Urocze czterdziestki +

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika ~czarodziejka, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Dobrze, że przeżyłaś. A apteki rzeczywiście ciągną pełną garścią i mnożą się jak grzyby po deszczu. :sleepy:
    Ale jak pomoże to pół biedy. Gorzej jak się zapłaci i bzika pomagają. :sleepy:
     
  2. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Mam Mariola nadzieję, że leczenie pomoże bo powiem szczerze, że też przyszło mi już do głowy, że jakby nie to...chyba się zdenerwie....a półdupek po zastrzyku boli :oops:
     
  3. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Bry :)
    Beciu myśl pozytywnie, lepiej pół bolącego zadka niż cały ;) A jak pomoże to łatwiej przecierpisz.
    Mnie dziś strasznie globus boli i nic nie pomaga, a mówili, że pusta głowa nie boli :pxD Kłamali xD
    Ja myślę, że to uczulenie na klientów :p
    Ja do aptek nie chodzę, bo bym na zawał zeszła DP wysyłam xD
     
  4. drewnianymlot

    drewnianymlot Ekspert forum

    Witajcie w ten weekendowy dzień, zacząłem sobie właśnie tygodniowy urlop i już nie wiem co ja mam z czasem zrobić ;).
     
  5. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witaski kochani :)

    Mój syn skończył wczoraj 24 lata, ależ on stary nie ? :pxD Dobrze, że ja ciągle 18 xD
    Eventa zrobiłam, bawie się w BB ale jak na razie zada nie urwało :sleepy:
    No i na kole szał, wygrałam żółty chlew - zazdraszczajnie normalnie 8)

    Edit. Beciu gratki !!!!!!
     
    Ostatnie edytowanie: 13 sierpnia 2016
  6. drewnianymlot

    drewnianymlot Ekspert forum

    Urocze 40 pouciekały jakoś, wołam was wszystkie do powrotu :).
     
  7. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Urocze panienki i Drewnianego. :)
    A dlaczego drewniany na golasa po forum lata? toż krawcowe czekają z igłami w pogotowiu, bardzo chętne do odziania każdego. Czy to kiecka, czy frak szyty na miarę. :pxD
    Kasiu syn faktycznie Ci się postarzał . Tak jak i moja starsza latorośl. całe 28 już skończyła. A teraz właśnie byczą się w Chorwacji, dzwoniła, że mają tylko 35 stopni.:music:xD
     
  8. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witaski :)
    Modziu widzisz w kupie zawsze raźniej nawet ze sklerozą;):pxD
    Beciu a cóżeś Ty tak zabolała, przecież my niezniszczalne jesteśmy8) ja na razie posiłkuję się przeciwbólowymi, bo mi kręgosłup wysiada przy rwaniu malin.

    Witam Drewnianego :)
    Miłego dnia :)
     
  9. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Urocze.
    No i "pracować nam kazali" ... Ale dzisiaj sterta papierzysków nawet nie taka wielgaśna. Się zrobi w 3 dni spokojowo. ;):pxD
    No ale najpierw kawusia.

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]xD
     
  10. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    ooooooooooooo taka dzisiaj dla mnie w sam raz... czyli stały dopływ bo głowa od rana nie kumata mimo usilnych starań...
    [​IMG]

    Chyba wczorajsy rower mi "wyłazi". Nawiało mi w łepetynę i "ciężka" dzisiaj taka jak cegłówka :(
    Ewa jakby ci to powiedzieć hm..... od kiedy gadałam o rwie to....tylko gadałam. W końcu poszłam bo jeszcze upadłam na sterczącego patyka ( siadłam boczkiem praktycznie na nim :cry:) i ....już się nie dało żyć. Opiepsz dostałam bo za długo z tym łaziłam a to rwa i zapalenie wyrostka biodrowego, nie było by tego jakbym od razu poszła :oops:

    Jest już dużo lepiej...nie dam się a co :p
     
  11. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witaski :)
    Mariola to powiedz córce, że ja tak z 10 stopni to od niej przygarnę , będziemy miały po równo xD
    Obolałym zdrówka życzę i nie dajcie się :)
    Ludziuf dziś jak mrówkóf, jakby cały weekend nic nie robili tylko jedli:p
    [​IMG]

    Ja już spakowana xD
     
    MOD_Zgredek* lubi to.
  12. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Ja tyż xDxDxDxD Kasiu ale na księżycu chyba podobnie a bliżej xD
     
  13. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Urocze.
    Środunia już w połowie. :D
     
  14. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień doberek :)

    Mariolu ja w sobotę robię to nie mam połowy :p
    Beciu na księżycu tłumy będą xD
     
  15. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    mówisz? hm... to ja wolę dalej ale placu trochę więcej :D

    Zimno u mnie i leje od rana..grzybki będą :D a puki co na pasztet mięsko nastawiłam bo jakoś przy tej pogodzie zieleniny już tak mi się nie chce :( będzie na obiad mięsko do poskubania a jutro pasztecik i w chałupce ciepło od piekarnika :D
     
    Ostatnie edytowanie: 17 sierpnia 2016
  16. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Mądrze i politycznie .xD dwa w jednym. :)xDTeż chyba mi się pasztetu zakciało. :pxD
     
  17. drewnianymlot

    drewnianymlot Ekspert forum

    Witajcie rówieśniczki i nie tylko ;).
     
  18. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witaski Uroczydełka:)

    U mnie też dziś chłodno i pada przelotnie, ale to nawet lepiej bo tak w głowę nie grzeje i maliny wolniej dojrzewają, było tylko dwa dni wolnego a jakbyśmy francy tydzień nie rwalio_O>:(
    Klęska urodzaju normalnie, tylko niechby tak jakoś nie drobniały jeszcze.
    Becia chyba mnie cosik tez kręci i też w tej mojej nodze w biodrze odezwało się dziadostwo, ale ludziska się mocno ostatnio na bóle reumatyczno - stawowe skarżą.
    Kasia trochę Ci zazdroszczę, ale zasłużyłaś sobie na odpoczynek, tylko ciekawi mnie jaką robotę sobie na urlop zaplanowałaś:pxD
     
  19. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ewciu, nie mam urlopu :cry: Właśnie robię w sobotę :cry: Nie cierpię sobót :p Reszty dni w robocie też nie cierpię xD Szkoda, że z decucośtam wyżyć się nie da :oops:
    Może to przez pogodę, tak kości tak ludziom wykręca, bo to leje i leje.
    Beciu byłam na grzybach ostatnio i niby mokro ale szału nie było, chyba dlatego, że noce zimne.

    Drewniany witaj, jak na urlopie?
     
  20. drewnianymlot

    drewnianymlot Ekspert forum

    Witajcie :).
    Był, jeszcze jest i zaraz się kończy :oops:. Najgorsze że w ogóle nie czuję żebym go jakoś spożytkował.