Urocze czterdziestki +

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika ~czarodziejka, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry :)
    Beciu gratki różu :) Ja se jednak upoluję kiedyś, bo BB mnie nie lubi :p Kupiłam sobie wielbłądów do róż dywanów to będzie na wymianę. Ale za to znow bidna jestem :cry:
    Eventa oczywiście też robię, bo jakby mogłoby niexD A lenia mi nie podesłałas? Bo ja to chyba mam teraz dwa xD
    Mam zamówienie na obrazki i na pudełko na świecę i nic mi nie idą :cry: Jakoś bez potrzeby lepiej mi robota idzie :p
    U mnie dziś prawdziwa wiosna, słoneczko świeci aż miło :inlove:
     
    122qwazi lubi to.
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U mnie też:inlove: Ale wietrzycho takie jakby ciutkę za mocne:sleepy:
     
  3. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    U mnie nie wiało za bardzo, więc naprawdę było super. Po tylu dniach chmur i deszczu wreszcie z chęcią wyszło się z domu :)
     
    122qwazi lubi to.
  4. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Ostatnie edytowanie: 15 marca 2017
  5. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Witaski :)

    Lecę oglądać :) dzięki, że wkleiłaś,że trzeba uruchomić bo bym latała jak poparzona po forumie :p
     
    122qwazi lubi to.
  6. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry :)
    Mariola Ty uważaj na te biznesowe zioła, bo za to można siedzieć xD
    Na którym zdjęciu jesteś? Która to Ty?
     
    122qwazi lubi to.
  7. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    xDxDxDxDxDxDxDxD:cry:xDxDxD
    Szukałam Marioli xDbo już kiedyś swoją fotkę wkleiła ale ja jej nie znalazłam chyba, że źle zapamiętałam.


    Mariola jesteś tam gdzieś ??????

    Ukręciłam 10 szaszłyków, wpadły 2 sadzonki na wyspę i 1 na farmę. Jakiegoś kombajna tyż a reszyta to PD. Nie jest źle tylko tych słoików mało :(
     
    122qwazi lubi to.
  8. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Jestem, ale licho widać. Ta pani w pierwszym rzędzie w białej bluzce, a ja tuż nad jej łepetynką. :pxDxDxD
    Właśnie i tu zawód.-.- Tych ziół nie było.:pxD jakaś mięta, rokitnik, skrzyp, pędy sosny itp.:sleepy:xD
     
  9. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry :)
    Jak Wam idą ts? Bo ja normalnie w szoku jestem- mam 2 bizony i 2 łasice. Postawiłam jeszcze 5 bo krecik w pomarańczu też chcę mieć :p
     
    122qwazi lubi to.
  10. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Kupiłam pięć sztuk i mam hit ...fabrykę jaj 8) żółte lisy, pomarańczowe strusie, miśki i nawet nie zapamiętałąm piątej tajemniczości taka była fajna -.- walnęłam focha i na razie nic nie kupuję -.-
     
    122qwazi lubi to.
  11. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Bry deszczowo :sleepy:

    Beciu no to faktycznie masz powód do focha, za taką kasę to powinni się choć troszkę wysilić-.-

    Jak zwykle na weekend pogoda się zepsuła, a tak chciałam sezon grillowy rozpocząć i przy okazji porządki w kwiatuchach porobić :cry:
    Założę się, że jak jutro dzień w robocie to i pogoda będzie ładna-.- Ostatnią niedzielę to praktycznie przespałam. Za to dziś wzięło mnie na przeglądanie ciuchów. Dwa wielkie wory wywaliłam i jakoś nie bardzo miejsce się zwolniło o_O
     
    122qwazi lubi to.
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U mnie już nie deszczowo:p Ale przez event pesymistycznie, chociaż z natury optymistą jestem8) Wczoraj i dzisiaj spałem do 12, ewentualnie 11 (niestety dzisiaj dłużej) i mam lenia totalnego co do porządków wiosennych, w związku z czym wczoraj tylko umyłem wannę i umywalkę i koniec wysiłku. Jak będę taki w dorosłym życiu, to chyba zginę marnie w tym miejscu dla zwierzątek świnek:sleepy: Kasiu (dobrze pamiętam?) - jaki sezon grillowy? Jeszcze nawet wiosna astronomiczna się nie zaczęła a grille to raczej w lecie dopieroo_O I dla mnie zawsze wieje za mocno, ponieważ jestem po prostu za chudy - kiedyś jadłem za dużo słodyczy i mi się metabolizm zepsuł, to teraz próbuję go (chyba niestety bezskutecznie) naprawić i najpierw w planach miałem w czasie postu nie jeść słodyczy i innych niezdrowych rzeczy (Cola i pizza się nie liczą - pierwszego nie wiedziałem, że jest słodyczem, co mnie bardzo zdziwiło z resztą a drugiego nie uważam za coś niezdrowego, ale w bezpiecznych ilościach), ale chyba zmienię to sobie na to, żeby jeść je tylko od święta do święta przy czym tymi świętami są Boże Narodzenie, Wielkanoc, Boże Ciało (o ile w szkołach się je obchodzi) i inne takie.
     
    Ostatnie edytowanie: 19 marca 2017
  13. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witaski :)
    Tomku dla mnie jak ładna pogoda to pora grillowa trwa prawie cały rok, nawet jak zimą słoneczny dzień to też grilla odpalam lub ognisko :) Niestety w tym roku zimy ładnej nie było, ciągle deszcze i wiatry :cry:
    Słodycze to i ja lubię :p Ale odrdzewiacza (cola) unikam jak ognia, przynajmniej do picia, bo do odrdzewiania się nadaje - próbowałam na starej podkowie xD
    Aż zazdroszczę Ci, że tyle śpisz :) Ja na co dzień śpię 3-4 godziny, chyba dlatego co jakiś czas dopada mnie takie zmęczenie, że przesypiam cały dzień. ;) Dziś spałam od 22 do północy -.- A zaraz czas wychodzić do pracy, masakra, zasnę na biurku :cry:


    edit. Przeżyłam dzisiejszy dzień , jutro powtórka :wuerg:
    Eventa zrobiłam do pnącza, więcej nie robię. Z tych kilku ts co trafiłam, nic fajnego nie wyszło -.-
     
    Ostatnie edytowanie: 20 marca 2017
    122qwazi lubi to.
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja w szkolnym 5 - 6 godzin a u babci (jak mam wolne dość rzadko), bo najczęściej jestem z siostrą przyrodnią 8 godzin. W ogóle.. Ja nie mogę - rodzona miała urodziny i przesiedziała je ciągle przy telefonie i nawet taka na nich jest, bo się nie skapnęła, że jej ktoś z rodziny robił zdjęcie i to nie byłem jaxD
    Ty nic mi nie mów - na jutro mam zadaną matmę, jutro sprawdzian z romantyzmu i wypracowanie z polskiego oraz przeczytać nowele pozytywistyczne a jeszcze na środę nieszczęsny angielski, w którym nawet po polsku nie wiem, co mogę napisać (w wypracowaniu z polaka tak samo, ale na to nic nie poradzę):wuerg: Ale na szczęście mam mamę, która mi powie po polsku, co mogę napisać:p:D
    Ja zrobiłem do 3 itemu i nie wiem, czy dobrnę do pnącza, ale raczej nie będę żałował - no chyba, że tej skrzynki8) Myślisz, że jak były 2 kupony na 2 godziny i 1 na 12, na których mi najbardziej zależało a w większości to PD, TPD, SN i SNZ + chyba raz CMJ i około trzech nagrobna donica i bukiet, to opłaca się wychlapywać tony super nawozu? Bo szczerze mówiąc pnącze pupci nie urywa:sleepy:
     
  15. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry :)
    Tomaszu a po co Ci super nawóz? Ja wzięłam trochę na początek, na dzień była roślina eventowa a jak bylam w pracy i na noc cos długiego. Nagrody nie powalają, mi parę sadzonek się trafiło ale z nich oczywiście wszystko w pociąg pójdzie.
    Ja oczywiście pnącze muszę mieć xD To taki farmoholizm xD
     
    122qwazi lubi to.
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie mam dziś ochoty na żarty i śmiechy.
     
  17. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Urocze.
    Na śniadanko zapraszam. xD
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 22 marca 2017
  18. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Cześć Mariola :) na śniadanko nie wyszło ale na kolację będzie w sam raz tylko świeżą herbatkę sobie zaparzę :D
    Łepetyna boli mne już trzeci dzień...jak żyć ja się pytam...jak żyć :cry:
    Badyla rozsiewam, rózowe kotki mus zgarnąć :p
     
  19. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dobry wieczór :)
    Tomasz a co to za wisielczy humor?
    Mariolu to ja resztki zgarnę na kolację xD
    Beciu współczuję, mam tak samo, chyba ciśnienie do chrzanu. Jeszcze w dzień jakos łażę , ale wieczorem muszę tabletki brać, bo z bólu spać się nie da :mad:
    Dobrze chociaż, że jest cieplutko :) Może wreszcie weekend będzie ładny, bo trzeba ogródek ogarnąć :)
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Paskudne śmiertelne choróbsko w rodzinie - dlatego, a po co to ja sam bladego pojęcia nie mam - to wiedzą chyba tylko siły wyższe...