Urocze czterdziestki +

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika ~czarodziejka, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry w ten mroźny poranek :)
    Mariola strasznie wpółczuję, niestety też przez to przeszłam , a załatwiły to dzieci.... masakra. Mam nadzieję, że dużo nie straciłaś, szczególnie dokumentów, bo z tym to najgorszy problem.
    Nauczyło mnie to tego, że gotówki mam max 50zł w portfelu, a dokumenty i jak musze to reszte kasy noszę osobno.
    Mimo wszystko życzę Wam dużo słońca :)
     
  2. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    oj Mariola słonko tulam cię mocno, bardzo przykre doświadczenie przez które i ja przeszłam...:cry:mam tylko nadzieję, że zawiadomiłaś Policję bo ja tego nie zrobiłam i żałuję tego bardzo :oops: Mam nadzieję, że dokumentów żadnych w nim nie miałaś tak jak ja -.- nawet dowodu nie odesłał cham 8) bo na pewno był to mężczyzna, który stał za mną w kolejce a portfel miałąm w kieszeni z której jeszcze mi wystawał 8) ja do płacenia portfela ni ma i faceta za mną też -.-:cry::cry:
     
    122qwazi lubi to.
  3. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam.
    No niestety dowód też był. I to najgorsze. A policji to nie obchodzi. Byłam zgłosić ale to nie do nich tym problemem. >:( To się pytam od czego ONI są. Wymusiłam tylko u pani w Urzędzie Gminy zaświadczenie o utracie dowodu. Też Nie za bardzo chciała napisać , ale musiała bo się uparłam. Mówiła , że się u nich tego nie praktykuje.
    Pieniędzy dużo nie było, gdzieś tak 60 zł. Nauczka na przyszłość- w portfelu nosić tylko pieniądze, żadnych dokumentów.:sleepy:
     
  4. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Witam wieczorkowo :)

    Mariola koniecznie zgłoś jeszcze w banku.
    Na Policji zgłoś kradzież to się tym zajmą, muszą od tego są. Jak się zgubi to nie pomogą ale kradzieżą muszą się zająć.

    Kupiłam wczoraj kibelki 10 sztuk ale salamandry ni ma :( hipopotamy na pocieszenie, ale marne to pocieszenie bo reszta to taki badziew, że szok -.- miałam nie kupować ale nie wytrzymałam ręka mnie zaświerzbiła i wydałam florki przeznaczone na Nagietka-.-
    Czytam Harrego Pottera i przeklęte dziecko ....ale miernota straszna....
     
  5. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Beaciu, dzięki. Bank był pierwszy.Jeszcze byłam w SKOKu bo to nie bank ale, że tam nie mam konta to mi rzekli , że Oni sprawdzają komu pożyczki dają. Jedno pocieszenie, że tamten dowód za miesiąc i tak nieważny by był. Ale strachówka trochę jest bo nie wiem na jakiej zasadzie "chwilówki" działają. Tak że kobietki kochane - dowód NIE W PORTFELU!!! Tam te parę złotych człowiek przeboleje, ale najgorsze papiery. :sleepy:
     
  6. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Witaski Uroczyska :)

    Coś mało nas :(
    Wsadziłam zwierza do oaz ale zrobię tylko tyle żeby wziąść imprezowe wejściówki, te warsztaty kuszą ale zapewne tak jak reszta nie będzie do niczego potrzebne a SP szkoda i zwierza do wrzucania też.
    Idę poczytam co tam ludziska piszą.

    Kawy ni ma :cry:
     
  7. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry :)
    A ja robię jak zawsze cały. No i przy okazji trafił mi się bóbr prehistoryczny i mam róż tartak :inlove: Dzięki temu mogę kupić jakiegoś innego fabryczkowego zwierzaka :)
    [​IMG]
    A to dla Beci :D
    [​IMG]
     
  8. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Chluśniem Kasia chluśniem bo rawie nie spałam i już mnie "gnie" :oops:
    Kaś gratki bobera, noooooooooooooooo farta takiego miałaś, że szok...zazdraszczam :p tak ze zwykłych ci wyskoczył ?
    Event zrobiłam do tajemniczości i tylko glicynia z drzew jest fajna z kibelków nic fajnego mi się nie trafiło :(
     
  9. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry :)
    Beciu bober to z mixa mi wyszedł 3 zwykłe i 1 Bibi Graf czy jak mu tam :)
    Eventa zrobiłam całego, z drzewek mi durian wypadł i fajnie bo nie miałam, na wyspie tygrysy (będzie na gt) a reszta do paska. W sumie to mi jeszcze brak śnieżnej jodły i sandałowca, ale mam nadzieję, że w końcu upoluję .
     
  10. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Witaski :)

    Ewa nam zaginęłam na amen :cry: Mariola też nas nie lubi i nic nie pisze, nawet kawy nie zrobi :cry:buuuuu.....
    Też mam parę zagród na wymianę ale zawsze nie wiem ile za to wołać żeby nie byłó za mało ani za dużo :sleepy:
    Mogli by już dać G&T bo dawno nie było, poszperałabym w balonie :inlove:
     
    122qwazi lubi to.
  11. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Ale czyta. :pxDxDxD
    Kawy nie czuję, to co tu gadać. :(:sleepy::pxD
    No dooooobra. idę zrobić.:p
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  12. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Bry zimowo :)
    Gt to i ja bym chciała, najlepiej na weekend co by sobie na spokojnie pobuszować :)
    Na razie umówiłam sobie dwie wymianki na róż fabryczki , jakos sobie dla miecia skompletuję :p
    Nic mi się nie chce :cry:
     
    122qwazi lubi to.
  13. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Nareszcie spokojnie mogę siąść i kawkę wypić :)
    [​IMG]
    taka z mleczkiem w sam raz na tę porę.

    Brat w szpitalu, mamę woziłam do okulisty, męża pojechała do W-wy a ja musiałam sama poodśnieżać bo ksiądz dzisiaj z wizytą chodzi. Chałupka właśnie wyświęcona a ja nareszcie siadłam i nie mam zamiaru już się nigdzie dzisiaj ruszać -.-
    Ja się na róz fabryczki też bym umówiła ale nikt się ze mną nie chce wymienić :( kupiłam sobie za to psa agenta i zastanawiam się ile mi przyjdzie poczekać zanim kupię drugiego -.-
     
    122qwazi lubi to.
  14. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry :)
    Beciu a co masz na wymiankę i czego szukasz? Mi zostaje na wymianę róż strzygalnia owiec, guano i farby na jakies inne fabryczki :) Po prostu stawiam takie jakie uda mi się kupic zwierzaki i będę próbować wymieniać, bo sporo mi brak :)

    U mnie księciu był we wtorek, ale wpadł i wypadł i tyle go widzieli xD Lubię takie wizyty xD
     
    122qwazi lubi to.
  15. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    I mądrego warto posłuchać :D no popatrz do głowy mi nie przyszło aby zrobić z tego co mogę kupić i próbować wymienić. Kaś fabryczki mam po jednej więc takich wymianek teraz nie mogę zaproponować. Mam wysokie drzewa xxl na wyspie. Mam zagrody różowe różniste a chce mi się różowych farbek :) i końskiej fabryki też nie mam i bobrzej nie mam.... oj jeszcze sporo nie mam :( ale jakbym wszystko miała to czego bym szukała :p
     
  16. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ja więcej nie mam niż mam xD Ale spokojnie, uzbiera się :)przynajmniej jakiś cel mamy :)
     
    122qwazi lubi to.
  17. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Dziubaski - cmokaski Uroczyska :D

    Na nagietka czekacie czy sobie odpuszczacie ?
    Świerzbi mnie ręka i chyba parę drzewek zakupię ...no chyba, że wytrzymam -.-
    U mnie znowu mróz -10 w nocy -.- ja się pytam kiedy ta wiosna przyjdzie bo uświerknę:cry:

    KAWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

    [​IMG]
     
  18. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam.
    Beatko dzięki za kawusię. Wiosny to i mnie się chce. :)
    Nagietka odpuszczam. Bo tam chyba trzeba mieć 40 FL , a ja mam tylko 28. :sleepy:
     
  19. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry :)
    Ja sobie upolowałam brakujące drzewka i dość :)
    To ja z Wami na wiosnę poczekam, bo nie lubię zimna i śniegu :cry: Dobrze, że chociaż słoneczko świeci :)
     
  20. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Mariola drzewko kosztuje 5 florenów, wybierasz z jakich ma losować i za ile np. za 25 florenów i lośnie ci 5 drzewek z tych które wybrałaś :) albo za 5 florenów to lośnie ci jedno.
     
    122qwazi lubi to.