Urocze czterdziestki +

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika ~czarodziejka, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Witam Urocze.
    U mnie przepięknie lejeeeee.:(:( Tylko w pracy siedzieć.:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    Biorę jedną kawusię, albo nawet i dwie i się popapierkuję trochę bo od jutra szaleństwo-urlop do końca tygodnia. :D:D
     
  2. efky

    efky Naśladowca mistrzów

    Hej Mariola:D
    Ale masz fajnie ,oby pogoda dopisała:)
    U mnie nie pada jeszcze,ale jest pochmurnie:rolleyes:
     
    1qwa lubi to.
  3. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witam Uroczydełka :)

    Witaj Anulka :)
    Nowe zawsze trudne, ale się przyzwyczaimy ;) wyrównali szanse:D
    Kasia dzięki, to moje dziecię mnie wczoraj ubrało, bo jak już zgubiłam sukienkę to mi podeptali i nie nadawała się do chodzenia bez prania.....
    Owocnego grzybobrania :)
    [​IMG]

    To ja jedną biorę, dzięki Ewcia :)

    Witaj Kleo :)

    1qwa napisał:
    Witam Urocze.
    U mnie przepięknie lejeeeee.:(:( Tylko w pracy siedzieć.:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    Biorę jedną kawusię, albo nawet i dwie i się popapierkuję trochę bo od jutra szaleństwo-urlop do końca tygodnia. :D:D
    Mariolka u mnie pochmurno i podobno ma lać, a moje maliny się zmarnują, coś cienko w tym roku z kasą, nie dość że tanie to jeszcze ciężko zebrać


    No nie wiem co się stało, w starym forum można było dodać posty i była jedna sygna, a tu mi zsumowało:eek::confused:
    [​IMG]
     
  4. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum

    Dzień dobry :)
    Wpadam przelotem zapytać jak się odnajdujecie na nowym Forumie? :)
    Czy jest coś co sprawia Wam szczególną trudność?
     
  5. jooy69

    jooy69 Książę forum

    No my to jeszcze chyba nie bardzo wiemy co nam trudność sprawia, okaże się w praniu, mi przy edytowaniu i zsumowaniu postów wkleiło dwie sygny i nie mogę jednej wykasować...
     
  6. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum

    Może zaznaczyłaś ją i się przekopiowała...
    Mogę spróbować ją wykasować...ale źle to nie wygląda ;)
     
  7. jooy69

    jooy69 Książę forum

    E nie ma co się przepracowywać, masz rację nie jest źle, nawet oryginalnie...następnym razem sprawdzę czy się właśnie nie zaznaczyła :)
     
  8. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum

    ok :)
    to zostaje :p
     
  9. efky

    efky Naśladowca mistrzów

    Oj tam Ewuś,od przybytku głowa nie boli:D
     
  10. jooy69

    jooy69 Książę forum

    No będę oryginalna :)
    Ewcia, zależy od jakiego, ale ten może być;):p
     
    ~czarodziejka lubi to.
  11. efky

    efky Naśladowca mistrzów

    W końcu ubrań nigdy nie jest za dużo,a i tak zawsze nie ma się w co ubrać:D:D
     
    BA_Izolda* lubi to.
  12. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    No odziałam się, coby z gołym kuprem nie biegać po deszczu.
     
  13. efky

    efky Naśladowca mistrzów

    A ja tam deszczu się nie boję:D:D
     
  14. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Witaj Ewa. Ja się nie boję, tylko trochę mi teraz cieplej. Ale teraz Avarki są nieruchome i moja żabcia się nie wierci:(:(:(:(
     
  15. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Wrócilam:) Grzybów nie za wiele, ale na kolacje i jutrzejszy obiad będzie:) Piękne słoneczko świeci, że aż się cieszę, że mam wolne:p Szkoda , że tylko do jutra:confused:
     
    ~czarodziejka lubi to.
  16. hexen47

    hexen47 Forumowy żółtodziób

    Uroczo witam Urocze Czterdziestki :) ;) :rolleyes: na nowym forum, po staremu :D
     
  17. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Witaj Marzenko kochana.
    [​IMG]
    Wreszcie do nas wróciłaś..:):):D:D:D:p:p
    No nie rób nam tego więcej.
    8):)
     
  18. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Witaski Uroczydełka :)

    Przylazłam z grzybów, deszcz mnie wygonił z lasku a takie śliczniusie "słoiczkowce" akurat wysypało. Nazbierałam pół sporszego koszyka i zastanawiam się co z nimi zrobić hmmm....

    Marzenko jak miło ciebie widzieć aż dech mi zaparło mam nadzieję, że teraz częściej będziesz do nas zaglądała przecież to twój domek... chociaż jakby od nowa stawiany ;)

    a dlaczego ja jestem nadal żółtodziobem a wy już czeladnikami :confused:
     
  19. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Musisz więcej gadać, a nie łazić po lesie;):):p:p:p:p.
     
    ~czarodziejka lubi to.
  20. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Mariola a z kim ty tak gadasz bo ze mną tak nie za wiele :p to co mam sama do siebie, pomyślicie, że mi wali na czółko 8)

    To moje urwane a w avku mnie drażni, mogli się postarać i jakoś go zmieścić...