Urocze czterdziestki +

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika ~czarodziejka, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -trendix-

    -trendix- Stały bywalec

  2. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry kochani w ten świąteczny dzień :)
    Beciu na pewno upolujesz za niej coś fajnego :) Chyba, że niedrogo odsprzedaż sąsiadce ;)

    Kochani życzę Wam zdrowych, radosnych i przede wszystkim spokojnych Świąt, byśmy na chwilę zapomnieli o codziennych troskach i miło spędzili czas w rodzinnym gronie :)
    [​IMG]
     
  3. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Uroczyście i świątecznie. :)
    Kasiu śliczne pisanki. :)
    Miłłego świętowania życzę. :)
     
  4. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    ooooooooo nikogo nie ma w domku od niedzieli o_O

    Wczoraj jak wsiadłam do balona to mnie wypuścili o 22.00 a właściwie to chyba wypadłam bo obudziła mnie reklama w TV przed 24.00:cry:xDxD Jakiś skąpy ten balon nic superaśnego nie znalazłam, parę wysokich xxl-ek zgarnęłam ale cena wcale nie była mała, ludziska zaczęli je wysoko wyceniać:cry:

    Kawaaaaaaaaaaaaaaaaa

    [​IMG]
     
  5. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry :)
    Ja wczoraj troszkę pobuszowałam, bo do wieczora w pracy siedziałam , ale zgarnęłam róż kociołki za sklep dla nurków :p
    Ogólnie to kicha, chciałam rarytasiki poszukać i perfumowych na całą łąkę ale ciężko. I czeremchę chciałam skompletować ale na to w ogóle ofert nie ma, wstawiłam swoją ale nie wiem co ludzie chcą :cry:
    A dziś to mi ludzie przeszkadzają, no kupują i kupują :p
    Odbiję sobie wieczorem :)
     
  6. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Kasia walnij na duuużej kartce napis "przepraszamy za utrudnienia dzisiaj G&T" i niech grzecznie czekają aż nie skończysz przeglądać ofert :D
     
  7. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Oj przydałoby się tak zrobić :p Zero zrozumienia dla ciężkiej farmerskiej doli xD
    Jak idą Wam polowania?
     
  8. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Ja już jedną polanę w ogrodzie mam w neonach więc jestem zadowolona, wogóle cały ogród ozdobny przerobiłam bedzie więcej PD i mniej klikania :D
     
  9. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Urocze. No nareszcie, bo wisiałam samotna jak ten palec:D( o ile palec może być samotny)
    U mnie w balonie kiszka jakaś. Beznadziejne oferty. Za coś konkretnego dają jabłonkę, albo życzą sobie za badziewie cudów. :sleepy:8)
    Komputer w pracy mi zdechł i jutro urlop. :)
     
  10. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witaski:)

    U mnie podobnie, odcięło mnie i mam urlop, córka uparcie czyściła kompa żeby go oddać do naprawy, bo włącza się kiedy chce, i na lapka wszystko zgrywała(bo czasem też nie nagrywa czy coś tam komp, więc dopiero z lapka zgrywała)no to w poniedziałek lapek padł z częściową zawartością z kompa, normalnie kołomyja, dziś się łaskawca dopiero wieczorem włączył ( znaczy komp), zobaczymy co jutro pokaże, i ciekawe czy laptop da się reanimować.
     
  11. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Ewa :inlove: no czemu ty kobieto nie skrobniesz paru słów chociaż raz na dwa dni, gdzież tak zamilknąć na tak długo-.-

    Dzień dobry Uroczydełka :)

    Powysiadali z balona ? bo polecicie w świat i na piechtę przyjdzie wracać -.-:pxDxD
    Jakby się ktoś na coś namyślił to pisać szybciorem bo się nam event konczy.
     
  12. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witaski Uroczydełka :)

    Becia ja teraz nawet na farmie nie sadzę, wpadam tylko z prezentami :(
    A wiesz że ja gadatliwa, to nie umiem mało, i jakoś jak ma być mało to wychodzi wcale, bo obiecuję sobie że przysiądę a tu nic....:(
    Ale i tak o Was myślę i całuję :)
    A Ty kiedy do mnie wpadniesz ?
     
  13. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Ewuś byłam w twoim pięknym mieście ale czas mnie gonił więc nie wstępowałam. Teraz siedzę i planuję wypad w bieszczady bo ciepełko się zapowiada i tak mi siękce, że szok...no muszę, bo nie strzymam i popuszczę ;) :D
     
  14. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry Uroczydełka :)
    Beciu no weź mnie ze sobą :cry: Obiecuję, że grzeczna bendem [​IMG]
    Ewciu zabiegana , widzę, że walczysz ze złośliwością sprzętów, nie daj się xD
     
    ~czarodziejka lubi to.
  15. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Urocze. No koputry to wyjątkowo złośliwe bestie. Dzisiaj też urlopuję z w/w powodów. A lapek w domu też chodzi , kiedy on chce. :sleepy:

    W Bieszczady mówisz Beatko..... No mnie też się kce!!!!;)xD
     
    ~czarodziejka lubi to.
  16. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Mój laptopek też odmówił współpracy, dobrze, że DP ma swój to tylko się przesiadłam na inny sprzęt :p mus jakiś wirus "psuj" grasuje w powietrzu i nam psoci ;)

    Dzień doberek Uroczyska :)

    Kasiu jeszcze raz gratuluję wygrania konkursu :)
    Eventowy badyl rozsiany, papiery już poskładane i chyba jakąś robotę muszę sobie znaleźć bo tak czekać aż urośnie to jakoś nudno :p
     
  17. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzięki Beciu :)
    U nas dziś strasznie wieje. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej, bo chcemy sobie sezon grillowy otworzyć :) Już od dawna taka mięsina z grilla za mną chodzi :)
     
  18. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Uroczydełka.
    No za mną to dziś chodziło: kapuśniak, chlebek swojaczek, pierogi, uszka do barszczykau, barszczyk przyszykowany na jutro, bób do zasadzenie i pietruszka do zasiania. Podwórko idę teraz jeszcze trochu podgrabić , bo się chłopy uwzięły i drzewo cały dzień cięły. ( swoją drogą, zięć wykończony, no taki przyszły. Mówi, że jutro leży cały dzień [usuwam] ładnie się zapowiada....:pxDxDxDxD

    Fragment usuwam.
    BA_Czerwona
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 2 kwietnia 2016
    ~czarodziejka lubi to.
  19. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Bry wieczór :)
    Mariola to dużo za Tobą chodziło :p
    Becia masz rację xDxDxDxD
    Ja też prace polowe zaliczyłam i grillowanko też, więc dzień był udany :) Teraz gnaty wszystkie bolą, jutro będzie wymówka do leniuchowania :p
     
  20. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL