Urocze czterdziestki +

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika ~czarodziejka, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_Erator

    MOD_Erator Weteran forum

    Jak z radości to dziś pójdzie Bursztynowa Komnata. A z rozpaczy żołądkowa... :p
     
  2. zaplaty

    zaplaty Forumowy żółtodziób

    zapraszam do znajomych
     
  3. MOD_Kirito

    MOD_Kirito Guest

    Witam wszystkich :)
    @zaplaty

    Kluby użytkowników służą jako miejsca spotkań graczy w celu miłego spędzania czasu. Nie służą one jednak do szukania sąsiadów czy też znajomych to wspólnej gry. Swoje ogłoszenie możesz zostawić w dziale: Giełda - ogłoszenia graczy (po kliknięciu na zielony napis zostaniesz przeniesiony do odpowiedniego działu). Zachęcam Cię do napisanie w w/w dziale na pewno znajdziesz sąsiadów do wspólnej gry.
     
  4. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Dzień doberek Robaczki :)

    Wróciłam wczoraj w nocy z Bieszczad :inlove: muszę się przyznać, że ledwie łażę-.- myślałam, że większą mam kondycję ale sama siebie usprawiedliwiam, ze nie oszczędzaliśmy się. W sobotę i w niedzielę zrobiliśmy wędrówkę przez 6-godzinne szlaki, zaliczyliśmy parę szczytów i ...jestem szczęśliwa :p

    A teraz czas wracać do codzienności czyli siadam w papiery i ....idę zrobić kawusi xD

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 20 czerwca 2016
  5. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witaj zwłuczony robaczku. :)
    Takim to dobrze-mogą się włuczyć a człowiek siedzi albo w papierach albo ogródku.:wuerg::pxDxDxD
    Beatko dobrze, że łazisz, jutro będzie lepiej. :)
    A kawy dla mi ni ma.:sleepy::oops:
     
  6. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzien dobry włóczykije i pracusie :)
    U mnie roboty od groma, komp nie chce współpracować...a to dopiero poniedziałek. Jak tak będzie dalej, to już przy środzie będę się ciąć łyżeczką xD A do tego lenia mam, żyję myślą o urlopie :p
    Beciu gdzie fotorelacja co? :p
     
  7. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    a w mężowskim telefonie :p nie umiem zrobić albumu i dać do niego linka :oops:
     
    Ostatnie edytowanie: 20 czerwca 2016
  8. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    :cry::cry::cry: Beciu musisz na przeszkolenie do Wojtuli iść :)
    A właśnie, coś znów go wcięło:oops:
    Zamówiłam sobie sekretarzyk i wreszcie nie muszę zajmować stołu na swoje duperele:music: Dla równowagi zaginęły dwie przesyłki jakie wysłałam do ośrodków dla dzieci..to tak żeby za wesoło nie było :cry:
     
  9. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    a co wysyłałaś dla tych ośrodków ? pochwal się bo na pewno coś ładnego :)
     
  10. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Beciu tylko serwetki, bo sami kupują, ale było tego ponad 80szt w każdej paczce :oops:

    Dzień dobry :) Dużo słońca, bo u mnie od wczoraj leje :sleepy:
     
  11. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Witaski :)

    U mnie jeszcze nie leje ale jest bardzo zachmurzono więc to tylko kwestia czasu, miałam na jagódki jechać chociaż tak na pierożki nazbierać :( takie ze śmietanką i cukrem :inlove::inlove::inlove::cry:
     
  12. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam dzieciaki. :)
    U mnie słonecznie, ale nie wiem czy ciepło, bo z papierów się wygrzebać nie mogę.
    Beatko, na jagody nie poszłaś i nawet kawy nie zrobisz dla kobiety pracującej. :pxDxDxD
    Jagody u mnie w przyszłym tygodniu zaplanowane bo jeszcze małe i kwaśne. A po deszczyku który popadał wczoraj śliczniutko, dzisiaj słoneczko-to rosną aż mruczą. :music:

    W sobotę u nas festyn rodzinny więc trzeba nogi ćwiczyć na tańce. :pxDxDxD
    Wojtula ciężko pedałuje i wykupuje Przemka z objęć Siwobrodego.:)
    Uwolnić Przemka :)
    Sobota, 11 czerwca 2016 · dodano: 13.06.2016 | Komentarze 4
    Pilchowo - Szczecin - Warzymice - Przecław - Kołbaskowo - Rosówek - Nuerosow - Rosow - Neurochlitz - Gartz - Friedrichsthal - Gatow - Schwedt - Friedrichsthal - Gartz - Mescherin - Staffelde - Neurochlitz - Rosówek - Kołbaskowo - Smętowice - Przecław - Warzymice - Szczecin - Pilchowo.

    MAPA

    Przemek Zaręba, młody człowiek cierpiący na nieuleczalne Zwyrodnienie Barwnikowe Siatkówki postanowił dopóki jeszcze może gdyż w dzień jeszcze widzi, objechać rowerem Polskę. W czasie swojej podróży trafił w czwartek do Szczecina gdzie został uprowadzony przez grupę Niewidomi na Tandemach Szczecin i okolice o czym możecie przeczytać na ich profilu (wpis). Wieczorem zadzwonił do mnie szef porywaczy siwobrody bym w piątek zjawił się u niego. Podjąłem się roli mediatora w uwolnieniu Przemka i w piątek po pracy zjawiłem się w Pilchowie. Od razu przystąpiłem do negocjacji czyli rozpaliłem ognisko i rozpoczęły się trudne negocjacje wspomagane izotonikami. Nim jednak udałem się spać przyniosły one skutek i siwobrody zgodził się uwolnić w sobotę Przemka. Po trudnych nocnych negocjacjach wstaliśmy wcześnie rano czyli ok. 9:00 i rozpoczęliśmy przygotowania do wyjazdu. Siwobrody zmusił jeszcze Przemka do reklamowania akcji Niewidomi na Tandemach oklejając jego rower i w końcu ok.11:00 ruszamy w drogę.xD

    Post edytowany - usunięcie hiperłączy. MOD_Kirito
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 21 czerwca 2016
  13. MOD_Kirito

    MOD_Kirito Guest

    Witam Wszystkich domowników,

    @122qwazi

    Witaj,

    Mimo szczytnego celu, jakim zapewne jest dodanie opisu akcji "uwolnić Przemka", to muszę Cię prosić aby na przyszłość w tekście nie znajdywały się żadne hiperłącza. Przypominam, że takie hiperłącza przenoszą nas do stron nie powiązanych z grą czy też ogólnie bigpointem. Z związku z powyższym twój, post został edytowany w celu usunięcia odnośników do stron trzecich. Pamiętaj proszę, żeby w przyszłości przed dodaniem postu je usunąć:)
     
  14. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    łeeeeee i teraz muszę sama grzebać coby to znaleźć ale rozumiem regulamin to regulamin -.-

    Mariola przyganiał kocioł garnkowi -.- a twoja kawa gdzie 8) w sam raz przydała by się w południe xD
    [​IMG]
     
  15. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Przepraszam Modku. O łączach zwykłych i tych hiper nawet nie pomyślałam. ( tu się biję w piersi)

    Ale dlaczego małpa to nie rozumiem- ja żabsko jestem. :pxDxDxD
    Beatko myślałam żeś jednak poszła na jagody. xD
     
  16. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Nie poszłam zbałam się chmury xD

    Całuski Uroczyska :)

    Ewa nam zaginęła? Ewaaaaaaaaaaaaaaa wyłaź -.-

    Wczoraj chmura ( oczywiście nie padało) dzisiaj upał straszelny, wyszłam na chwilę na dwór i wracałam cała spłynięta znaczy mokra>:( nie lubię takich upałów, teraz mam 30 na termometrze -.- nawet do sklepu nie pójdę po chleb tylko upiekę -.-
    W zgaduli piszą coby nakupić sobie bananów, wiśni, pomarańczy, brzoskwiń i chyba jeszcze czegoś ale zapomniałam :oops:
     
    toDzasta lubi to.
  17. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam .
    Beatko masz jakiś sprawdzony przepis na chlebek? Dzieci mi się domagają po zakupieniu mi na urodziny nowuśkiej kuchenki i wypadałoby im upiec.
    A kawy ni ma. 8)xD
    Ewa apaczów pilnuje pewnikiem. :(
    Oo_Oo banany trza na pole posadzić. :)
     
  18. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    oooooooooooo to ci fest prezent dzieciaki fundnęły:D nie ma wyjścia trza coś upiec :p
    Mariola mam przepis już sprawdzony, tylko ja mam takie ustrojstwo co miesza ciasto ale przecież ręką też można wyrobić.

    4 g. drożdży
    łyżeczka cukru
    500 g. wody
    60 dkg.mąki ( 50 dkg. pszennej 10 dkg. żytniej)
    80 g. otrębów pszennych
    80 g. pestek (siemienia, z dyni, ze słonecznika)
    łyżeczka soli

    Porcja jest na podłużną blaszkę 37 cm.
    Jak mi urośnie tak z centymetr ponad blaszkę to wkładam do już nagrzanego piekarnika na 200 stopni. Piekę na oko, do takiego ładnego upieczenia.

    Drzewa wystawcie na ten pojutrzejszy event z drzewami bo ma coś z nich wypadać.
     
    Ostatnie edytowanie: 22 czerwca 2016
    toDzasta lubi to.
  19. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Bry :)
    To nie ma pierogów o_O A ja się ośliniłam na samą myśl :cry:
    Beciu choć do mnie, do wieczora w pracy siedzę i chłodek mam :music:

    Drzewa powiadasz, ide poczytać :)
     
  20. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    No tak, jak ja właśnie zwierzaki powystawiałam...8)