Urocze czterdziestki +

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika ~czarodziejka, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    uuuuuuu masz dobrze wychowaną panienkę dała mamusi sporo czasu na zebranie finansów :pxDxD
    Imprezka pewnie była fajowa skoro psisko tak długo czekało na swoją część :p
    Co tam fajnego przygotowałaś do żarełka ?

    Witaski Uroczyska :)

    Mariola a kawa gdzie :eek:
     
    Ostatnie edytowanie: 2 sierpnia 2016
    122qwazi lubi to.
  2. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Mariola była dziś zarobiona i prawie na zawał padłam, to i kawa niepotrzebna była. -.-
    Na szczęście wszystko wyszło ok. Teraz się zbieram do domku.
    Do żarełka było dużo więc tak w skrócie: szaszłyki, ziemniaczki pieczone, indycze piersi faszerowane cukinią zrazy (Piersi kurzęcze faszerowane pieczarkami i czymsik tam), tort , 2 rodzaje ciast, arbuz z owocami i zalane galaretką, sałatka warzywna, no i warzywa i owoce, babeczki kruchee z owocami i bitą śmietaną, pierogi z mięchem. A goście jeszcze na drogę dostali po reklamowce bobu do skubania> no nie pamiętam, chyba wsio. xD
     
  3. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    jesooooooooooooo jak ja bym chciała żeby ktoś zaprosił mnie na imprę z takim wypasem :pxDxDxD

    Mariola ty jesteś złota mamuśka xD
     
    122qwazi lubi to.
  4. MOD_Erator

    MOD_Erator Weteran forum

    Mariola - mam nadzieję że takie impry urządzasz regularnie i następnym razem się załapię :D

    A tymczasem dla muszących (acz niechcących - znam to) wstawać, nieco energii i witalności

    [​IMG]

    Spokojnego dnia ;)
     
    122qwazi lubi to.
  5. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam.
    Następny wypas to jeszcze nie wiem kiedy ale jakby co to dam znać. xD
    No taka złota to chyba nie za bardzo. Leniwa z natury jestem. :pxDxDxD I starsza córka sporo pomogła, Bo ona w sobie odkrywa Geslerową. :pxDxD
     
  6. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry :)
    Mariola ja z imprez to najbardziej lubię jeść :D Siem muszę kiedyś wprosić , mogę robić dla córki za testera :D

    Połowa sezonu urlopowego a ja już nie wyrabiam :cry: Na szczęście jutro wolne to mam nadzieję na grzybki wyskoczyć. A dziś to chyba prześpię resztę dnia, tak mnie przymula :sleepy:
     
  7. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Ty nie śpij , tylko siej jako i cały naród tak robi.
    Dzisiaj poszłam się dowiedzieć do komornika ile mój braciszek ma jeszcze alimentów i się dowiedziałam, że ta trąba jeryhońska jeszcze nie założyła sprawy o uchylenie alimentów. A syn już ma 28 lat i pracuje. A temu bęcwałowi nadal naliczają.8):mad::mad:
    Wiem że było z capsokiem, ale po pierwsze to nerwy, a po drugie jutro poprawię. Tak że proszę wyższą instancję o wyrozumiałość. :)
    Poprawione .:)
     
    Ostatnie edytowanie: 4 sierpnia 2016
  8. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Wcale Ci się nie dziwię, że nerw Cię poniósł. Przecież takie sprawy same się nie załatwią.

    A roślinki sieję, sieję, no przecież naklejka musi być xD I sierota dopiero po starcie eventu się kapłam, że wypadajek nie ma :p
     
    122qwazi lubi to.
  9. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Urocze. Ale będzie tego siania:mad::sleepy:
     
  10. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    oj Mariola jakiś gapowaty ten twój brat tak lekko powiedziawszy -.-

    Dzień doberek uroczyska :)

    Event robię ale gdzie "zajadę" to się okaże, dopiero baobaby ściągnęłam z leśnej bo tam rosły. Z rana podlałam wszystkimi dobrościami i mi szkoda było ściągać. Miałam siać tylko mak i balony ale jak się okazuje wszystkie rośliny dostajemy losowo i jak piszą w eventowym nie bardzo się to opłaca. Trzeba siać te, które dają trzy kroki przeskoku -.- muszę rozsiać dwa pozostałe badyle a SN już poszło 400 sztuk :cry:
     
    122qwazi lubi to.
  11. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Gapowaty????
    Toż to ciamajda jako jego imiennik Zbyszko z Bogdańca.
    Mama mówiła , że jak była z nim w ciąży to mój ojciec ŚP był zauroczony Krzyżakami i latał na film do kina co tydzień , bo bilety z zakładu dostawał. I mówił , że jak będzie chłopak to będzie Zbyszek. No i taki mu los przepowiedział. Taka sama ciapa. -.-
    A kawy nima.:(
     
  12. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    [​IMG]

    Masz kobito pij co ci będę kawy żałowała :D ja już kończę :D
     
    122qwazi lubi to.
  13. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    No tak to rozumiem. Wypite , a kostki cukru dla konia zachowam. Jeszcze jeden się ostał na drugiej wsi, a właściwie to pani koń. :)
     
  14. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Nasze stare konisko to tak się do tego przyzwyczaiło, że zawsze coś dla niego mam ( albo cukier albo suchy chleb), ze jak podjeżdżałam to gnał jak wicher xD raz mało bramy nie staranował i ni choroby nie dał się od niej odgonić ( chciałam otworzyć i wjechać). Najpierw papu, późnej wjeżdżaj xD Boszszzzzzz ale już dużo czasu upłynęło ...
     
    122qwazi lubi to.
  15. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry :)
    Beciu, bo on myto zbierał :D
    U nas był koń, który uwielbiał miętowe cukierki pudrowe :D Jak miałaś to już Cię nie odstąpił :D

    Siać , siać i nie marudzić na ciężką farmerską dolę :p Naklejka mus być :D
     
    122qwazi lubi to.
  16. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Urocze..
    [​IMG]
     
  17. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Witaski :)

    Mariola ja oczywiście fusiastą :D
    Jak tam wam event ( tfu) idzie ? ja mam dopiero dwa itemy -.- kurcze nie podoba mi się sianie raz tego raz owego w zależności co będzie za trzy kroki >:(
     
    122qwazi lubi to.
  18. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry :)
    Ja tam jaką dadzą taką wypiję xD

    Event powoli, na każdej łące co innego rośnie. Na razie jestem na 4 etapie :) Byle do 8 :p.
    Chyba się wezmę za mycie okien, bo nawet firanka nie pomaga :p
     
    122qwazi lubi to.
  19. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Ja 2 item będę miała wieczorem bo jeszcze brakuje 600 pierników.
    ============================================
    A gdzie to Urocze się chowają?
    Witam pięknie niedzielnie.
    Wczoraj cały dzień było pochmurnie ale dzisiaj pięknie słonko świeci, więc na kawkę proszę na taras dzieci.
    [​IMG]:)
     
    Ostatnie edytowanie: 7 sierpnia 2016
  20. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    oooooooooooo Mariola ale wypas :p

    Idę zalegnę na tym tarasie i mam nadzieję, że jakiś wiaterek podmucha bo ździebko mi dzisiaj ciężko....chyba jeszcze więcej....ten sok chyba mi zycie uratował :sleepy:
     
    122qwazi lubi to.