    A tak wogóle to Dzień dobry bo weszłam jak do stodoły :)

    I kawy nie ma :cry:
     
    122qwazi lubi to.
  16. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dzień dobry :) Urocze :)

    Dziś ja przyszłam z kawą ;) zapraszam ,miłego dnia :music:


    upload_2017-4-27_9-57-36.gif
     
    122qwazi lubi to.
  17. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Kawusia od Damy. No, no- ale mi się trafiło. :DxDxDxD Dziękuję pięknie Basiu. Wysiorbię szybciutko przed Beatką. :pxDxD
    A Ty Ewa wstydź się. Tak nas zaniedbywać. -.-:cry:
     
  18. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL


    Ewa możne zapracowana ;) dla mnie to żaden problem podać Wam kawę :D

    To jeszcze ciacho zostawiam ;) a co jak szaleć to szaleć xD


    upload_2017-4-27_13-13-55.jpeg
     
    122qwazi lubi to.
  19. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry kochani :)
    Ewciu no co tak mało tego ściskania :cry:xD:inlove:
    Mariolu współczuję i wspieram Cię mocno w tej nierównej walce ;) Jak Becia mówi, to te pomaganie to jakoś marnie idzie :p
    Eventa zrobiłam w całości, dorobiłam sobie do 300mln sg i teraz mam labę :p

    A teraz idę paść na twarz, bo ledwo patrzę... Sezon chorobowy w pełni, jeszcze parę ludziów się zwolniło, ale nowych przyjąć nie chcą. A robotę trzeba zrobić....Najgorsze, że to dopiero początek, teraz im cieplej tym więcej będzie roboty. :cry: Ja chcem na emeryturę :cry::cry::cry::cry::p
     
    122qwazi lubi to.
  20. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Tulaaaaaam mocno wszystkie Urocze :inlove::inlove::inlove::inlove: i gości :inlove::inlove::inlove::inlove:
    Mariolka bardzo Ci współczuję i Mamie Twojej też, ciężkie to chwile na Was przyszły, u nas moja Babcia po udarze też tak pomagała mojej mamie aż na wiór prawie uschła( moja mama), te choroby strasznie ludzi zmieniają, babcia zawsze taka pogodna, życzliwa po udarze zupełnie się zmieniła, ale to przecież nie ich wina, tylko opiekunom i ciężko i smutno.
    U mnie w domu też choroba, chociaż nie aż tak uciążliwą, ale lekko nie jest. Czasu brak, i ciągle w biegu i nawet gadać się czasem nie chce, ale pamiętam o Was i gram już chyba tylko dlatego że wchodzę prezenty powysyłać:p ale to juz na pół gwizdka:)
    Dzięki za miłe słowa, Dobranoc
     
    122qwazi lubi to.