Urocze czterdziestki +

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika ~czarodziejka, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    A ja myślałam że to tylko u mne na lapku się rozdziewasz. Bo ja swoją tylko w pracy oglądam. w domu połowy sukienek nie ma. Coś tam pewnie niewgrane po czyszczeniu, ale mi się nie chce.
    Ewa łabądki mam jeszcze 5 więc spoko-loko.
     
  2. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Kasia,Ewa czy wy widzicie moją sukienkę ?
     
    122qwazi lubi to.
  3. MOD_Erator

    MOD_Erator Weteran forum

    Ja Ci widzę tylko... []

    i jakieś IMG

    Jak można się tak publicznie obnażać?:mad:

    :p
     
    122qwazi i ~czarodziejka lubią to.
  4. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry :)
    Beciu ja nie widzę. A w jakim hostingu masz kiecke? Może termin Ci wygasł :p A może to po prostu kiecka super mini :D

    Słuchajcie dostałam róż żaby, normalnie za darmo :inlove: Ale nie wiem kto się kryje pod Nickiem WłodekP, może któraś z Was wie ? Bo muszę tego kogoś wycałować :inlove:
     
    122qwazi lubi to.
  5. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Nie widzę Beciu, ale ja ostatnio jakaś ślepa się zrobiłam ;) :D

    Oj wlazłam jak do obory, witaski :)

    Kasia to nie ja :)
    Mariolka to bardzo dziękuję, pisz co jeszcze Ci trzeba, ile masz tych korkowych, bo jak jedno czy dwa to jeszcze Ci podeślę
     
    122qwazi lubi to.
  6. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    ufff odziałam się, co prawda w starą kieckę ale najlepiej na mnie leży :D

    Dzieńdoberek :)

    Dziewczyny pisać co tam potrzebujecie to wieczorkiem powysyłam bo za godzinkę jadę na wyprawę rowerową...mam nadzieję, że wrócę ;) bo to lasem trasa leci i jak "wysiądę" to DP samochodem po mnie nie podjedzie tylko tak czy siak będę musiała do szosy jakoś dociągnąć :)
    A czy ja chciałam, ktoś ze mnie kieckę zdjął :cry: tylko jak on to zrobił, że nie poczułam-.-
     
    122qwazi lubi to.
  7. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Becia masz kiecke :D

    Ewciu już wiem kto to :)

    Krzyczeć kto co szuka jeszcze :)
     
    122qwazi lubi to.
  8. jooy69

    jooy69 Książę forum

    To ja poproszę o derenia i wampe :) bo w balonie chyba mi się nie uda.
     
    122qwazi lubi to.
  9. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry kochani :)

    Ewciu mówisz i masz :)
     
    122qwazi lubi to.
  10. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witaski :)
    Kasia dziękuję bardzo:inlove::inlove:, ale ja was za bardzo wykorzystuję :oops:
    Becia tobie też :inlove::inlove: a o kieckę to ty może mężę zapytaj, może ty zabiegana taka i on ci znaki daje;):pxD
     
    122qwazi i ~czarodziejka lubią to.
  11. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Wiesz co? hmmm.... chyba możesz mieć rację, po tylu latach wprawę to już się ma :pxDxD
     
    122qwazi lubi to.
  12. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    A mnie ciekawi czym ty tak pochłonięta byłaś, że nie zauważyłaś :D Pewnie Cię balon pochłonął :D
     
    122qwazi lubi to.
  13. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witaski :)
    Becia to Ty zwolnij Kochana i przytul Misia :)
     
    122qwazi i ~czarodziejka lubią to.
  14. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum


    Yhm, wczoraj był dzień przytulasków :D w lesie :p

    Przez dwa dni przejechałam 90 kilometrów, normalnie duma mnie rozpiera :music:a dzisiaj już nie zdążyłam bo jak się obudziłam to już go nie było -.-

    Mariola nam zaginęła czy jak:eek: Co tam upolowałyście w balonie ? ja jestem baaaardzo zadowolona :D
     
    122qwazi lubi to.
  15. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry :)
    Mariola nie wysiadła na czas i odleciała o_O
    Beciu ja głównie xxl wysokie za zwykłe drzewka. Najlepsze wymiany miałam na forum- mam róż strusie jaja , no i gratisowe żabki. A i uzbierałam parę sercowych, jeszcze ciut mi brakuje , ale to się dozbiera. :)
    [​IMG]
     
    122qwazi lubi to.
  16. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    no no no ale fajny widok, szkoda tylko, że żadnego PD nie daje :oops: Ja też wysokie xxl na baśkę wydarłam ale głównie oferty w balonie wystawiałam. Na forum u nas to strasznie się ludzie drożą, chyba tylko dwie wymianki tam zrobiłam. Mam już cel na przyszły G&T , różowe pałki tylko nie wiem jeszcze ile to jest warte. Jakbyś Kaś u znajomych podpytała to bym wiedziała czy mnie stać :)
     
    Ostatnie edytowanie: 1 sierpnia 2016
    122qwazi lubi to.
  17. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Beciu to tylko do popatrzenia postawiłam. Teraz znów itemki stoją, chociaż teraz to mi na poziomach nie zależy.

    Z tych co znam to sami szukają :p Ale popytać mogę :) Ja chyba sobie kupię zwierzaki i sama pobuduje. Na razie mam indyka do farbek, brak drugiego, ale to się kupi :)
    Beciu na kolejne gt to dasz jelenie i pare xxl i pewnie pałki dadzą, bo na nowości wiecznie bum jest. Tym razem głupawka z borsukami była.
     
    122qwazi lubi to.
  18. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Kaś w balonie wystawiłam za 12 pitomb xxl i nikt nie dał :cry:
     
    122qwazi lubi to.
  19. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Poważnie o_O To czego Ci ludzie szukają o_O

    Dzień dobry :) Po wczorajszych ulewach dziś świeci słoneczko :) Kto pójdzie za mnie do pracy ?xD
     
    122qwazi lubi to.
  20. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Urocze panienki.
    Podziękować przyszłam za wszystkie cuda. :inlove:
    Nie było mnie bo mojemu dziewczęciu osiemnastki się zachciało, ale już po wszystkim, wszyscy przeżyli, wszystko smakowało nawet Tajdze kiełbasa z grila. Czekała biedna aż do 4 rano żeby jej się odpowiednio wystudziła.:pxDxDxD
    Młoda zadowolona no i mam już wszystkie dwie dorosłe córcie. A za 2 lata starszej się wesela zakciało.-.-8)o_O
     
    ~czarodziejka lubi to.