Urocze czterdziestki +

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika ~czarodziejka, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -trendix-

    -trendix- Stały bywalec

    Cześć uroczydełka :)

    jakby to powiedzieć ?? po ponad 5 latach chyba mi się farma znudziła, więc tu nie zaglądam. Pola leżą odłogiem aby chwasty nie rosły :) Od lutego gram w inną grę, która mi czas zajmuje, oczywiście nie powiem jaką bo to nie jest gra bigpointa a nie chce niepotrzebnej pracy MODom przysparzać :D. Jeżdżę sobie tu i tam i patrzę jak wnusia dorasta :) Nie będę Was zanudzał i wrzucał linków do wszystkich zdjęć :) zresztą linki do zdjęć z wypraw rowerowych jak widzę wiecie gdzie znaleźć :) Tu link do zdjęć z wyjazdu z żoną do Ogrodów Hortulus bo na blogu ich nie znajdziecie : ) https://plus.google.com/photos/116406985538868138706/albums/6295636884572093345

    a tu moja wnusia :)

    [​IMG]

    Miłego grania Wam życzę :)
     
    122qwazi i BA_Czerwona lubią to.
  2. MOD_Erator

    MOD_Erator Weteran forum

    A farmerska gra? Czy inna? ;)
     
    122qwazi lubi to.
  3. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witaski kochani :)
    Wojtula no wreszcie :) Ja tam profilaktycznie żadnej innej gry nie zaczynam , bo się uzależnię :p
    W pięknym miejscu byliście, nic tylko wypoczywać tam :)
    A wnusia szybko rośnie, piękna panienka :inlove:
     
    122qwazi lubi to.
  4. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Witaski :)

    Piątek dzisiaj, piątunio :inlove:jutro bedę się byczyła a wieczorkim grill nad stawem u kolegi, zakupił małą łódkę więc wieczór zapowiada się :inlove::inlove::inlove:

    Wróciłam od fryzjera, podcięłam trochę włosy bo kurcze gorąco w tych długich kudłach :( szkoda mi trochę ale do jesieni urosną.

    Anglia opowiedziała się za wyjściem z Unii... bedzie dym -.-


    Wojtula ale ci wnuczka szybko rośnie o_O
     
    122qwazi lubi to.
  5. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry :)
    Beciu zabierz mnie ze sobą :inlove: Obiecuję że grzeczna będę :music: Ja do wieczora w pracy i jutro też...a to tydzień przed urlopem, to się będzie wlokło niemiłosiernie:cry:

    Dziewczyny gratki awansów :)
     
    ~czarodziejka i 122qwazi lubią to.
  6. MOD_Erator

    MOD_Erator Weteran forum

    O! Właśnie... to to o czym zapomniałem.... w sumie to od dwóch tygodni codziennie zapominam :( W końcu hycę golarkę i sam się obetnę...
     
  7. jolcze5817

    jolcze5817 Forumowy żółtodziób

    Witajcie,jestem nowa.Dopiero co odblokowałam bahorame.Aktualnie siedzę tam i zbieram tę trzcinę cukrową i zbieram a nowego poziomu nie widać.....Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego wieczoru
     
    122qwazi lubi to.
  8. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witaj :)
    na początku zawsze jest ciężko a potem jeszcze ciężej :p

    Bry ugotowane :D
    Chyba nigdy mnie nie cieszyl pobyt wpracy jak dziś :D Tam mam chłodek, czasami aż za duży :p Niestety trzeba było wrócić do domu i się topić :cry:

    Modku obciachaj się, chłodniej Ci będzie :)
    Beciu ja też zciachałam i to sporo, bo zaczęły mnie wkurzać :p
     
    ~czarodziejka i 122qwazi lubią to.
  9. jolcze5817

    jolcze5817 Forumowy żółtodziób

    Witajcie:D bardzo dziękuję za odzew za mój wpis8)Fajnie tu sobie gadacie.Długo już gracie i tak sobie opowiadacie.Też się dzisiaj topiłam:cry:,ale ponoć jutro ma być lepiej:pCo tam Anglia wychodzi z Unii,ale nasi chłopcy wygrali z Szwajcarami ....Idę dalej zbierać moją trzycinę:pWnusia przepiękna.Pozdrowionka dla wszystkich:music:

    Witajcie jak się zapisać do Waszego klubu:DPodobają mi się Wasze wpisy,też jestem 40+,więc może zechcecie mnie przyjąć,tylko wyjaśnijcie jak się to robi,bo gram dopiero od niedawna.Pozdrawiam wszystkich miłych 40+:p

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 27 czerwca 2016
    122qwazi lubi to.
  10. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Wistaski :)
    Ja gram od grudnia 2010r, więc potwornie długo xD Pociesza mnie, że są tacy co grają dłużej :p Farma to jedyna gra nałogowa xD
    Jeśli chodzi o zapisy do klubu to takowych nie ma, włazisz i piszesz :) Będzie nam miło :)
    Wstawać śpiochy xD

    [​IMG]
    I coś dla ochłody ;)

    [​IMG]
     
    122qwazi lubi to.
  11. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witaski :)
    No ja teraz zaczynam żyć, mimo ze u nas dziś nieźle polało to nadal jakoś ciepło, nawet spać nie mogę :)
    Witam nową 40+ :) Wpadaj do nas, będzie weselej :)

    Kasia lody :inlove: biorę :)
     
    ~czarodziejka i 122qwazi lubią to.
  12. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Urocze.
    U nas po wczorajszej burzy lżej się oddycha a jest ciepło, czyli tak jak mi pasi.
    Witaj Nowa Urocza. Ja już nie urocza ale i tak tu zaglądam. Możesz czuć się przygarnięta. xD
    W sobotę byłam na wiejskiej potancówce i mogę powiedzieć , że czyję się wyhulana.:pxD
    Wczoraj byliśmy u mamy i też nam zeszło do wieczora.
    Kilka fotek z imrezy
    [​IMG]xD

    : [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG][​IMG]
     
    ~czarodziejka lubi to.
  13. MOD_Kirito

    MOD_Kirito Guest

    Witam,

    Wybaczcie że tak bez zapowiedzi,ale coś mnie zainteresowało :) Ta krówka na ostatnim zdjęciu to balon czy żywa ?
     
    122qwazi lubi to.
  14. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witaski :)
    Myślę , że ta krowa to plastik, taki do nauki dojenia :)
    Jak ja lubię takie imprezy :) U nas dwa razy w roku są targi rolne i można maszyny i zwierzaki pooglądać :)
    Rękodzieła oglądać nie mogę, bo wszystko mi się podoba i bym tachała do domu :p
     
    122qwazi lubi to.
  15. MOD_Kirito

    MOD_Kirito Guest

    Człowiek całe życie się uczy :)
     
  16. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Dzień doberek :)

    Mariola jak ja ci zazdraszczam tych imprez :inlove: u mnie jeszcze mniej niż u Kasiu bo tylko raz w roku 30 km. ode mnie w pierwszy wekend lipca... to już niedługo :inlove:
    Ewa u mnie padało mżawką przez 10 minut -.- dzisiaj z rana wylazłam podlewać zieleninę i trawę bo już ledwie wszystko zipie a jeszcze moja kochana męża w środę trawę skosiła i prawie już się wypaliła na tym skwarze>:( a mówiłam zostaw -.-
    Kawkę łapię bo już wchodzi, wczoraj było gorzej po sobotnim grillowaniu ledwie żyłam, ale jaka była impra :inlove::inlove::inlove:
    Witaj urocza Jolu ???? a czemu ty bidulo tak tą trzcinę siejesz, poprzeglądaj mise w spóldzielni, które dają TPD zrób ( jakieś zadanie dawało dużo, pamiętam bo podpowiadałam kurczakowi ), przeskoczysz parę poziomów a co za tym idzie wpadną ci banany. Odblokuj sobie następne roślinki, które rosną dłużej i już nie będziesz musiała tak często zbierać zielska. Inny sposób, jak masz trochę grosza to kup smoothie z mango i pomarańczy, skonsumuj i przeskoczysz parę poziomów :)
     
    Ostatnie edytowanie: 27 czerwca 2016
  17. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Krowa sztuczna i ogonem po mordzie się nie dostaje. :pxDxDxD

    U nas są raz w roku w mojej rodzinnej wsi. Też są traktory różnego kalibru, kwiaty, drzewka rękodzieło i zwierzaki prawdziwe też. :)
    Króliki były fajniusie białe w brązowe ciapki.
     
    ~czarodziejka lubi to.
  18. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ja najbardziej lubie konie i kury :) Ostatnio były te zimnokrwiste, piękne i ogromne, a kurki im mniejsze tym śliczniejsze i bardziej kolorowe :)
     
  19. MOD_Erator

    MOD_Erator Weteran forum

    No... i wreszcie człek wygląda jak chce a nie jak musi :p

    [​IMG]

    Trza będzie se nowe wdzianko uszyć :p


    Mariola - ale tej imprezy to Ci zazdraszczam. U mnie jak są takie dni czegoś tam to się pojawiają budy z plastikami, koło gospodyń wiejskich a na scenie grają jakieś leszcze. Żeby to chociaż Leszcze grali...
    A widzę, że jakiś pan też ćwiczył ciągnięcie... nono... :p
    I te traktory i inne sprzęty... ja też bym chciał. Co z tego, że nie mam nawet hektara... (przeliczeniowego :p )
     
  20. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Pan sobie chciał potrzymać, to sobie potrzymał. Każdemu było wolno. :pxD
    na jagodach byłam, ale deszczyk mnie przegonił. Jeszcze z godzinę mógłby się wstrzymać. Ale ze 3 litry machnęłam. xD[​IMG]