Urocze czterdziestki +

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika ~czarodziejka, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Niedzielne witaski :)
    Mariola wcale nie wiało aż dziw :p wybraliśmy się rankiem na bazarek bo w Sandomierzu jest taki, że można kupić chyba wszystko tzw. mydło i powidło i trafiają się prawdziwe starociowe perełki. Po
    odpoczynku i szamanku poszliśmy w miasto, byliśmy już parę razy więc pokręciliśmy się po nieznanych zaułkach a jak chmurka przyszła to w samochód i do domciu :pxDxD

    Mariola jak tam rajd ?
    Komu wypada to wypada -.- na 20 bum bumów żadnego nie miałam, na 40 tych jeżdżących na farmie też :cry: jak czytam wątek mini eventowy to zaczynam mieć stresa :cry::cry::cry::oops:
     
    Anetta41 i 122qwazi lubią to.
  2. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    To nie czytaj i się stresować nie będziesz. :)

    Witam Urocze panienki. :)
    Rajd zaliczony. Chłodno i ciemno ale fajnie było. Było ok 150 osób.Na końcu ognisko z kiełbachą i losowanie nagród.Stan posiadania powiększył się o przewodnik i córki piłkę do kosza .Wróciliśmy o 2,30. Nawet nogi nie bolą to jest nieźle po zimie. :D
    Pociąg przywiózł mi 2 łabędzie, i pojechał znów po te wydry które jakoś nie mogą dotrzeć.:p
     
    Anetta41 lubi to.
  3. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    O mamciuniu a co tu takie pustki :eek:

    Ostatnie dni latam na wysokich obrotach ale dzisiaj troszku zwolniłam bo gardło mnie boli -.- i zatoki :wuerg::cry::cry:Przewiało mnie chyba na tarasie przy popołudniowej kawusi.
    Pociąg przywiózł mi po parę łabędzi, wydr i w dwie różowości: rybki i króliczki. Może być chociaż to co ludziska wypisywali w eventowym to dopiero był wypas, jeżeli to prawda to ta losowość jest straaasznie niesprawiedliwa -.-
    Idę zrobić kawkę i za jakimś ciastkiem polukam w szafce :p
     
    Anetta41 i 122qwazi lubią to.
  4. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Beatko no czekam i czekam. Już usechłam bez kawusi. :cry::p:p:p
    Witam Cię dziecko kochane. No pusto gdzieś ostatnio w Uroczych.
    A tych wydr nie masz czasem moich? Bo jakoś do mnie nie mogły dotrzeć chociaż uczciwie polowałam. :pxDxDxD
     
    Anetta41 i ~czarodziejka lubią to.
  5. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Mariola nastawiłam wodę i poszłam tylko na chwileczkę w skalniak i ....dopiero wróciłam :oops: nie słyszałam, że czajnik gwiżdże ... ale, że ty też nie słyszałaś:eek:xDxD
    aaaaaaaaaaaaaaaa to twoje te wydry -.- no tak patrzyłam na nie i wiedziałam, że z taką rudą łatką na ogonie to u mnie nie występowały i moje takiego apetytu nie mają ( nie wiem czy wyrobię z paszą do G&T) -.- ale nakarmiłam nie było wyjścia bo by jeszcze do sąsiada na rybki poszły...oj to by dopiero było xD
     
    Ostatnie edytowanie: 12 maja 2016
    Anetta41 i 122qwazi lubią to.
  6. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witaski Kochani :)
    Wszyscy coś ostatnio zabiegani.
    Zarezerwowałam sobie nocleg i jadę pod koniec maja do Torunia na łazikostwo, już się nie mogę doczekać :inlove:
    Mariola jakieś wydry u mnie się zadomowiły i dokarmiam do gt jak coś ;)
    A jak Wam idzie rzucanie toporem? Ja już mam wszystkie itemki i troszkę brak na pnącze, ale to pikuś, potem sobie coś jeszcze dobiorę :)
     
    Anetta41 i 122qwazi lubią to.
  7. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Idzie nawet nawet, pnącze właśnie odpaliłam :p teraz zbieram na drzewka i bum bumy.
     
    Anetta41 i 122qwazi lubią to.
  8. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Urocze.
    Słyszałam że gwizda, ale myślałam, że to ktoś na Ciebie.:pxDxD
    A wydra faktoza że z łatą rudą to będzie ta. Weź na dietę dziadrygę, tak jak my sukę, bo córka się drze że się p. weterynarz będzie się na nią drzeć, że za gruba. No i do połowy czerwca musi trochę kilo zrzucić.
    To ja dzisiaj zapodam kawusię bo ten skalnik Beatki za dużo czajników pochłonie.xD
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]:phttps://www.youtube.com/watch?v=zdLobUt0LH8
     
    Ostatnie edytowanie: 13 maja 2016
    Anetta41 i ~czarodziejka lubią to.
  9. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    oooo tak tak :p kawusia...ciasteczko....dwa ciasteczka :pxDxDxD
    [​IMG]
    Coś mi dzisiaj nie idzie rzucanie toporami, po 40 talarków mi wychodzi :( jak nic pewnie trza jeszcze siać i siać bo mi zupki mało żeby sobie porzucać. Sadzonki wzięte ale na kibelki zbrakło i to dużo :(
     
    Anetta41 i 122qwazi lubią to.
  10. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry :)
    Uzbierałam 21 rzucanków, to sobie porzucam, najpierw pnącze i naklejka , bo zapomniałam, że najważniejsza :p
    No i ogólnie na wszystko mi czasu brak :cry: Ciągle człek coś robi, a jakoś roboty nie ubywa...normalnie sks mnie dopadł :cry:
     
    Anetta41 i 122qwazi lubią to.
  11. MOD_Erator

    MOD_Erator Weteran forum

    No... przymierzam się tu już od jakiegoś czasu ale nie mogę się przemóc. Czy "przystojni czterdziestkowie -" mogą tu zaglądać i czasem coś chlapnąć? :D
     
    Anetta41 i 122qwazi lubią to.
  12. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Pewnie, że mogą, a nawet powinni :) Witamy i zapraszamy :)

    U mnie dziś leje potwornie cały dzień....nawet na spacer nie ma jak iść :cry:
     
    Anetta41 i 122qwazi lubią to.
  13. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Niedzielne witaski :)
    Zbieram się na zwiedzanko do Masłomęcza ( wioska Gotów), tylko jeszcze 5 razy cisnę toporkiem :p wszystko już zgarnęłam i parę dodatkowych itemów jeszcze wezmę bo jakoś za dużo zielska mi się nasiało :oops:xDxD

    To pewnie ta ogromna sina chmura co się u nas skradała po niebie poszła do ciebie :p
     
    Anetta41 i 122qwazi lubią to.
  14. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry Uroczydełka :)
    Beciu udanego zwiedzania :)
    Dziś pogoda dużo lepsza i muszę poganiać za kosiarką :p
     
    Anetta41 i 122qwazi lubią to.
  15. MOD_Erator

    MOD_Erator Weteran forum

    W niedzielę? :eek:
     
    Anetta41 lubi to.
  16. Mirka

    Mirka Baron forum

    Witam Uroczyska... pamiętam o Was nie tylko w takim dniu... pozdrawiam... :inlove:


    [​IMG]

     
    ~czarodziejka, Anetta41 oraz 122qwazi lubią to.
  17. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry kochani :)
    Niestety w tygodniu nie mam czasu , ale to w ramach sportu, trzeba spalić te nasze ciasteczka :pxD

    Mireczko my również pamiętamy o sąsiadkach :) Dziękujemy ślicznie. U mnie w ogródku właśnie zakwitły niezapominajki niebieskie i kilka różowych :)
     
    122qwazi i Anetta41 lubią to.
  18. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Urocze i Uroczego.
    Zimno u nas gdzieś po tej "Zośce" okropne. Nie dość, że w kurtce to jeszcze rękawiczki mus było z torebki wyciągnąć po drodze, bo ręce do kierownika przymarzały. -.-
    To coś ciepłego na rozgrzewkę proszę. :)
    [​IMG]
     
    Anetta41 lubi to.
  19. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Witam :)

    Wróciłam ze stolicy i przylazłam wypić kawkę z wami bo padam na pysek, dzięks Mariola :)

    Odkryłam tajemniczości z eventu...mogę je określić tylko jednym słowem...porażka ...
     
    122qwazi lubi to.
  20. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witaski :)

    Wiem, wiem popiół na głowę, ale komp jak to komp raz się włączy a raz nie a lapek znów tydzień w naprawie jest i nie wiem co jest teraz chyba zostało jeszcze czyszczenie. event kiepsko bo brak dostępu ( na telefonie i tablecie nie mam aplikacji na farmę ) ale pnączy odpalone i coś jeszcze jutro powalczę po rannych zbiorach.
    Na przeprosiny ciacho zostawię, sama piekłam.
    [​IMG]
     
    122qwazi lubi to.