Urocze czterdziestki +

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika ~czarodziejka, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam. Ciastka faktycznie są ciężkie. u mnie też Beatko. I waga też mi się coś popsiuła. 8):sleepy::oops:xDxDxDBez przerwy pokazuje co innego i to żeby jeszcze mniej. :pxDxD
    A kawusia chociaż przestudzona ale pycha. :p
    Ja jeszcze z eventem walczę i nie wiem czy dam radę. W święta jakoś czasu było mało. Roślinki już chyba mam wszystkie , ale wypadajek brakuje. Muszę przeliczyć na noc goździki posieję i melony i się zobaczy.
     
    Ostatnie edytowanie: 30 grudnia 2016
  2. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dobry wieczór :)
    Dziewczyny , bo te wagi od razu są zepsute, już jak kupujesz :p na pewno są źle skalibrowane i pokazują z 10kg za dużo :pxD
    Ja profilaktycznie na swoją nie staję, nie chcę się stresować pod koniec roku xD
     
    122qwazi lubi to.
  3. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Urocze. Jeden event goni za drugim. o_O I zaś wypadajki. :sleepy:
    No ponarzekałam sobie, a teraz życzę wszystkim miłego pogodnego dnia i zapraszam na kawę. xD
    [​IMG][​IMG]
     
  4. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Mariola ty chcesz żebym szoka dostała -.- kawa z lodem o tej porze roku o_O nooooooooooooo taka odważna nie jestem ;)
    wezmę tę a tamtą zostawię Kasi :p
    [​IMG]
    Eventa nie wiem czy robić, jakoś mi się nie kce i nic tam fajnego nie ma do wygrania...zastanowię się jeszcze...
     
    122qwazi lubi to.
  5. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Beatka, jak to nie ma . Naklejka przecież. Nie no musisz. -.-:pxDxDxD
    Z lodem dobra. Zagrzał się już. :pxDxDxD
     
    ~czarodziejka lubi to.
  6. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    nooooooooooooo teraz to ona się już na pewno zagrzała :D:D:D
    Wróciłam ze spacerku, walnęliśmy 16 kilomertów i nogi mi w tra la la wlazły -.- event robię, chociaż tą naklejkę zgarnę :sleepy:
     
    122qwazi lubi to.
  7. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    No i się rozumie, Tak trzymać;).
     
  8. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry :)
    Becia ile przelazłaś o_Oo_Oo_O Ja tyle w tydzień robię xD
    Mariola fajna kiecka :)

    Kochane życzę Wam szampańskiej zabawy i wszelkiej dobroci w Nowym Roku :)
     
    122qwazi lubi to.
  9. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Witajcie Urocze :)
    Rzadko tu zaglądam, ale o Was pamiętam, więc z życzeniami szczęśliwego Nowego Roku przychodzę :)
    Bądźcie szczęśliwe, radosne i piękne, jak tylko Czterdziestki potrafią :)
    [​IMG]
     
    122qwazi lubi to.
  10. Mirka

    Mirka Baron forum


    Hejka Uroczyska... Stary Rok mija, lecz marzenia zostają... niech one się Wam wszystkie spełniają... i z Nowym Rokiem, niech los Wam się odmieni... a ogród życia się zazieleni... :D



    [​IMG]


     
    122qwazi lubi to.
  11. ~~Jola

    ~~Jola Czeladnik forum

    Witam wszystkich :D
    Wszystkiego dobrego w tym nowym roku życzę :D
     
    122qwazi lubi to.
  12. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry :)
    Dziewczyny Wam również wszystkiego co najlepsze - zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności, oby ten rok był jeszcze lepszy :)
     
    122qwazi lubi to.
  13. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Urocze w Nowiuśkim Roku.
    Wszystkim życzę bardzo miłego i udanego roku.:)
    ===========================================
    Wstawać śpiochy Herbatka czeka i stygnie.
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 3 stycznia 2017
    ~czarodziejka i MOD_DaMa lubią to.
  14. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Dzieńdoberek :)

    Mariola herbatkę to ja zostawię na później a teraz kawkę łyknę i może jeszcze ktoś zechce to zrobię dwie...noooo trzy :p
    [​IMG]

    Śniadankiem nie pogardzę bo jakiegoś głoda czuję od samego rana-.-
    Event skończyłam, miałam wziąść tylko naklejkę ale siłą rozpędu dobrnęłam do końca :pxD czekam na event urodzinowy, mam nadzieję, że nie odwalą chały -.-

    -------------------------------------

    Witaski w tą ponurą środę :)

    Wieje u mnie jak w kieleckim ;) dobrze, że jeszcze mrozu dużego nie ma bo by drzewa połamało :(
    Kociska patrzą na dwór tęsknie przez szybę ale jak drzwi otworzę i wiatrzysko powieje to nie chcą wyjść...zaliczają ucieczkę aby tylko ich nie wypchnąć nogą :D
    Ptasiory okupują karmnik i mam trochę radochy :D tylko papierów nie chce mi się robić :(
     
    Ostatnie edytowanie: 4 stycznia 2017
    122qwazi lubi to.
  15. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Beatko bidulo, sama siedziałaś całą środę. Ale to przez to, że kawy nie czułam. Wprawdzie jestem na odwyku od kawy, ale zapach lubię. :pxDxDxD
    U nas dziś pogoda pod zdechłym Azorem. Sypie i wieje. A może bardziej WIEJE i sypie.
    Zapraszam na coś ciepłego.
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]:)
     
  16. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry :)
    Zima przylazła , ale paskudna jakaś. Wieje , sypie, ślisko niemiłosiernie. Znów zaskoczyła drogowców :p
    Lenia mam jak diabli, a ciocia zamówiła pudełka z kotkami i coś robię i robię i skończyć nie mogę :p Weekend długi to może się zmobilizuję (z naciskiem na może ) xD
     
  17. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    mniam :p

    [​IMG]

    dzieńdoberek dziewczynki :)
    U mnie też sypie i wieje na zmianę, rano było -3,5 stopnia teraz jest -9 i temperatura nadal spada.
    Kasiu niechciej i do mnie zawitał, to chyba przez brak słoneczka a ten wiatr to mnie po prostu dobija :( i tak mi się apetyt poprawił, że normalnie szok...od lodówki muszę uciekać jak najdalej bo w spodnie się nie wejdę :cry:
     
  18. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    U nas słońce wyszło na parę minut, miałam nadzieję, że przez weekend poświeci, ale nie zapowiada się na to:cry:
    Widziałyscie ze jest BB ? Wcześnie powiedzieli 8)
     
  19. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Nie widzieliśie. Mnie ciśnienie odpowiednio podniosło kradzież portfela. no i to kurde przez 2 kobiety. bo wiem gdzie ostatni raz płaciłam i potem amba fatima-(było i nima) No żem tak wkuuuuużona , że mnie>:( >:(>:(>:( no krew zalewa.
    może dziś już nic nie piszę bo będzie blok z tym co mi się na palec ciśnie:wuerg:
     
  20. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Współczuję...........też kiedyś to przeszłam, mam tylko nadzieję, że nie miałaś tam dużo, bo ja swego czasu miałam akurat całą wypłatę i wszystko poszło, odchorowałam bardzo.........miłej nocki.